Nawet pierwszy poziom jest trudno osiągnąć, a co dopiero ostatni
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zapraszamy
A jednak zrobili to w ten sposób
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Hobby dla faceta
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 grudnia 2019, 15:30
Budzik: wstawaj ku*wa !
Odpisz
4 stycznia 2020, 20:24
@LOKO30:
Odpisz
31 grudnia 2019, 21:36
kto ogląda wwe to Zielony trójkąt (nie zmuszam)
Odpisz
1 stycznia 2020, 10:45
@bartus12345: ja dałem czerwony bo nie oglądam XD
Odpisz
2 stycznia 2020, 16:17
@bartus12345: Z I E L O N Y T R O J K A T
Odpisz
5 stycznia 2020, 16:06
@Grojd9: nieeeeeee
Odpisz
5 stycznia 2020, 16:07
@Grojd9: masz to zmienić i to teraz!!! (xd)
Odpisz
5 stycznia 2020, 16:08
@komzler: Yay Chociaż jedna osoba która ogląda wwe
Odpisz
29 grudnia 2019, 17:49
A potem słyszysz budzik
Odpisz
28 grudnia 2019, 09:55
Jak poznam jakieś japońca to przypomnę im co robili z chińczykami podczas ich wojny bo to było gorsze niż tutaj w europie
Odpisz
28 grudnia 2019, 12:55
@HusariaTV: [*]
Odpisz
28 grudnia 2019, 12:53
Akurat 4 już się spełniły.
Odpisz
28 grudnia 2019, 00:31
Moja babcia od zawsze nazywa mnie swoim królem bo jestem jedynym wnukiem, a reszta to same dziewczyny.
Odpisz
28 grudnia 2019, 09:56
@julianus03: precz z pańszczyzną
Odpisz
28 grudnia 2019, 02:25
Jedna z tych rzeczy mi się przydarzyła. Guess which one
Odpisz
28 grudnia 2019, 02:26
ok może 2
Odpisz
28 grudnia 2019, 02:28
zgaduje że 2
Odpisz
28 grudnia 2019, 02:34
w sensie dwie z tych rzeczy
Odpisz
28 grudnia 2019, 02:35
1 i 6 albo 5 i 6
Odpisz
28 grudnia 2019, 02:37
tak, ostatnio rusek w grze nazywał mnie swoim towarzyszem
Odpisz
28 grudnia 2019, 02:39
przecież to oczywiste
Odpisz
28 grudnia 2019, 02:49
poza tym znajoma Brytyjka przez jakiś czas robiła za mojego sługę. Nazywała mnie master, my lord itd wtedy.
Dziwne czasy
Odpisz
28 grudnia 2019, 01:26
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2019, 01:27
Prawdziwe historie noises
Odpisz
27 grudnia 2019, 21:49
Przetłumaczy ktoś z Rosyjskiego?
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2019, 21:52
@Eranusieq: napisane jest towariś (umiem to jedynie przeczytać)
Odpisz
27 grudnia 2019, 21:54
@discowy2_0: товарищ - towarzysz (chyba)
Odpisz
27 grudnia 2019, 21:59
@discowy2_0: Ku*wa właśnie tak czułem, że to towarzysz znaczy xd
Odpisz
27 grudnia 2019, 22:12
@Mr_Quicky: Rosyjski jest prostym językiem, ale kilka rzeczy myli np.
Закрытое (zakritoje) brzmi jak zakryte a znaczy zamknięte
Odpisz
27 grudnia 2019, 23:44
@Eranusieq: towarzysz
Odpisz
26 grudnia 2019, 15:27
Kiedy twoja japońska dziewczyna nazywa cie "kim jesteś, jak tu się dostałeś i nie nazywam się hatsune POMOCY..."
Odpisz
27 grudnia 2019, 21:46
@wonstont: kto dał o to temu panu minusa dostanie zatwardzenia
Odpisz
27 grudnia 2019, 21:48
@BigAnimeTiddies: I hope so
Odpisz
26 grudnia 2019, 15:24
Kiedy 8-latka powie ci swój wiek
Odpisz
26 grudnia 2019, 15:34
@Oloest: shad please dont
Odpisz
26 grudnia 2019, 15:35
@kapitanborys: ok shad no Elo
Odpisz
26 grudnia 2019, 16:00
@kapitanborys: *shad yes intensively*
Odpisz
26 grudnia 2019, 17:34
@kazekage895: *shad ioioio*
Odpisz
26 grudnia 2019, 17:38
@kazekage895: bywa lubię shada ale narazie stopuje są święta
Odpisz
26 grudnia 2019, 15:23
Ominąłem prawie wszystkie punkty, jestem na przedostatnim
Odpisz
26 grudnia 2019, 15:52
@KalkoPl: Towarzyszu ;)
Odpisz
26 grudnia 2019, 15:41
Chyba shotą, ale mogę się mylić
Odpisz
26 grudnia 2019, 15:46
@rozwalgo: "dziewczynka" czyli jest mała, gdyby była one-san (czyli już porządnym babskiem)to wtedy shota się zgadza, chociaż prawidłowym powiedzeniem na młodszego brata po Japońsku jest "弟"(otouto)ale to szczegół.
Odpisz