Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jeszcze jak
Niezniszczalne
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2019, 21:50
Ej taka rozkmina jeżeli teraz gry wyglądają już lepiej niż rzeczywistość to co będzie za 50 lat
Odpisz
27 grudnia 2019, 21:54
@Oloest: Za 50 lat będą latające samochody.
Tymczasem za 50 lat: >>>Założyłem kondona na... GŁOWĘ!<<<😂Nie uwierzyli mi!😂
A tak na poważnie to za 50 lat grafika nie będzie zmieniania jakoś rewolucyjne, prawdopodobnie poprawi się jakość cieni, detali, elementów takich jak woda czy trawa i ewentualnie grawitacja oraz szkielet postaci.
Odpisz
27 grudnia 2019, 21:56
@jacek1s: pożyjemy zobaczmy i też to rozważałem niestety ludzkość jest beznadziejna i głupia a do tego uważamy siebie za inteligentną rasę
Odpisz
27 grudnia 2019, 21:56
@Oloest: za 50 lat nie będzie gier tylko "drugie życie", ludzie będą w kapsułach podobnych do tych z Matrixa i będą żyli w komorach odgrodzonych od świata bo ten nie będzie zdatny do życia, będa żyli w wirtualnym świecie, gdzie będą szczęśliwi i zapomną o tym co zrobili prawdziwemu życiu
O ku*wa co ja ćpałem że to wymyśliłem
Odpisz
27 grudnia 2019, 21:57
@Big_Chungus: ty to chyba masz średnią wyobraźnię
Odpisz
27 grudnia 2019, 21:58
@Oloest: Aż dziwi mnie że widząc co zrobiło malarstwo gdy pojawiły się fotografie, tak mało osób mówi o to tym że zaczną powstawać gry z artystyczną i surrealistyczną grafiką
Odpisz
27 grudnia 2019, 21:59
@Oloest: no ja nie mam zbytnio wyobraźni i wymyślenie czegoś takiego to u mnie wyczyn
Odpisz
27 grudnia 2019, 22:00
@Big_Chungus: wspułczuje ale nie szkaluję
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2019, 22:00
@Oloest: współczuję* sorki musiałem
Odpisz
27 grudnia 2019, 22:01
już takie są niesamowite gry które są sztuką
Odpisz
27 grudnia 2019, 22:01
@Big_Chungus: OFF 100 literówka
Odpisz
27 grudnia 2019, 22:03
@Oloest: dlatego uważam że potrzebujemy potopu 2.0
Odpisz
27 grudnia 2019, 22:04
@KubiXator: czy chodzi o literówki czy o poziom ludzi na tej żałosnej planecie
Odpisz
27 grudnia 2019, 22:05
@Oloest: to 2
Odpisz
27 grudnia 2019, 22:05
@KubiXator: nie dziwię się
Odpisz
27 grudnia 2019, 22:37
@Oloest: Ale będzie ich więcej i wejdą na zupełnie nowy poziom
Przynajmniej mam taką nadzieję
Odpisz
27 grudnia 2019, 22:38
już ktoś to tu napisał trochę za wolno
Odpisz
28 grudnia 2019, 17:53
@Big_Chungus: witamina D³? Aktywność fizyczna? To jest potrzebne do życia chyba że chcesz być rośliną mającą problem z doczołganiem się do kibla
Odpisz
28 grudnia 2019, 17:59
@Big_Chungus: W sumie fajnie by było
Odpisz