Jaskier to akurat wyszedł im świetnie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Nie są aż takie pyszne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niegrzeczny Oskarek
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 grudnia 2019, 10:46
Szczerze to jest kilka wad typu zbroje z gówna nilfgaardu i ich śmieszne toporki, czarne postacie które nie były czarne w oryginale, foltest przedstawiony jako stary nieporadny grubas, chociaż w książce to był typ który szedł w pierwszej linii z żołnierzami do walki.
Oby następne sezony były coraz lepsze, bo w sumie od razu Rzymu nie zbudowali.
Odpisz
29 grudnia 2019, 22:17
właśnie też mnie te zbroje wku*wiały ale ma być nowa babka od kostiumów więc jest szansa
Odpisz
29 grudnia 2019, 22:49
@arceus1: Mogę jakoś wybrnąć z tego mówiąc, że tamci to byli po prostu jacyś chłopi, którzy wstąpili do armii, a teraz mówi to będą normalni rycerze, ale wątpię żeby się chcieli tak bawić
Odpisz
29 grudnia 2019, 22:50
@arceus1:
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:46
Ale smok im wyszedł okropnie. Już wolę tego smoka z polskiego wiedźmina.
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2019, 11:07
@krasnykrasnoludek: A tam przesadzasz, nie był jakiś okropny.
Chyba najlepszego smoka jak na razie zrobiła gra o tron, ale w sumie Wiesiek ma dopiero jeden sezon.
Edit. W sumie jak teraz patrzę na obrazek to przecież Wiwerna, a nie smok
Odpisz
28 grudnia 2019, 11:19
No a właśnie w książce był złoty smok.
Odpisz
28 grudnia 2019, 11:54
@krasnykrasnoludek: Znaczy według nich to był złoty smok
Odpisz
28 grudnia 2019, 23:24
No tak ale w książce był podany jako smok. Szczerze myśląc myślę że geralt zauważyłby różnicę gdyby wszyscy naokoło myśleli że to smok a byłaby to wiwerna.
Odpisz
29 grudnia 2019, 19:44
czym to się ku*wa różni \__/
Odpisz
29 grudnia 2019, 19:57
@MsCrazyAlex: Wiwerna bardziej przypomina węża niż smok. Nie zionie ogniem, a przednie łapy są bezpośrednio połączone z łapami (tak jak u nietoperzy). Smok ma 4 niezależne łapy, i zazwyczaj bliżej mu do jaszczurki niż węża
Odpisz
29 grudnia 2019, 20:00
@szynszyla369: ostatnio widziałam mema gdzie napisane było m. in. że smok w "Czarze Ognia" był wiwerną, a on przecież ogniem ział.
Odpisz
29 grudnia 2019, 20:27
@szynszyla369: miałeś na myśli to, że przednie kończyny łączone są z błoną, tworząc skrzydła.
Odpisz
29 grudnia 2019, 21:10
Mój błąd, właśnie to miałam na myśli
Odpisz
29 grudnia 2019, 22:48
@MsCrazyAlex: Smok ma osobno łapy i skrzydła, a wiwerna połączone z przednimi.
Odpisz
29 grudnia 2019, 21:49
Gdyby serial był wierny książkom, byłby jeszcze lepszy.
Ale smok Netflixa mógłby rywalizować z tym polskim, sprzed lat.
Odpisz
29 grudnia 2019, 21:47
Cały czas czyta nimfy i czuję się dziwnie nazywając je driadami
Odpisz
29 grudnia 2019, 19:41
podoba mi się, że wszyscy czepiają się wyglądu Triss, ale nikt jeszcze nie wspomniał o tym, że Jaskier powinien być blondynem według oryginału
ach, te podwójne standardy
Odpisz
29 grudnia 2019, 19:21
Toss a coin to your witcher
O' Valley of Plenty
O' Valley of Plenty
Ooo
Odpisz
29 grudnia 2019, 19:11
p o p r o s z e
s z a b l o n
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:14
"Jeszcze murzynoelfy"
Eeee, obejrzałem dopiero pierwszy odcinek, ale czy to prawda?
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:15
@KayonPL: Tylko jeden dzieciak, więcej nie zauważyłem.
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:39
@KayonPL: A nawet jeśli, to w sumie dlaczego nie? Mogą być ciemnoskórzy ludzie, ale nikt oprócz nich? Skoro tacy są, to jest i środowisko, które tego wymagało, więc potomkowie mieszkających tam elfów tak samo jak ludzie mieliby więcej pigmentu
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:40
@WielkiSpod: Dobrze, ale ja się tylko pytam czy to prawda. Nawet nie wiem jak takie elfy wyglądają, nie znam uniwersum.
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:42
@WielkiSpod: Nigdy wcześniej nigdzie się nie pojawiły, więc co ten jeden elf jest jakimś magicznym murzy-elfem?
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:44
Może po prostu nie spotkaliśmy ich? Gdyby kosmici przylecieli do Azji wieki temu, spotkali samych Azjatów i jedną europejską ekspedycję handlową, to czy znaczyłoby to, że Europejczyków jest piętnastu?
Odpisz
28 grudnia 2019, 11:00
@WielkiSpod: Czyli Geralt ma takiego dużego pecha i akurat w tych wszystkich miejscach gdzie był nie było ani jednego dziecka zerikańczyka i elfa?
Odpisz
28 grudnia 2019, 11:04
Już nie mówiąc, że zmieniać im ku*wa nagle kolor skóry to tak jakby zmienić w książkach, że Romeo był gejem, a Julia to tak naprawdę Julian. W takiej sytuacji pewnie też byście płakali jacy "nietolerancyjni" itd.
Ku*wa jak już coś się robi to nie zmienia się tego po kilku latach, tylko żeby wpasować się w mode
Odpisz
28 grudnia 2019, 11:26
Lol, to tak samo jak mieć ból dupy o to, że w średniowiecznej Etiopii nie było białych
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2019, 11:49
@KayonPL: Są w serialu elfy i czarne i białe. Przecież to nic złego.
Jedyny problem castingowy jaki mam to to co zrobili z Triss (no i ch*jowo zrobiony smok, ale to kwestia po prostu niskiego budżetu). A, no i driady bez łuków.
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2019, 12:09
@KayonPL: Niggelf, albo eniggaf jak tutaj pisze
Odpisz
28 grudnia 2019, 15:32
@rozwalgo: Jeśli nakręca film o średniowiecznej etiopii i będą tam biali ''czystokrwiści'' etiopczycy to też będę miał ból dupy.
Odpisz
28 grudnia 2019, 14:02
Trochę obronie serial, ale to tylko wytłumaczyć kilka faktów i jakim się rządzi Hollywood.
Pierwsza rzecz to jest prawo, że przynajmniej jedna postać musi być czarnoskóra i musi mieć (chyba) conajmniej drugoplanową role. To prawo zostało stworzone po segregacji rasowej, aby się nie powtórzyła.
Teraz czas na budżet. Wiedźmin jest marką znaną przez gry i książki, więc teoretycznie na starcie powinien mieć lepszą sytuacje niż Gra o Tron. Niestety czy stety serial to inwestycja i jak zarobi na siebie to dadzą więcej kasy.
A teraz czas na rzeczy co nie mają wytłumaczenia, czyli triss i nimfy. Triss to CZARODZIEJKA do jasnej anielki, czyli powinna wyglądać jak nastolatka lub co najwyżej na 20 lat. Dodatkowo młody wygląd czarodziejek ma wyjaśnienie. Czarodziejki używały magii, aby odmłodzić się i młoda czarodziejka (przeciwieństwie od czarodzieja) była uznawana za profesjonalistkę. A tu Triss momentami wygląda jak ciocia co chodzi po barach lub zmęczona matka. A teraz nimfy. Skoro było stać na kusze to przynajmniej powinni umieć załatwić łuk lub dwa.
Odpisz
28 grudnia 2019, 11:10
znicz dla Triss
Odpisz
28 grudnia 2019, 11:11
w ogole mi sie w sumie nie podoba to co zrobili z zenskimi postaciami
Odpisz
28 grudnia 2019, 12:16
Według mnie Yen i Ciry wypadły dobrze ale Triss?! Ja naprawdę nie lubię opinii typu "kU*Wa cZaRny AAAAAAAAA W KSIĄŻCE NIE A TU TĄAAAAAAAAA" Ale ważną postać która dość dużo wnosiła do fabuły zmienić w ogóle w inną postać i tylko imię zostawić to przesada
Odpisz
28 grudnia 2019, 12:49
@Karlos12: Dla mnie aktorka wygląda zbyt poważnie. Wyobraźcie ją sobie jak w Krwi Elfów będzie musiała latać co 5 min w krzaki, a przy okazji podrywać Geralta. No po prostu dramat
Odpisz
28 grudnia 2019, 13:00
@Krucjator: Sasha Grey w tej roli to by było złoto
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:13
Grosza daj wiedźminowi
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:15
@Dosek: Sakiewką potrząśnij, sakiewką potrząśnij
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:24
@KayonPL: Łooo.
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:26
@SorestSuperior5: (bis)
Lecz chwycił biały wilk
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:29
@KayonPL: za morderczy róg
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:30
@Dosek: Co tylu już przed nim
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:32
@KayonPL: obalił był z nóg
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:33
@Dosek: Elfy cisną precz
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:33
@KayonPL: aż na górski szczyt
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:34
@Dosek: Daleko od ludzi
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:35
@KayonPL: Gdzie miejsce ich
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:35
@Dosek: Choć oberwał sam
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2019, 10:36
@KayonPL: Zmiażdżył besti kark
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:36
@Dosek: Ten obrońca ludzkości
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:37
@KayonPL: Toastu jest wart
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:37
@Dosek: Oto moja pieśń
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:37
@KayonPL: To wasz bohater jest
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:38
@Dosek: On wrogów pokona
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:39
@KayonPL: Nalejcie mu więc
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:40
@Dosek: (ooo)
Grosza daj wiedźminowi
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:42
@KayonPL: Sakiewką potrząśnij
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:43
@Dosek: sakiewką potrząśnij (łoo-o)
Odpisz
28 grudnia 2019, 11:00
@KayonPL: Grosza daj wiedźminowi
Odpisz
28 grudnia 2019, 11:02
@Dr_Memologii_Stosowanej:
Obrońcy ludzkości,
Obrońcy ludzkości,
Odpisz
28 grudnia 2019, 12:28
@KayonPL: brawo udało nam się
Odpisz
28 grudnia 2019, 12:58
@Dosek: zrób ktoś tego mema, tylko zamiast tekstów w chmurki wklejcie komentarze z tąd xD
Odpisz
28 grudnia 2019, 11:06
Toss a coin to your witcher
Odpisz
28 grudnia 2019, 11:11
@Trinity4: oh valley oh plenty
Odpisz
28 grudnia 2019, 11:12
oh valley o plenty
Odpisz
28 grudnia 2019, 11:43
@Adwokako: Ooo!
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:56
#tossacointoyourwitcherteam
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:33
Dajcie szablon
Odpisz
28 grudnia 2019, 10:18
Nimfy z kuszami? ._.
Jak mogli
Odpisz