Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie idź!
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2019, 04:04
Ku*wa mać, miałem iść spać wcześnie i znów ch*j z tego wyszedł
Odpisz
29 grudnia 2019, 04:06
@MeliPL: to ja codziennie
Odpisz
29 grudnia 2019, 21:31
@PanDyrektor: Mam tak samo, dla potwierdzenia jak nie zapomnę napiszę tak za 8-9 godzin.
Odpisz
30 grudnia 2019, 03:24
E ty
Odpisz
30 grudnia 2019, 03:28
@Freddyjumpscare: Chyba ty.
Odpisz
30 grudnia 2019, 03:43
co tam m00rdunie
Odpisz
30 grudnia 2019, 03:44
@PanDyrektor: A w Djabolo III legendarek szukam.
Odpisz
30 grudnia 2019, 03:46
ja sobie instaluje dodatek do Simsów
Odpisz
30 grudnia 2019, 05:03
@PanDyrektor: Zainstalowany?
Odpisz
30 grudnia 2019, 05:10
no, robię sobie pieska do rodzinki
Odpisz
30 grudnia 2019, 07:49
@PanDyrektor: Wstajem, panie bracie.
Odpisz
30 grudnia 2019, 21:58
@PanDyrektor: Właśnie skończyłem spanko. I tak się żyje na tej wsi.
Odpisz
30 grudnia 2019, 15:07
Odpisz
30 grudnia 2019, 15:28
@Dexterek: Ale przeszło
Odpisz
30 grudnia 2019, 08:25
Oglądałem ten filmik i tam starzy ludzie grali w gta5
Odpisz
30 grudnia 2019, 11:29
@kolbuch: super
Odpisz
29 grudnia 2019, 03:59
Dzień dobry
Odpisz
29 grudnia 2019, 23:11
@rozwalgo: siema
Odpisz
30 grudnia 2019, 00:17
@rozwalgo: moshi moshi, rozwalgo-sama!
Odpisz
30 grudnia 2019, 00:22
@Xelven: Oc*** Xelve14 wrócił
Odpisz
30 grudnia 2019, 03:23
@rozwalgo: Witam
Odpisz
29 grudnia 2019, 21:22
Oglądałem ten film, co tam się odpi***alało, chyba autor filmu pojechał do domu starców czy coś
Odpisz
29 grudnia 2019, 21:15
MY MAN
Odpisz
29 grudnia 2019, 11:13
Czemu swietelko od pada jest zaklejone. Czyżby to atrapa lub jest wyłączony i nie chcą tego pokazywac?
Odpisz
29 grudnia 2019, 14:03
@WHEEY: Jakie teorie spiskowe
Odpisz
30 grudnia 2019, 10:36
@WHEEY: Napiszcie coś może a nie czerwone dajecie jak leci
Odpisz
29 grudnia 2019, 04:32
Wczesny ranek? Cholera ja jeszcze nie śpię
Odpisz
29 grudnia 2019, 05:00
Nie tylko ty
Odpisz
29 grudnia 2019, 07:38
@Rakiczan: fajnie
Odpisz
29 grudnia 2019, 04:02
Również pozdrawiam
Odpisz
29 grudnia 2019, 03:57
Pozdrawiam serdecznie Opa
Odpisz
29 grudnia 2019, 03:57
Miłego dnia
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2019, 03:56
Pozdrawiam autora
Odpisz