Jak GTA V działa na facetów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Typowy NPC
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To by wystarczyło
Cel namierzony
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 grudnia 2015, 12:58
ja jestem dziewczyna i lubie GTA.Poważnie.Gram na swoim Xboxie.
Odpisz
5 maja 2016, 14:43
@Puscheen: Co w tym dziwnego? GTA jest fajne.
Odpisz
5 maja 2016, 18:21
@ewelkapl: nie zamierzałąm by byo dziwne.Ale się z tobą zgodze.V jest the best i nic jej nie zastąpi.;)
Odpisz
24 grudnia 2017, 03:44
@Puscheen: w sumie to jest wiele bardziej złożonych gier z większą głębią i fajną rozgrywką i gta się chowa tak z tyłu, ale i tak nie jest najgorzej
Odpisz
29 grudnia 2017, 17:30
@DziwnyPan: prawda.Ogólnie graficznie jest też całkiem spoko :)
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:38
@Puscheen: graficznie to jest majstersztyk! to jest gra z 2013 roku a ciągle wyprzedza wiele tytułów AAA
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2017, 10:36
@DziwnyPan: z 2013?!Tego to nie wiedziałam,dzięki za info dodatkowe!:D
Czuję sie trochge staro...xD
Odpisz
24 grudnia 2017, 15:15
Nie
Odpisz
15 sierpnia 2015, 22:24
Dla mnie też niech was nie zmyli nick.
Odpisz
6 kwietnia 2015, 15:21
WEDŁUG MNIE tytuł powinien zabrzmieć tak:
,,Co zrobi gracz dla gry"
Odpisz
29 lipca 2014, 10:38
Dla mnie assasin creed lepszy
Odpisz
6 lutego 2014, 19:53
Ehe tak już SR lepsze od GTA w waszych snach zrozumcie SR jest robione tak:HEHE JESTEM ***ISTY I UMIEM LATAĆ HAHAHAH A TY NIE!!! A GTA tak: K**** skończyła się amunicja !!! Gdzie samochód przemalować Ammu-Nation !!! Widać różnicę prawda ?
Odpisz
22 lutego 2014, 15:23
Może i widać różnicę, ale logikę to już nie bardzo.
Odpisz
21 listopada 2013, 14:25
No
Odpisz
17 września 2013, 08:27
Lepszy jest Saints Row. GTA to szmelc.
Odpisz
17 września 2013, 12:49
@marcusfenix345: To prawda.
Odpisz
17 września 2013, 13:59
@marcusfenix345: A zwłaszcza 3, bo 4 jest słaba
Odpisz
17 września 2013, 15:31
@Bulbasaur: 4 słaba? 4 SŁABA?! Kolejny hejter, który sądzi "moce wżyztko popzóuy, rzal", to właśnie im wyszło ***iście :D Nie tak jak w InFamous, tu moce są dla czystej zabawy :D
Odpisz
17 września 2013, 15:37
W ogóle to saints row jest dla zabawy :D Takiej oto gry mi brakowało od wieków
Odpisz
17 września 2013, 15:41
Właśnie jest taki problem, że z mocami za szybko się przechodzi i to robi się nudne. D: Mam 96% i nie chce mi się przechodzić dalej, a zostały mi tylko wyzwania! :C
Odpisz
17 września 2013, 17:10
Dla mnie trójka lepsza. Czwórka dla mnie jest trochę słaba. WOW, teraz na mnie krzycz .-.
Odpisz
17 września 2013, 17:22
@KlauDusSia666: A czemu jej nie lubisz? :P 4 JEST ***ISTA
Odpisz
17 września 2013, 17:23
Ja nie mówię że jej nie lubię. mówię że jest trochę słaba .-.
Odpisz
17 września 2013, 17:26
@KlauDusSia666: Ale co Ci się w niej nie podoba? :P
Odpisz
17 września 2013, 17:49
@marcusfenix345: TO ***a kup gta v i sam ocen ja kupilem dzisiaj i jestem bardzo zadowolony z zakupu
Odpisz
19 września 2013, 09:50
@Hescidos: Grałem. Ale to nie to samo. Nie daje tak wielkiej frajdy jak Święty Rów.
Odpisz
17 września 2013, 13:35
Lubie GTA V *-* i Saints Row
Odpisz
17 września 2013, 17:49
@Coletta123456: Obie produkcje są bardzo dobre wg mnie
Odpisz
17 września 2013, 16:28
Rzygać mi się chce już tym GTA.
Odpisz
Edytowano - 17 września 2013, 11:22
nosz ku*wa co wszyscy teraz gadają tak o GTA V? ja za GTA V tak nie przepadam...wole GTA SA :P Ale czy ktoś mi wytłumaczy co takiego NIEZWYKŁEGO jest w tym
Odpisz
17 września 2013, 12:41
@saskacz: już myślałem że tylko ja lubie GTA SA ;)
Odpisz
Edytowano - 17 września 2013, 14:45
@saskacz: wiesz ze w GTA V jest to miasto co bylo w GTA SA ale nie tylko bo to tylko czesc tej gigantycznej mapy
Odpisz
17 września 2013, 15:30
@saskacz: To premiera roku - Rockstar tak się bawiło z graczami (zapowiedzi, screeny i inne pierdoły - a tego więcej niż w poprzednich częściach), że nikt nie mógł wytrzymać i wszyscy już chcą GTA V :D
Odpisz
17 września 2013, 15:24
Nie tylko na facetów :P (przynajmniej wśród moich znajomych). Chociaż GTA SA i Vice City były dla mnie najlepsze.
Odpisz
17 września 2013, 14:13
Nie lubię całej serii gta.
Odpisz
17 września 2013, 14:11
Nie na każdych...
Odpisz
16 września 2013, 18:40
Dokładnie tak ;D
Odpisz