Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Można, tylko trzeba wstawać rano
Przerwa na herbatkę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Szybki jak błyskawica
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 sierpnia 2022, 06:54
@Konto usunięte: Chodzi o Bounce Tales. Grałem i miło wspominam
Odpisz
2 stycznia 2020, 10:58
Mogę szablon z czaroziejką z księżyca?
Odpisz
26 stycznia 2022, 15:05
@Rika_PL: Taka ciekawostka niezwiązana z tematem, którą muszę po prostu wstawić. Wiele odcinków tej kreskówki było banowane w USA od 1995 roku.
Odpisz
2 stycznia 2020, 10:45
Pamiętacie czasy kiedy gry na telefon ważyły 0,5 mb? Nie to co teraz, 2GB
Odpisz
2 stycznia 2020, 14:00
Ja pamiętam, gdy gry na telefon zajmowały 10-200kb i to były prawdziwe gry na telefon, a nie klikacze, które mają wydłużyć czas przez oczekiwanie np, poprzez produkcję jakiegoś składnika. Na dodatek pełne mikropłatności.
Odpisz
2 stycznia 2020, 14:21
@Mikrus19: piękne czasy
Odpisz
2 stycznia 2020, 14:55
Oj tak....
Pamiętasz jakieś nazwy gier, które miło zapamiętał*ś?
Odpisz
2 stycznia 2020, 15:28
@Mikrus19: na tę chwilę przypominam sobie tylko tekkena mobile, grafika upośledzona, wszystko upośledzone ale miło było
Odpisz
2 stycznia 2020, 15:48
Ja dawniej grałem w gladiatora. Jedna z niewielu gier, która była w 3D na mojej cegiełce w 128x160. Miałem też strip manga poker - moja pierwsza pseudo erotyczna gierka. A najlepszym towarzyszem był Dowcipas - żółta emotka, którą trzeba było się opiekować. Na początku mówiła koślawo, a potem z każdą poświęconą mu chwilą mówił coraz lepiej. Dziś nigdzie nie mogę znaleźć odpowiednika.
I nie mam tu na myśli gównianej gierki, pokroju my talking angela, która nie jest już taka klimatyczna, i nie rozmawia z tobą, nie powie żartu itp....
Odpisz
2 stycznia 2020, 15:58
@Mikrus19: graliście w jestem hardkorem ?
Odpisz
2 stycznia 2020, 16:03
@yanusze: a no <3
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2020, 23:05
@Mikrus19: bounce
Theuboxall live
Odpisz
2 stycznia 2020, 13:27
Teraz wystarczy mały 16gb pendrive
Odpisz
2 stycznia 2020, 11:47
Ja sobie uświadomiłem że kiedyś ludzie się cieszyli z dysków 1GB jak my dziś z 1TB
Odpisz
2 stycznia 2020, 10:27
Ok boomer
Odpisz
2 stycznia 2020, 15:58
@Chiroaka:
Odpisz
2 stycznia 2020, 08:42
Mam w pokoju całe pudło tego czegoś
Odpisz
2 stycznia 2020, 10:22
@przem0wski: He is too dangerous to be kept alive.
Odpisz
30 grudnia 2019, 00:54
Było.
Odpisz
2 stycznia 2020, 09:48
Odpisz
30 grudnia 2019, 00:47
A najlepsze jest to, że dyskietki w mojej starej podstawówce są nadal używane, pomimo że podręcznik wspomina głównie o pendrive.
Odpisz
31 grudnia 2019, 13:06
@Skleroza: co
Odpisz
31 grudnia 2019, 16:17
@Bartolinise: Dyskietki są nadal używane w szkole… Jak kiedyś na egzamin z informatyki musieliśmy iść do gimnazjum, aby go zrobić
Odpisz
31 grudnia 2019, 18:08
@Skleroza: to nieźle
Odpisz
31 grudnia 2019, 12:37
Niesamowite, że większość użytkowników tutaj urodziła się w czasach, kiedy w powszechnym użyciu były już płyty DVD, o dyskietkach nawet nie wspominając
Odpisz
29 grudnia 2019, 21:55
Aż naszła mnie ochota na mały maratonik oglądania Żółwi Ninja z moim 5 letnim bratem, który wcześniej nie miał doczynienia z tym uniwersum. Oczywiście te starsze odcinki
Odpisz