Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Z klasą się trzeba urodzić
Mało znany szczegół
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To by wystarczyło
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 marca 2023, 23:59
Czekam żeby założyć ta lokatę
Odpisz
20 marca 2023, 00:00
@ziemniaczki_j1234e: narazie w żabce mogę nadal coś kupić
Odpisz
14 stycznia 2022, 16:01
No chyba nie
Odpisz
Edytowano - 7 października 2021, 21:18
A banku jak nie było, tak nie ma...
Odpisz
7 stycznia 2020, 15:26
Odpisz
13 stycznia 2020, 22:43
@chemiabla:
Odpisz
27 sierpnia 2020, 13:56
@chemiabla: Is that a Avaritia mod references?!
Odpisz
21 sierpnia 2020, 18:38
Jest już wrzesień a o banku jeszcze nie słyszałem...
Odpisz
13 stycznia 2020, 22:50
Nie sądzę żeby jakikolwiek gracz Wiedźmina chciał Sapkowskiego na prezydenta - z charakteru to byłby drugi Bolek. Nawet wygląda podobnie.
Odpisz
4 stycznia 2020, 21:20
Wstąpiłbym do biednej p******* piechoty
Odpisz
4 stycznia 2020, 01:38
Chcę tak
Odpisz
2 stycznia 2020, 17:44
Odpisz
2 stycznia 2020, 02:58
Przyznam, że kiedy przeczytałem fragment o biednej pie**olonej piechocie skisłem srogo
Odpisz
2 stycznia 2020, 08:49
@Error__404: "czego ku*wa stoisz jeden z drugim"
Odpisz
30 grudnia 2019, 19:19
Gdyby Sapkowski został prezydentem, to nikt by się już nie odważył powiedzieć, że książka jest na podstawie gry
Odpisz
30 grudnia 2019, 19:26
@CupOfWater: a za coś takiego do gółagu
Odpisz
30 grudnia 2019, 20:05
@Oloest: gułagu*
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2019, 12:40
@CupOfWater: Ja bym powiedział.
Odpisz
1 stycznia 2020, 20:17
@Ajgorak: *łagru jeśli już
Odpisz
1 stycznia 2020, 20:26
@WesolyKomuch: polskiego obozu śmierci
Odpisz
2 stycznia 2020, 01:26
czyli od razu w piach
Odpisz
1 stycznia 2020, 21:40
Sprzeciw. Nie chcę takiego rządu. Nie moje klimaty i wielu ludzi też nie.
Nie wszyscy są graczami, nie wszyscy gracze grają w Wieśmaka.
Odpisz
1 stycznia 2020, 22:25
Wieśmina*
Odpisz
1 stycznia 2020, 23:18
Nie sapek nie.
Ale CD projekt już tak
Odpisz
2 stycznia 2020, 08:28
@dziadufolud: Jeden uj, dziadostwo jest dziadostwem.
Odpisz
2 stycznia 2020, 08:29
Nie, ani Sapek, ani CD projekt, ani nikt od tego szajsu.
Odpisz
1 stycznia 2020, 21:18
Oglądał bym ten film
Odpisz
1 stycznia 2020, 20:52
Świetne rozpoczęcie roku
Odpisz
1 stycznia 2020, 20:04
Tak było, nie zmyślam.
Odpisz