Ja tak miałem w sumie za każdym razem, kiedy odpalałem Gran Turismo 4 na PS2. Tam nie było nic napisane, żeby kliknąć i zawsze musiałem się conajmniej kilkanaście sekund popatrzeć w logo, żeby ogarnąć.
Takie rozwiązanie jest o tyle dobre, że osoby z potężnymi komputerami mają możliwość pooglądania swobodnie ekranu ładowania, bez obawy, że " o nie! Szybko bo zaraz się wczyta!"
W pierwszym Hearts of iron by pominąć filmik z logiem firmy przy włączaniu gry trzeba było wcisnąć klawisz escape, a gdy wciskało się spację to po prostu się zatrzymywał. Pamiętam jak po wciśnięciu spacji by pominąć czekałem gdzieś 20 minut nim ogarnąłem co trzeba zrobić
Komentarze
Odśwież3 stycznia 2020, 22:40
A to nie byo czasem towarzyszu?
Odpisz
3 stycznia 2020, 08:22
Dwa słowa: Darkest Dungeon
Odpisz
3 stycznia 2020, 00:03
Ja tak miałem w sumie za każdym razem, kiedy odpalałem Gran Turismo 4 na PS2. Tam nie było nic napisane, żeby kliknąć i zawsze musiałem się conajmniej kilkanaście sekund popatrzeć w logo, żeby ogarnąć.
Odpisz
2 stycznia 2020, 23:02
*inhales*
Było
Odpisz
31 grudnia 2019, 18:31
Było. kosz na czerwone bo nie chce mi się szukać tamtego mema --) \______________/
Odpisz
2 stycznia 2020, 22:33
@someone13: jak ja tego mema widziałem u Naruciaka z jeja pl jak sprawdzałem kto to podczas plagi.
Odpisz
2 stycznia 2020, 19:53
Takie rozwiązanie jest o tyle dobre, że osoby z potężnymi komputerami mają możliwość pooglądania swobodnie ekranu ładowania, bez obawy, że " o nie! Szybko bo zaraz się wczyta!"
Odpisz
2 stycznia 2020, 19:44
Byłołyłyło
Odpisz
31 grudnia 2019, 14:37
Czy mi się zdaje czy jednak było?
Odpisz
31 grudnia 2019, 17:12
@KayonPL: też mam takie uczucie
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2019, 14:54
W pierwszym Hearts of iron by pominąć filmik z logiem firmy przy włączaniu gry trzeba było wcisnąć klawisz escape, a gdy wciskało się spację to po prostu się zatrzymywał. Pamiętam jak po wciśnięciu spacji by pominąć czekałem gdzieś 20 minut nim ogarnąłem co trzeba zrobić
Odpisz