Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sebzer

9 kwietnia 2020, 13:19

naszczęściemuzykajakiejsłuchamniejestpopularna

Avatar Idiosyncratic

2 stycznia 2020, 20:21

Protip: Nie oglądaj telewizji

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar MajnkraftAlusiek

9 stycznia 2020, 20:26

Ja pierwszy raz je usłyszałem w radiu, i nie wiedziałem że to chomiki.

Avatar
Konto usunięte

9 stycznia 2020, 21:34

@MajnkraftAlusiek: Dzisiaj w radiu usłyszałam poraz pierwszy (nie specjalnie) i jaj nie urywają, nie wku*wiają, ot zwykła kolejna reklama media expert, toci Barbara i Marian(?) są bardziej wkurzający.

Avatar
Marowak12

31 grudnia 2019, 19:19

Media Expert:

Avatar
Marowak12

31 grudnia 2019, 19:19

Ludzie z dziwnym gustem muzycznym:

Avatar Jestem_Kondracki

31 grudnia 2019, 19:30

Ale i tak ich kolejna piosenka będzie wkurzała niemiłosiernie

Avatar ewelkapl

Edytowano - 8 stycznia 2020, 16:46

Normalni ludzie gdy reklama przestanie w końcu wszędzie lecieć

Avatar ewelkapl

8 stycznia 2020, 20:35

Też ludzie, z nadzieją że nie będzie już więcej reklam

Avatar ewelkapl

8 stycznia 2020, 16:38

A to nie tak że wykonawca musi się na to zgodzić?

Avatar kasiakiku

7 stycznia 2020, 18:36

no nie powiedziałabym, że Melanie Martinez jest tak rozpoznawalna...

Avatar
niemamnietu

4 stycznia 2020, 14:51

Akurat Digimony nie są na tyle znane w Polszy, żeby tak się stało

Avatar chemiabla

4 stycznia 2020, 10:26

BOJE SIĘ

Avatar CookieKitty

4 stycznia 2020, 01:13

Nie mogę wyobrazić sobie Krzysia Krawczyla w takiej tragicznej sytuacji...

Avatar
schopenhauer7

3 stycznia 2020, 10:29

już wyobrażam sobie jak nagrywają przeróbkę we will rock you ''chodź do media expert'' xD

Avatar aigorpl5555

3 stycznia 2020, 08:04

Co te biedne homiki wam zrobiły?
Hejtujecie je gorzej niż disa

Avatar
Silas_Greaves

2 stycznia 2020, 23:18

murów chyba nie przerobią, co?

co?

Avatar Grek_

2 stycznia 2020, 23:06

Czekam na people=shit w wykonaniu wiewiór

Avatar Marchewka_pro

2 stycznia 2020, 22:59

A co jeżeli...
EMINEM

Avatar bambucz

2 stycznia 2020, 22:22

Media Expert udowodniło poprzednią piosenką reklamową, że żadne chomiki nie są im wcale potrzebne

Avatar Wojcech

2 stycznia 2020, 21:51

Ostatnio słucham głównie metalu z lat 80-tych, do tego się chyba nie dobiorą, chociaż kto wie...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brawo za czujność!

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Rel

To się nie może nie udać

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka