Im bardziej on jest rozpoznawalny, tym ryzyko większe
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Rel
To się nie może nie udać
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 kwietnia 2020, 13:19
naszczęściemuzykajakiejsłuchamniejestpopularna
Odpisz
2 stycznia 2020, 20:21
Protip: Nie oglądaj telewizji
Odpisz
2 stycznia 2020, 20:24
@Idiosyncratic: W radiu też są. Teraz zaśpiewały, jak czytałem Twój komentarz
Odpisz
2 stycznia 2020, 20:25
@Damian120899: W takim razie radia też nie słuchaj.
Odpisz
2 stycznia 2020, 20:28
@Damian120899: Szacun za avek
Odpisz
2 stycznia 2020, 20:31
@Idiosyncratic: Nawet na Spotify są... nie ma ucieczki...
Odpisz
2 stycznia 2020, 20:58
@Nevborn: najgorzej gdy sluchasz jakiś depresyjnych piosenek i nagle słyszysz to coś
Odpisz
2 stycznia 2020, 21:34
@Lemoniada_01: Samobójstwo gwarantowane
Odpisz
2 stycznia 2020, 22:00
@Idiosyncratic: Uaktualniony protip: naucz się żyć bez neta, telewizji i innych rzeczy działających na prąd i wyjedź do Kiribati łowić ryby, słuchać opowieści o duchach od miejscowej starszyzny i tańczyć przy ognisku w rytm bębnów z wołowej skóry. Jest jakaś szansa, że zadziała
Odpisz
2 stycznia 2020, 23:49
@Idiosyncratic: moi rodzice oglądają 24/7 a ja nie mam drzwi w domu i wszystko słychać
Odpisz
3 stycznia 2020, 08:07
@Wojcech: Ja żyję z netem, normalnie żyję, a chomików nigdzie nie słyszałam (poza dobrowolnym puszczeniem sobie by zobaczyć co wam tak nie pasuje), dowiedziałam się o nich dopiero z jeja, więc nigdzie nie trzeba jeździć, czy się ograniczać.
Odpisz
3 stycznia 2020, 10:22
same
Odpisz
9 stycznia 2020, 20:26
Ja pierwszy raz je usłyszałem w radiu, i nie wiedziałem że to chomiki.
Odpisz
9 stycznia 2020, 21:34
@MajnkraftAlusiek: Dzisiaj w radiu usłyszałam poraz pierwszy (nie specjalnie) i jaj nie urywają, nie wku*wiają, ot zwykła kolejna reklama media expert, toci Barbara i Marian(?) są bardziej wkurzający.
Odpisz
31 grudnia 2019, 19:19
Media Expert:
Odpisz
31 grudnia 2019, 19:19
Ludzie z dziwnym gustem muzycznym:
Odpisz
31 grudnia 2019, 19:30
Ale i tak ich kolejna piosenka będzie wkurzała niemiłosiernie
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2020, 16:46
Normalni ludzie gdy reklama przestanie w końcu wszędzie lecieć
Odpisz
8 stycznia 2020, 20:35
Też ludzie, z nadzieją że nie będzie już więcej reklam
Odpisz
8 stycznia 2020, 16:38
A to nie tak że wykonawca musi się na to zgodzić?
Odpisz
7 stycznia 2020, 18:36
no nie powiedziałabym, że Melanie Martinez jest tak rozpoznawalna...
Odpisz
4 stycznia 2020, 14:51
Akurat Digimony nie są na tyle znane w Polszy, żeby tak się stało
Odpisz
4 stycznia 2020, 10:26
BOJE SIĘ
Odpisz
4 stycznia 2020, 01:13
Nie mogę wyobrazić sobie Krzysia Krawczyla w takiej tragicznej sytuacji...
Odpisz
3 stycznia 2020, 10:29
już wyobrażam sobie jak nagrywają przeróbkę we will rock you ''chodź do media expert'' xD
Odpisz
3 stycznia 2020, 08:04
Co te biedne homiki wam zrobiły?
Hejtujecie je gorzej niż disa
Odpisz
2 stycznia 2020, 23:18
murów chyba nie przerobią, co?
co?
Odpisz
2 stycznia 2020, 23:06
Czekam na people=shit w wykonaniu wiewiór
Odpisz
2 stycznia 2020, 22:59
A co jeżeli...
EMINEM
Odpisz
2 stycznia 2020, 22:22
Media Expert udowodniło poprzednią piosenką reklamową, że żadne chomiki nie są im wcale potrzebne
Odpisz
2 stycznia 2020, 21:51
Ostatnio słucham głównie metalu z lat 80-tych, do tego się chyba nie dobiorą, chociaż kto wie...
Odpisz