Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Szybki jak błyskawica
Najbardziej realistyczny spośród modów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 stycznia 2020, 01:08
Zabrakło picolo, Zenka Martyniuka i tego upierdliwego kuzyna który pyta się czy masz jakieś gry na telefonie.
Odpisz
3 stycznia 2020, 21:08
Gdzie Picolo?
Odpisz
3 stycznia 2020, 10:14
Mój pies bardziej się bał pijanych sąsiadek pod naszym ogródkiem aniżeli fajerwerków
Odpisz
3 stycznia 2020, 12:37
@rozwalgo: to niezbyt obronny ten twój pies
Odpisz
3 stycznia 2020, 13:12
@MineDan: W sensie warczał xD
Odpisz
3 stycznia 2020, 13:45
@MineDan: Od kiedy pies ma być obronny
Odpisz
3 stycznia 2020, 15:16
@BilmoBlampkins: od zarania dziejów
Odpisz
3 stycznia 2020, 08:56
Sylwester w polskiej telewizji jest strasznie kiczowaty. Może gdyby te 3 główne stacje połączyły siły, to dałoby się stworzyć coś na poziomie, ale w ten sposób, w jaki to jest organizowane, jest wielu wykonawców-"zapchajdziur", i na żadnej stacji to nie trzyma się kupy
Odpisz
3 stycznia 2020, 10:06
@Dawek65: Czy ty zaproponowałeś współpracę polskim stacjom telewizyjnym?
Ale w sumie to już się takie rzeczy działy, więc może...
Odpisz
3 stycznia 2020, 11:04
@Mega_Groudon: koncert dla niepodległej był połączeniem sił
Odpisz
3 stycznia 2020, 11:15
Bo niepodległa jest dla wszystkich polaków dlatego
Odpisz
3 stycznia 2020, 11:23
Był też crossover pomiędzy dwoma paradokumentami kryminalnymi
Odpisz
3 stycznia 2020, 12:03
@Mega_Groudon: jaki? I jaka była fabuła?
Odpisz
3 stycznia 2020, 12:10
Nie pamiętam, bodajże W11 z czymś, ale crossover był z serialami TVN i Polsatu chyba, więc raczej te ich swoje seriale wzięli. A fabuła raczej nie ma większego znaczenia, wszyscy wiedzą jakie są paradokumenty. Fajne jest to, że był to odcinek dwuczęściowy, a każda z części leciała na innym kanale
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2020, 12:47
@Mega_Groudon: nie wiem czy to można uznać za połączenie sił, ale w czasie eliminacji do MŚ w Rosji to mecze transmitował Polsat, a po meczowym studiu w tvp info były wykorzystywane nagrania Polsatu z danego meczu i tam pod spodem był napis "Nagranie udostępnione dzięki uprzejmości telewizji Polsat"
Odpisz
3 stycznia 2020, 13:44
@HusariaTV: a Sylwester dla całej ludzkości
A przynajmniej tych co kalendarza normalnego używają
Odpisz
3 stycznia 2020, 13:47
@M_ateo_1: no tak, powiedz to stacjom tv
Odpisz
3 stycznia 2020, 13:42
Z ziomkami w Atlasie zrobiliśmy Galeon i dumnie go nazwaliśmy Maryla Rodowicz
Odpisz
31 grudnia 2019, 21:27
Akurat na dwójce Maryla
Odpisz
31 grudnia 2019, 21:29
@Qbek1212: szparka sekretarka
Odpisz
31 grudnia 2019, 21:35
@Qbek1212: Jak leciała to od razu brat mi wbiegł do pokoju i zaczął krzyczeć "JULKA, ODMROZILI RODOWICZ"
Odpisz
3 stycznia 2020, 13:36
@BardzoOryginalnaNazwa: HE IS THE CHOSEN ONE
Odpisz
3 stycznia 2020, 10:08
W tym roku wysyłalo sie sms pod numer 7312
Odpisz
3 stycznia 2020, 12:22
@Siszel: HEHE PAPAJ 2137
Odpisz
13 lutego 2020, 00:08
@Siszel: wgl 7232 to chyba do rmf fm xd
Odpisz
31 grudnia 2019, 21:34
A właśnie- zauważyliście że jakoś mniej teraz strzelają? Zdaje mi się, że rok temu było już o tej godzinie głośniej
Odpisz
31 grudnia 2019, 22:10
Ludziom się chyba udziela akcja z PiEs SiĘ bĘdZiE bAł
Odpisz
31 grudnia 2019, 22:45
@Mega_Groudon: Też tak myślę
Odpisz
31 grudnia 2019, 22:47
Zresztą, ci sami ludzie są znani z tekstów typu On SiĘ tYlKo BaaaaaWiiiiii, kiedy ich pies ugryzie losową osobę. Patola
Odpisz
3 stycznia 2020, 09:51
@Mega_Groudon: Jak nie krwawisz to rzeczywiście się tylko bawi. Uwierz mi
Odpisz
3 stycznia 2020, 10:05
@MineDan: A jak krwawię?
Odpisz
3 stycznia 2020, 10:12
@Mega_Groudon: To masz okres
Odpisz
3 stycznia 2020, 11:21
@MineDan: A jak nie mam czym mieć okresu?
Odpisz
3 stycznia 2020, 11:39
@Mega_Groudon: No i tu właśnie pomaga pies
Odpisz
3 stycznia 2020, 10:39
Cierpienie ojejku biedny piesek cierpi
Na czym polega to cierpienie? Byłem wiele razy gościnnie na sylwestra i przeważnie w domu były zwierzęta i się nie bały lub nie „cierpiały”. Mój kot też się nie boi.
Odpisz
3 stycznia 2020, 10:34
Mój pies wszystko przespał.
Odpisz
3 stycznia 2020, 10:20
Wyslalam to, ale nie wiem, czy pokazali :c
Odpisz
3 stycznia 2020, 09:14
Moje psy nie bały się strzałów
Odpisz
3 stycznia 2020, 09:42
@Ameron: To znaczy, że odpowiednio wychowane
Odpisz
3 stycznia 2020, 09:47
@Stulej4: albo głuche
Odpisz
31 grudnia 2019, 22:16
Ej, ale jak to jest że te petardy straszą psy? Przecież już telewizja jest głośniejsza
Odpisz
31 grudnia 2019, 21:27
Podoba mi się, że petardy są tak blisko tego psa
Odpisz
31 grudnia 2019, 21:25
je**c bure kundle moze w koncu przestano gryzc ludzi
Odpisz
3 stycznia 2020, 09:49
Jak je je*iesz, to się nie dziw, że cię gryzą
Odpisz