memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
24 lutego 2022, 17:12
D: ale losowe mają time'ing
Odpisz
25 stycznia 2020, 09:43
2 stycznia 2020, 16:31
Widzę że pieseł przeżył całą dekadę.
2 stycznia 2020, 20:27
@Yeyau: niestety
1 stycznia 2020, 10:47
co złego w strzelaniu jest
2 stycznia 2020, 20:21
@MemeMaster28: moja fifi się boi
2 stycznia 2020, 20:26
@kapkins: to ją zamknij niech nie słyszy
Edytowano - 2 stycznia 2020, 17:52
No właśnie powinniśmy nie strzelać bo pieseła straszymy.... powinniśmy zastrzelić pieseła Brak pieseła brak problemu! No co? Nikt go nie lubi jest gorszy niż cziłała czy inny szczuro pies
2 stycznia 2020, 19:34
@snajpercat: .
2 stycznia 2020, 20:22
@Fnafowyziomek: o nie kłodka na komentarz s t r a s z n e
2 stycznia 2020, 20:24
@snajpercat: co masz do pieselow nic ci nie zrobiły
@Fnafowyziomek: jest strasznie ch*jowym memem
2 stycznia 2020, 20:28
@snajpercat: ja tam je lubie
2 stycznia 2020, 20:41
@Fnafowyziomek: ty tak ja nie ,ja go nie nawidzę .ty możesz go sobie lubić
2 stycznia 2020, 14:21
Z jakiej okazji?
1 stycznia 2020, 18:41
grad czy katjusza?
1 stycznia 2020, 11:11
Rascwietali jabłoni i gruszy, Popłyli tumany nad riekoj;
1 stycznia 2020, 01:54
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież24 lutego 2022, 17:12
D: ale losowe mają time'ing
Odpisz
25 stycznia 2020, 09:43
Odpisz
2 stycznia 2020, 16:31
Widzę że pieseł przeżył całą dekadę.
Odpisz
2 stycznia 2020, 20:27
@Yeyau: niestety
Odpisz
1 stycznia 2020, 10:47
co złego w strzelaniu jest
Odpisz
2 stycznia 2020, 20:21
@MemeMaster28: moja fifi się boi
Odpisz
2 stycznia 2020, 20:26
@kapkins: to ją zamknij niech nie słyszy
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2020, 17:52
No właśnie powinniśmy nie strzelać bo pieseła straszymy.... powinniśmy zastrzelić pieseła
Brak pieseła brak problemu!
No co? Nikt go nie lubi jest gorszy niż cziłała czy inny szczuro pies
Odpisz
2 stycznia 2020, 19:34
@snajpercat: .
Odpisz
2 stycznia 2020, 20:22
@Fnafowyziomek: o nie kłodka na komentarz s t r a s z n e
Odpisz
2 stycznia 2020, 20:24
@snajpercat: co masz do pieselow nic ci nie zrobiły
Odpisz
2 stycznia 2020, 20:26
@Fnafowyziomek: jest strasznie ch*jowym memem
Odpisz
2 stycznia 2020, 20:28
@snajpercat: ja tam je lubie
Odpisz
2 stycznia 2020, 20:41
@Fnafowyziomek: ty tak ja nie ,ja go nie nawidzę .ty możesz go sobie lubić
Odpisz
2 stycznia 2020, 14:21
Z jakiej okazji?
Odpisz
1 stycznia 2020, 18:41
grad czy katjusza?
Odpisz
1 stycznia 2020, 11:11
Rascwietali jabłoni i gruszy,
Popłyli tumany nad riekoj;
Odpisz
1 stycznia 2020, 01:54
Odpisz