Jak się nie ma, co się lubi...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Nie znoszę kleszczy
Mało znany szczegół
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 maja 2020, 23:21
To jest cd z wypalonym gta 5
Odpisz
7 listopada 2019, 07:35
To się kradnie.
Odpisz
10 września 2018, 16:34
To sie lubi co sie ma
Odpisz
21 stycznia 2018, 11:45
to się gra w co się ma
Odpisz
20 września 2013, 16:02
O mam prezent na urodziny dla kolegi :p
Odpisz
1 sierpnia 2015, 14:11
@SNIKERSS: moge gryza?;3
Odpisz
29 maja 2016, 11:31
@puszystakuleczka: wiesz ze wiadomosc jest z 2013 roku ?
Odpisz
24 października 2014, 14:13
...to się lubi co się ma!
A nie po gimbusowsku że lubimy tego kto ma, i tylko dlatego go lubimy...
Odpisz
19 września 2013, 23:48
...to się lubi tych co mają :D
Odpisz
19 września 2013, 21:51
...to się kradnie co popadnie.
Odpisz
19 września 2013, 20:11
"... to się zapie*dala by to mieć" :D
Odpisz
19 września 2013, 18:34
gta jest już na torrentach, tylko emulator trzeba bo wersja nie jest na pc
Odpisz
19 września 2013, 18:00
...To się lubi, co się ma
Odpisz
19 września 2013, 17:53
zastanawia mnie to ile w tej części jest tych R*
Odpisz
19 września 2013, 17:18
Jak się nie ma, co się lubi, to się kradnie, co popadnie.
Odpisz