Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie są aż takie pyszne
Tymi się chodzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Były nóżki, nie ma nóżek
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 stycznia 2020, 17:47
Ja tak miałem (Jestem starszym bratem)
Odpisz
5 stycznia 2020, 13:33
Ja jak grałem z młodszym bratem w Fifę, a on miał ustawiony poziom ten najtrudniejszy i jak mnie zaczął ogrywać, to zrobiłem tak: wyłączyłem kontroler, aby pokazał się ekran wyboru strony, szybko włączyłem kontroler i ustawiłem boty. Później tylko udawałem, że gram i tylko śmiałem się z mojego bro jaki on jest kiepski. Jestem ch*jkiem.
Odpisz
5 stycznia 2020, 13:08
Ja tak robie z moim 4-letnim bratem gdy odpalam starą fife na starym xbox to zabieram baterie z pada i mu daje
Odpisz
5 stycznia 2020, 12:18
ja nie mam brata co do tytułu
Odpisz
5 stycznia 2020, 12:29
każdy kto ma brata
Odpisz