Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MarysiaZHR

7 listopada 2020, 15:29

Ja o północy zrobiłam salto na trawniku... Czemu wszędzie dookoła mnie są mądrzejsi ludzie?

Avatar
Konto usunięte

5 sierpnia 2020, 19:19

Shrek niestety nam zepsuł rok

Avatar woroszylSCRconnect357

15 stycznia 2020, 17:29

po co mu taki zegar jak go ma w komputerze?

Avatar rozwalgo

10 lutego 2020, 00:40

@woroszylSCRconnect357: Żeby był lepiej widoczny na filmiku

Avatar kroljanjulian

2 stycznia 2020, 18:11

Gdyby nie to, że wolałam krzyczeć o północy przez okno imię mojej miłości (nie oceniajcie), to pewnie bym coś odpaliła. W sumie tego jest tak dużo, że nie wiem co bym miała puścić, poza tym z moim internetem pewnie upragniony moment by się odpalił o 1

Avatar Landark

2 stycznia 2020, 18:18

@kroljanjulian: A mieszka na tyle blisko, by to usłyszała?

Avatar Towarzysz777

2 stycznia 2020, 19:13

@Landark: Chyba usłyszał*

Avatar Landark

2 stycznia 2020, 19:15

@Towarzysz777: Faktycznie, komentarz jest napisany w rodzaju żeńskim, a odczytałem w męskim. Przepraszam kroljanjulian

Avatar kroljanjulian

2 stycznia 2020, 23:43

@Landark: moja "miłość" mieszka na innym kontynencie, nie napisałam konkretnie, aby nie zostało na mnie wylane wiadro czerwonych. I nie, tak naprawdę to się nie znamy i raczej nigdy to się nie stanie, ale tej osobie wiele zawdzięczam. Ale starałam się krzyczeć na tyle głośno, żeby usłyszał ;)

Avatar kroljanjulian

2 stycznia 2020, 23:44

@Landark: spoko, i tak miałam być chłopakiem ale moi rodzice wybrali złą pozycję

Avatar jacek1s

3 stycznia 2020, 10:29

@kroljanjulian: Myślę, że Leonardo DiCaprio ma inne zmartwienia niż usłyszenie jejowiczki krzyczącej przez okno w sylwestra.

Avatar kroljanjulian

3 stycznia 2020, 16:15

@jacek1s: a szkoda, byłabym dumna gdyby usłyszał

Avatar Keraton

3 stycznia 2020, 18:08

@kroljanjulian: Fanka K-pop?

Avatar kroljanjulian

3 stycznia 2020, 20:39

@Keraton: ćśś

Avatar Jadczukov

3 stycznia 2020, 14:39

Ja powtórzę. (bo się tym chwalę, muszę zapełnić moją pazerną, chciwą i egoistyczną duszę) Wykonałem trik z pie**olnięciem na wieży zapomniałemnazwy z 3-funtowej armaty

Avatar Figarus

3 stycznia 2020, 11:47

A ja głupi o północy chlałem...

Avatar KolejnyFurryNaJeja

3 stycznia 2020, 11:36

My z kolegą graliśmy i nawet nie zauważyliśmy że jest już 00:00

Avatar Gaiaphage

3 stycznia 2020, 11:08

My ze znajomymi puściliiśmy Parostatek od Krawczyka

Avatar Landark

2 stycznia 2020, 18:19

Jestem ciekaw reakcji, gdyby na sekundę przed północą zaczęło się buforowanie

Avatar pierogi125

2 stycznia 2020, 19:12

@Landark: może coś takiego

komentarz obrazkowy

Avatar NightShadePL

2 stycznia 2020, 18:05

Avatar Henzej

2 stycznia 2020, 18:18

@NightShadePL: Dla mnie to akurat było oczywiste

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Najbardziej realistyczny spośród modów

Nigdy na to nie wpadną

Mało znany szczegół

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka