Idealne wejście w nowy rok
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nigdy na to nie wpadną
Mało znany szczegół
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 listopada 2020, 15:29
Ja o północy zrobiłam salto na trawniku... Czemu wszędzie dookoła mnie są mądrzejsi ludzie?
Odpisz
5 sierpnia 2020, 19:19
Shrek niestety nam zepsuł rok
Odpisz
15 stycznia 2020, 17:29
po co mu taki zegar jak go ma w komputerze?
Odpisz
10 lutego 2020, 00:40
@woroszylSCRconnect357: Żeby był lepiej widoczny na filmiku
Odpisz
2 stycznia 2020, 18:11
Gdyby nie to, że wolałam krzyczeć o północy przez okno imię mojej miłości (nie oceniajcie), to pewnie bym coś odpaliła. W sumie tego jest tak dużo, że nie wiem co bym miała puścić, poza tym z moim internetem pewnie upragniony moment by się odpalił o 1
Odpisz
2 stycznia 2020, 18:18
@kroljanjulian: A mieszka na tyle blisko, by to usłyszała?
Odpisz
2 stycznia 2020, 19:13
@Landark: Chyba usłyszał*
Odpisz
2 stycznia 2020, 19:15
@Towarzysz777: Faktycznie, komentarz jest napisany w rodzaju żeńskim, a odczytałem w męskim. Przepraszam kroljanjulian
Odpisz
2 stycznia 2020, 23:43
@Landark: moja "miłość" mieszka na innym kontynencie, nie napisałam konkretnie, aby nie zostało na mnie wylane wiadro czerwonych. I nie, tak naprawdę to się nie znamy i raczej nigdy to się nie stanie, ale tej osobie wiele zawdzięczam. Ale starałam się krzyczeć na tyle głośno, żeby usłyszał ;)
Odpisz
2 stycznia 2020, 23:44
@Landark: spoko, i tak miałam być chłopakiem ale moi rodzice wybrali złą pozycję
Odpisz
3 stycznia 2020, 10:29
@kroljanjulian: Myślę, że Leonardo DiCaprio ma inne zmartwienia niż usłyszenie jejowiczki krzyczącej przez okno w sylwestra.
Odpisz
3 stycznia 2020, 16:15
@jacek1s: a szkoda, byłabym dumna gdyby usłyszał
Odpisz
3 stycznia 2020, 18:08
@kroljanjulian: Fanka K-pop?
Odpisz
3 stycznia 2020, 20:39
@Keraton: ćśś
Odpisz
3 stycznia 2020, 14:39
Ja powtórzę. (bo się tym chwalę, muszę zapełnić moją pazerną, chciwą i egoistyczną duszę) Wykonałem trik z pie**olnięciem na wieży zapomniałemnazwy z 3-funtowej armaty
Odpisz
3 stycznia 2020, 11:47
A ja głupi o północy chlałem...
Odpisz
3 stycznia 2020, 11:36
My z kolegą graliśmy i nawet nie zauważyliśmy że jest już 00:00
Odpisz
3 stycznia 2020, 11:08
My ze znajomymi puściliiśmy Parostatek od Krawczyka
Odpisz
2 stycznia 2020, 18:19
Jestem ciekaw reakcji, gdyby na sekundę przed północą zaczęło się buforowanie
Odpisz
2 stycznia 2020, 19:12
@Landark: może coś takiego
Odpisz
2 stycznia 2020, 18:05
Odpisz
2 stycznia 2020, 18:18
@NightShadePL: Dla mnie to akurat było oczywiste
Odpisz