Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Powodzenia
Frustrujące
To się nie może nie udać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 stycznia 2020, 21:03
Moja 12 letnia siostra be like
Odpisz
2 stycznia 2020, 21:28
@Kahol05: ja na szczęście w wieku 12 lat juz siedzialem na jeja i ogladalem memy z chorym humorem
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2020, 22:16
@Nefral: ja w wieku 12 lat siedziałem na innych stronach, gdzie memy są nieśmieszne
Odpisz
3 stycznia 2020, 19:33
@Kahol05: też w wieku 12 lat byłem na jeja ale już zapomniałem starego loginu i hasła
Odpisz
3 stycznia 2020, 20:40
@Kahol05: Ja miałem już 10
Odpisz
3 stycznia 2020, 21:01
@NesquikBoi: A ja już w wieku 8 lat byłem na jeja
Odpisz
3 stycznia 2020, 21:02
@kacp80: to od dawna pewnie tu jesteś?
Odpisz
3 stycznia 2020, 21:17
@Kahol05: Nie dokończa, pod jednym memem pisałem że jestem rocznikiem '08, a na jeja jestem od 2017, tak więc jestem tu 3 lata a to trochę mało w porównaniu do większości jejaków
Odpisz
3 stycznia 2020, 21:18
@kacp80: ja tu jestem tak jakos od początku 2018, ale konto mam dopiero od maja
Odpisz
3 stycznia 2020, 21:34
@Kahol05: A ja jak miałem 12 lat to sie darlem na ojca że mi fajki zaje**ł
Odpisz
16 sierpnia 2021, 20:22
@Nefral: a ja mam 12 lat
Odpisz
3 stycznia 2020, 00:05
Albo mój ojciec wysyłający mi takie oto złoto:
Odpisz
3 stycznia 2020, 19:13
Tymczasem moja mama
Odpisz
3 stycznia 2020, 19:30
@rozwalgo: i've achieved comedy
Odpisz
3 stycznia 2020, 19:32
@InsaneFOX13:
Odpisz
3 stycznia 2020, 19:45
moja mama:
Odpisz
3 stycznia 2020, 22:03
@Wilczyca_wiki: moja rodzicielka:
Odpisz
3 stycznia 2020, 23:27
@rozwalgo: matka po wysłaniu tego:
Odpisz
3 stycznia 2020, 19:58
Ja mam 12 lat i ogarniam nowe memy
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2020, 20:21
@podgrzybek126: ja 13 i się nie chwale
Zaraz zaraz
Odpisz
3 stycznia 2020, 20:41
@KubiXator: hmmmmm
Odpisz
3 stycznia 2020, 21:21
@podgrzybek126: ja mam 11 i co?
Odpisz
3 stycznia 2020, 21:23
@limetien: i nic
Odpisz
3 stycznia 2020, 19:48
Śmieje się z memów typu "Marcin to nie imię".
Odpisz
3 stycznia 2020, 20:22
@MajnkraftAlusiek: do gazu
Odpisz
3 stycznia 2020, 19:32
Na wolnej lekcji moja klasa napisała memy i ogląda galerię zdjęć A tam memy z 2010 w najch**owszym wydaniu
A oni się śmieją
(Ja wpadłem na ten pomysł ale nie wiedziałem jaki popełniłem błąd)
Teraz mogę liczyć tylko na selekcję naturalną
Odpisz
3 stycznia 2020, 19:25
Powinna wyjść 2 część
Odpisz
3 stycznia 2020, 19:14
13 letni to raczej nie taki głupi
Odpisz
2 stycznia 2020, 22:22
Jezu u mnie w klasie są takie normiki że dopiero teraz ich śmieszą memy typu nyan Cat lub suka blyat(jakkolwiek się to tam pisze)
Odpisz
3 stycznia 2020, 10:32
@grototo: same
Odpisz