Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Można, tylko trzeba wstawać rano
Totalnie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 stycznia 2020, 17:35
Ja w basenie udawałem kosmonautę :)
Odpisz
3 stycznia 2020, 16:13
Każda legenda tak robi
Odpisz
3 stycznia 2020, 00:01
*20 letni ja robiący tak samo*
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2020, 00:38
@mlkla: *19 letnia ja też wciąż robiąca tak samo*
Odpisz
3 stycznia 2020, 01:16
@xmrocznax: *11 letnia ja nieumiejąca pływać*
Odpisz
2 stycznia 2020, 23:54
Ah tak. Robiłem takni się kiedyś omal przez to nie utopiłem (nie, nie umiem pływać)
Odpisz
3 stycznia 2020, 01:15
@jakub17: ja też nie umiem
Odpisz
2 stycznia 2020, 23:51
Złoto
Odpisz
2 stycznia 2020, 23:47
O TAK JA TAK ZAWSZE ROBIŁEM
JESZCZE ODBIJAŁEM SIĘ OD ŚCIANY JAK CHCIAŁEM PŁYNĄĆ
Odpisz
2 stycznia 2020, 23:47
chyba każdy tak robił
Odpisz
2 stycznia 2020, 23:47
Nigdy tak o tym nie myślałem, ale wsumie...
Odpisz