Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Demonpl

22 grudnia 2022, 19:59

Obrzydliwe

Avatar Sabva

7 stycznia 2020, 02:21

Kiedyś dałam nutelle a na nią masło

Smaczne było muahaha

Avatar Demonpl

22 grudnia 2022, 19:59

@Sabva: Co

Avatar splashradek

5 stycznia 2020, 09:50

Jak w ogóle można jest takie gówno jakim jest Nutella?

Avatar rickimorty

9 maja 2021, 23:32

@splashradek: ty jesteś gównem

Avatar splashradek

13 maja 2021, 19:56

@rickimorty: siła twoich argumentów powala. Dalej żryj to gówno składające się cukru (56%) i tłuszczu (31%).

Avatar Dexterek

5 stycznia 2020, 17:59

Chyba Op'ie oszalałeś że najpierw dajesz nutellę a potem masło

Avatar HusariaTV

3 stycznia 2020, 17:57

Tak się nie robi nie wolno jeść nutelli z olejem palmowym polecam wszystkim masło ŁACIATE

Avatar mapiarz

3 stycznia 2020, 18:08

@HusariaTV: ten post został zrobiony przez: mleczny gang

Avatar Legolas9988

4 stycznia 2020, 21:16

@HusariaTV: Ponieważ olej palmowy jest rakotwórczy i zabiera dom zwierzętom, w pewnym znaczeniu.

Avatar Cotosiestanelo

5 stycznia 2020, 17:07

@HusariaTV: bardzo jest pyszne to masełko, dziękuje za polecenie

Avatar HusariaTV

5 stycznia 2020, 17:08

@Cotosiestanelo: nie ma za co

Avatar
Commonwealth

5 stycznia 2020, 15:01

Po co maslo xddddd

Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2020, 13:46

Najpierw chleb, później masło, nutella, nutella, masło i znowu chleb.

Avatar Crln_7

5 stycznia 2020, 12:43

Też tak robiłem

Avatar Avcio01

5 stycznia 2020, 12:19

robię jak typ na obrazku.
Morduję ludzi w barze po czym drę się na przechodniów.

Avatar
Dio__

5 stycznia 2020, 11:47

A po co smarować dwa razy? Najlepiej zmieszać masło z nutellą

Avatar komzler

Edytowano - 5 stycznia 2020, 11:36

a jak ku*wa inaczej? najpierw nutella potem maslo? co za bezsens..
poza tym kanapke z nutella nie trzeba jesc z maslem, tak btw

Avatar LadyGaladriel

5 stycznia 2020, 03:22

ja najpierw daje nutelle a potem pomidora

Avatar kub405

5 stycznia 2020, 11:17

@LadyGaladriel: lepsza z papryką i rukolą

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2020, 21:12

Nigdy nie rozumiem jak ludzie mogą jeść kromkę posmarowaną dwoma smarowidłami, np. masło + nutella lub masło + dżem itp. itd.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Lekki69

5 stycznia 2020, 09:45

@Crisium: Dokładnie dobre tak jest

Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2020, 10:43

@Somsiad787: nie wiem, jak jem dżem to wolę żeby był jakby "świeży" a nie tłusty

Avatar Czekoladkapl

5 stycznia 2020, 09:57

Masło do nutelli? Dobre to jest?

Avatar korsti

5 stycznia 2020, 02:08

Przecież najpierw smaruje się nutellą a potem masłem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Fajnie że odpowiedzieli

Można, tylko trzeba wstawać rano

Nie znoszę kleszczy

Ostry ten sędzia

Deal życia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka