Hardcorowy dowcip na budowie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Lekko nie będzie
Niegrzeczny Oskarek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
A jednak zrobili to w ten sposób
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 października 2020, 09:54
A co jeśli ktoś tam naprawdę leży
Odpisz
19 września 2013, 13:24
Ładną smołę kładą, ładną. Może jakby tak z raz położyli asfalt to by takich dziur nie było po dwóch latach.
Odpisz
19 września 2013, 15:19
@amanda: to CHYBA jest asfalt, a bynajmniej trochę :D
Odpisz
19 września 2013, 17:23
@bumbusiek: bardzo trochę. Poniżej 10% z tego co się orientuje. Nawierzchnia, którą nazywamy asfaltem to w zasadzie mieszanka mineralno-bitumiczna.
Odpisz