Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Lekko nie będzie
Rel
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 stycznia 2020, 19:15
Ale to polska produkcja.
Odpisz
3 stycznia 2020, 22:59
Ta,
Zdechł w pierwszym odcinku
Odpisz
3 stycznia 2020, 23:06
@KayonPL: I później znowu był
Odpisz
3 stycznia 2020, 23:14
@pokemon223: I tak lepszy niż Czarny Rycerz.
Odpisz
5 stycznia 2020, 15:36
@KayonPL: bo musiał zdechnąć
Odpisz
5 stycznia 2020, 09:20
Dlaczego sir Lazlo został z Ciri w zamku?
Bo Musiał
Odpisz
4 stycznia 2020, 15:28
Sam wiedźmin na Netflixie nie wystarcza? XD. Bo Musiał hehe
Odpisz
3 stycznia 2020, 22:49
Dubbingował samego siebie
Odpisz
3 stycznia 2020, 23:14
@didujakaskemm: Jak Maciej Stuhr.
Odpisz
4 stycznia 2020, 13:33
@didujakaskemm: Dubbingcepcja. Ciekawe jak się wtedy czuł.
Odpisz
4 stycznia 2020, 09:20
Na początku była koncepcja, aby samego Geralta zagrał Karolak
Odpisz
4 stycznia 2020, 13:00
@pawlikok:
Odpisz
3 stycznia 2020, 23:23
Szkoda, że nie był tymi zwłokami na płocie, jak obiecywano
Odpisz
4 stycznia 2020, 00:44
@Kosa_W_Nosa: Nawet z zagraniem tego miałby problem, czyli chyba lepiej, że ,,zagrał" żywego, bo granie zwłok to naprawdę wyzwanie
Odpisz
4 stycznia 2020, 10:58
To prawda, ale Rafałowi Królikowskiemu wyszło to świetnie.
Odpisz
4 stycznia 2020, 11:00
@Broski: Powiedziałbym, że nazwisko Królikowski zobowiązuje, bo przecież ma genialnego aktorsko brata, ale jego bratanek aż tak dobry nie jest
Odpisz
4 stycznia 2020, 11:03
Geny matki trochę go może zepsuły.
Odpisz
4 stycznia 2020, 11:29
Jakby musiał to by zagrał
Odpisz
4 stycznia 2020, 12:36
Raczku ale dobry z ciebie śmieszek, bo aż rykłam jak to przczytałam
Odpisz
4 stycznia 2020, 11:50
zawsze jak słyszę hymn polski to mnie cringe łapie
Odpisz
4 stycznia 2020, 12:23
@nightcube: Czemu?
Odpisz
5 stycznia 2020, 01:49
@nightcube: .
Odpisz
4 stycznia 2020, 10:56
Dobry materiał na szablon.
Odpisz
3 stycznia 2020, 22:50
A jak on tak wg wygląda?
Odpisz
3 stycznia 2020, 23:00
@KubiXator:
Odpisz
3 stycznia 2020, 23:01
Odpisz
3 stycznia 2020, 23:07
myślałem że ja jestem brzydki
Odpisz
3 stycznia 2020, 23:08
@KubiXator: ?
Odpisz
3 stycznia 2020, 23:09
@KubiXator: to ten z rodzinki PEEL, najstarszy syn chyba, nie jestem pewien
Odpisz
3 stycznia 2020, 23:10
w sensie myślałem że jestem najbrzydszy
Ale zobaczyłem ten obrazek
Odpisz
3 stycznia 2020, 23:11
@KubiXator: kto tu jest brzydki?
Odpisz
3 stycznia 2020, 23:13
@KubiXator: No, Ciri nie wyszła najlepiej.
Odpisz
3 stycznia 2020, 23:14
@KufelMleka: Triss to murzyn, a ty o Ciri gadasz
Odpisz
3 stycznia 2020, 23:18
chyba mówi o jakości zdjęcia
Odpisz
3 stycznia 2020, 23:19
@adriano0510: Jakby nie patrzeć, mówię tu o przywołanej scenie.
Odpisz
3 stycznia 2020, 23:30
@KufelMleka: Ciri jest bardzo ładna, tylko taką minę zrobiła
Odpisz
4 stycznia 2020, 08:45
Odpisz
4 stycznia 2020, 10:05
@adriano0510: Fringilla a nie Triss
Odpisz
4 stycznia 2020, 10:24
@KufelMleka: za Ciri to ci może pół jeja i cała wiedźminawka z FB wjechać
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2020, 10:26
@Polalak: Powiedzmy, że widziałem urodziwsze dziewczęta i że tak nie do końca taki obraz miałem podczas lektury. I to nie dotyczy tylko wyglądu, ale również charakteru całej postaci.
Odpisz
4 stycznia 2020, 10:27
@KufelMleka: no cóż ja też inaczej myślałem. Przede wszystkim zostawili jej blond włosy zamiast szarych, ale jednak jest dobra
Odpisz
4 stycznia 2020, 08:51
Kogo gra?
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2020, 09:37
@Ignisus: sir Lazlo
Odpisz
4 stycznia 2020, 09:44
@Artrack: czyli postać 3 planową
Odpisz
4 stycznia 2020, 09:23
Nie Hymn Polski, a Niemiec.
Odpisz
4 stycznia 2020, 02:18
W wywiadzie opowiadał, że po tym jak dostał rolę to zaprosił wszystkich znajomych na piwo żeby celebrować. Jak zapytali czemu świętują to powiedział, że nie może im powiedzieć. Trochę kek
Odpisz
3 stycznia 2020, 23:01
OPie potrzebuję orginału
dziękuje
Odpisz
3 stycznia 2020, 22:50
*granie hymnu w tle*
Odpisz