Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
No to posłuchane
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Phi!
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 stycznia 2020, 20:18
Co mu się stało z uchem?
Odpisz
Edytowano - 4 stycznia 2020, 13:44
(gracze civ 5 zrozumieją)
Odpisz
4 stycznia 2020, 17:00
@Wilhelm_II_Hohenzollern: i ten młot i sierp
Odpisz
4 stycznia 2020, 17:24
@toster77: Zastanawia mnie to kto wpadł na to aby austriacki orzeł w symbolu Austrii był biały oraz posiadał sierp i młot, a symbol Polski miał czarnego orła
Odpisz
7 stycznia 2020, 18:05
@Wilhelm_II_Hohenzollern: Sierp i młot w godle Austrii to z tego co pamiętam pochodzi jeszcze ze średniowiecza.
Poprawcie mnie jeśli to nieprawda.
Odpisz
Edytowano - 7 stycznia 2020, 19:47
@Wilhelm_II_Hohenzollern: Jednak nie. Sierp i młot poraz pierwszy pojawiły się w godle Austrii w 1919 ale zostało one wprowadzone przezprawicowego Engelberta Dollfußa. Sierp to symbol rolnictwa a młot przemysłu. Sam Dollfuß został zaatakowany przez socjalistę ale przeżył zamach. Zabili go austriaccy naziść i SSman podczas nieudanego zamachu stanu i anschlussu w 1934. Po jego śmierci wprowadzono inne godło. Po wojnie przywrócono godło z sierpem i młotem ale dodano zerwane łańcuchy symbolizujące uwolnienie spod nazistów.
Odpisz
7 stycznia 2020, 17:51
Redania ku*wa
Odpisz
4 stycznia 2020, 12:38
W filmie: fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
Jest nazwisko Kowalski dane dla jednego główniejszego bohatera i właśnie tak się czułam jak na obrazku
Bo nie dość, że to mój ulubiony film to i jeszcze motyw polski
Odpisz
7 stycznia 2020, 17:10
@Kosa_W_Nosa: Wielu Amerykanów ma tak na nazwisko.
Odpisz
7 stycznia 2020, 16:28
Redania mmmmm
Odpisz
7 stycznia 2020, 16:27
Wiedzmin 3 i strój króla radowida
Odpisz
7 stycznia 2020, 16:21
Albo pojawia się "Polski akcent", albo polski wynalazek.
Odpisz
7 stycznia 2020, 16:15
Polska jest fajna jak się ją widzi wszędzie, gdzie nie ma Polski.
Odpisz
7 stycznia 2020, 16:08
trochę mnie zabolało to jak traktowaliśmy Polaka w jednej z misji lichwiarstwa w RDR2
w sumie jest też chyba misja poboczna gdzie można podsłuchać rozmowę 2 jakby żołnierzy, coś jakby pinkertonów a jednym z nich jest Polak i w teatrze w Saint-Denis można obejrzeć występ Polki
Odpisz
4 stycznia 2020, 14:14
Np Redania w Wiedźminie
Odpisz
4 stycznia 2020, 12:42
w mount & blade zawsze
Odpisz
4 stycznia 2020, 12:34
Odpisz
4 stycznia 2020, 12:42
nie ty mendo jedna
Odpisz