Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
Nie idź!
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najbardziej realistyczny spośród modów
Angielskie śmieszki
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 stycznia 2020, 23:34
Dziadku, czemu jedziemy prosto w ten ogromny budynek? O Boże, o kur*a
Odpisz
6 stycznia 2020, 14:47
@Gmotek: Obi-Wan Kenobi. Słyszałem legendy o Tobie... I Twoim uczniu
Odpisz
6 stycznia 2020, 20:38
@Legolasjo: Hello there
Odpisz
8 stycznia 2020, 07:36
@Gmotek: GENERAŁ KENOBIIII
Odpisz
4 stycznia 2020, 21:04
Dziadek: włączmy radio
Radio: pan Jezus już się zbliża
Odpisz
5 stycznia 2020, 21:12
@LOKO30: Już puka do mych drzwi
Odpisz
5 stycznia 2020, 22:43
@Idiosyncratic: Pobiegne go przywitać
Odpisz
5 stycznia 2020, 23:01
@limetien: Z radości serce drży
Odpisz
6 stycznia 2020, 00:40
@Idiosyncratic: ach szczęście niepojęte
Odpisz
6 stycznia 2020, 09:29
@jejacz25: sam Bóg odwidza mnie
Odpisz
6 stycznia 2020, 10:23
@LOKO30: O Jezu wspomóż łaską
Odpisz
7 stycznia 2020, 16:19
@Idiosyncratic: BYM GODNIE PRZYJĄŁ CIĘ
Odpisz
7 stycznia 2020, 21:51
@Wilczy_Wladca: OOO SZCZĘŚCIE NIEPOJĘTE
Odpisz
Edytowano - 7 stycznia 2020, 22:14
@jejacz25: BÓG SAM ODWIEDZA MNIE
Odpisz
8 stycznia 2020, 07:33
@limetien: O Jezu wspomóż łaskąąą
Odpisz
8 stycznia 2020, 07:34
@Wilczy_Wladca: bym godnie przyjął cię
Odpisz
7 stycznia 2020, 18:21
Uważaj Pioter!!!!!! Włączam ssanie!!!
Odpisz
6 stycznia 2020, 16:46
Było, sam wrzucałem
Odpisz
6 stycznia 2020, 08:51
Było
Odpisz
6 stycznia 2020, 00:29
Dla takich memów odwiedzam tą stronę
Odpisz
5 stycznia 2020, 23:33
Jak to przeszło
Odpisz
5 stycznia 2020, 23:07
Myślałem że jestem na losowych
Odpisz
4 stycznia 2020, 21:03
wydaje mi sie ze jest wysyp memow ktore już były i sa dosyc stare
Odpisz
5 stycznia 2020, 22:44
@ResiaPL: plus jeden
Odpisz
4 stycznia 2020, 22:05
To jest smutne
Odpisz
5 stycznia 2020, 22:17
@ITakZarazZapomniszOMnie: W sumie brzmi jakby miał depresję po jej śmierci
Odpisz
5 stycznia 2020, 21:15
Byo
Odpisz
5 stycznia 2020, 21:29
@YuniorHack: jasne, w poczekalni
Odpisz
5 stycznia 2020, 08:16
Byo ale bardzo dawno
Odpisz
4 stycznia 2020, 21:03
hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaa nie było
Odpisz
4 stycznia 2020, 21:09
@Oloest: No niby było ale z innym dziadkiem i nie ma "Jeja.pl" na ostatnim
Odpisz
4 stycznia 2020, 21:10
@KayonPL: aż dziwne
Odpisz
19 stycznia 2020, 21:06
@KayonPL: to bylo smieszne
Wnuk: dokad tak pedzimy?
dziadek: do babci
wnuk: ale ona nie zyje
dziadek: JEJA.PL
Odpisz
4 stycznia 2020, 21:06
chciałam powiedzieć, że było, ale to co widziałam to był tiktok z "babcią" w kompilacji cringu
Odpisz
4 stycznia 2020, 21:05
dziadek
Odpisz