@BigSmoke2077: Znaczy - nie mam zamiaru się rzucać, i krzyczeć coś w stylu: "[Wstaw autora tego mema] ty draniu, oddawaj mojego mema!", czy coś. Po prostu trochę mnie to czasami dziwi, że wstawanie mema, który zostanie potem przerobiony/zmieniony o jedno słowo przejdzie, a ten starszy zostanie w otchłaniach poczekalni
@BigSmoke2077: Nie no, cieszę się, że ktoś zdobył kolejne punkty, czy nawet kolejny poziom. Ja zazwyczaj staram się zachować spokój, bo wiem, że agresja/wyzywanie innych nic nie przyniesie
Nie każdy umie opanować emocje. Ja umiem wytrzymać dużo bez żadnego zdenerwowania ale jak ktoś o wiele przesadzi to... Nie jest dobrze.ale bez przechwał
Komentarze
Odśwież17 kwietnia 2020, 22:59
Beeb, boob, buub. Pochodzę z przyszłości, nie przejmujcie się wojną, a i za****ie Azjatę który spróbuje zjeść nietoperza. Beeb, boob, buub.
Odpisz
9 stycznia 2020, 12:55
Niemcy: A sorry, to tak z przyzwyczajenia.
Odpisz
5 stycznia 2020, 14:53
pierw zawsze czechosłowacja
Odpisz
8 stycznia 2020, 20:52
@HusariaTV: Anschluss
Odpisz
9 stycznia 2020, 09:19
@HusariaTV: a potem jeszcze austria.
Odpisz
5 stycznia 2020, 17:10
UK w sensie Wielka Brytania?
Odpisz
5 stycznia 2020, 17:51
@Xentez: Tak
Odpisz
8 stycznia 2020, 20:44
@Xentez: W sensie Ukraina oczywiście.
Odpisz
8 stycznia 2020, 19:42
Heh... Ciekawe dlaczego mój mem z przed tygodnia nie chce przejść. Czy problemem jest angielski, czy jest za bardzo złożony...
Odpisz
8 stycznia 2020, 20:14
life is brutal
Odpisz
8 stycznia 2020, 20:16
@BigSmoke2077: Znaczy - nie mam zamiaru się rzucać, i krzyczeć coś w stylu: "[Wstaw autora tego mema] ty draniu, oddawaj mojego mema!", czy coś. Po prostu trochę mnie to czasami dziwi, że wstawanie mema, który zostanie potem przerobiony/zmieniony o jedno słowo przejdzie, a ten starszy zostanie w otchłaniach poczekalni
Odpisz
8 stycznia 2020, 20:18
no co poradzić.Ale gratuluję opanowania bo ja bym już tutaj spamił a ty chociaż umiesz zachować powagę szacun
Odpisz
8 stycznia 2020, 20:20
@BigSmoke2077: Nie no, cieszę się, że ktoś zdobył kolejne punkty, czy nawet kolejny poziom. Ja zazwyczaj staram się zachować spokój, bo wiem, że agresja/wyzywanie innych nic nie przyniesie
Odpisz
8 stycznia 2020, 20:22
Nie każdy umie opanować emocje. Ja umiem wytrzymać dużo bez żadnego zdenerwowania ale jak ktoś o wiele przesadzi to... Nie jest dobrze.ale bez przechwał
Odpisz
8 stycznia 2020, 20:03
A polska ukrainie o lwów
Odpisz
8 stycznia 2020, 19:06
*darcie pi**y snake'a*
Odpisz
Edytowano - 5 stycznia 2020, 16:05
Niemcy mogą pozwać usa za wypowiedzenie WW3 bo mają prawa autorskie
Odpisz
5 stycznia 2020, 15:00
Odpisz