memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
2 lutego 2020, 11:56
PolCan't
Odpisz
7 stycznia 2020, 17:57
W Polsce to by było euroPA!
7 stycznia 2020, 16:30
SpierPol
7 stycznia 2020, 13:34
A może polwypie**ol?
7 stycznia 2020, 14:33
@Michu220: WypierPol
7 stycznia 2020, 12:41
PolEND
Edytowano - 5 stycznia 2020, 19:07
Dlaczego wszystkie kraje poza Polską mają końcówkę od nazwy kraju, u nas spokojnie mogłoby być Polan't albo Polout
5 stycznia 2020, 19:41
@zyl15: Austria i Portugalia?
7 stycznia 2020, 10:51
@zyl15: Polend
7 stycznia 2020, 09:57
Przestawiając litery Quitaly dostaniemy Quality.
7 stycznia 2020, 10:46
@Anekoyashya: ja tak przeczytałem
7 stycznia 2020, 10:44
Lat-me-in Lat-me-in!!!!
7 stycznia 2020, 10:35
Polexit
Edytowano - 6 stycznia 2020, 03:15
Ja tam wolę spierdopol zamiast withdrawsaw
7 stycznia 2020, 09:11
@kacperro520: polspie**ol
5 stycznia 2020, 18:44
Kisne od niektórych
5 stycznia 2020, 21:58
@RK_49: quitaly to mój faworyt
5 stycznia 2020, 20:05
Nie ma Niemiec, bo Niemcy to unia.
Edytowano - 5 stycznia 2020, 18:58
brexit i lat-me-out mnie jakoś szczególnie śmieszą
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież2 lutego 2020, 11:56
PolCan't
Odpisz
7 stycznia 2020, 17:57
W Polsce to by było euroPA!
Odpisz
7 stycznia 2020, 16:30
SpierPol
Odpisz
7 stycznia 2020, 13:34
A może polwypie**ol?
Odpisz
7 stycznia 2020, 14:33
@Michu220: WypierPol
Odpisz
7 stycznia 2020, 12:41
PolEND
Odpisz
Edytowano - 5 stycznia 2020, 19:07
Dlaczego wszystkie kraje poza Polską mają końcówkę od nazwy kraju, u nas spokojnie mogłoby być Polan't albo Polout
Odpisz
5 stycznia 2020, 19:41
@zyl15: Austria i Portugalia?
Odpisz
7 stycznia 2020, 10:51
@zyl15: Polend
Odpisz
7 stycznia 2020, 09:57
Przestawiając litery Quitaly dostaniemy Quality.
Odpisz
7 stycznia 2020, 10:46
@Anekoyashya: ja tak przeczytałem
Odpisz
7 stycznia 2020, 10:44
Lat-me-in
Lat-me-in!!!!
Odpisz
7 stycznia 2020, 10:35
Polexit
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2020, 03:15
Ja tam wolę spierdopol zamiast withdrawsaw
Odpisz
7 stycznia 2020, 09:11
@kacperro520: polspie**ol
Odpisz
5 stycznia 2020, 18:44
Kisne od niektórych
Odpisz
5 stycznia 2020, 21:58
@RK_49: quitaly to mój faworyt
Odpisz
5 stycznia 2020, 20:05
Nie ma Niemiec, bo Niemcy to unia.
Odpisz
Edytowano - 5 stycznia 2020, 18:58
brexit i lat-me-out mnie jakoś szczególnie śmieszą
Odpisz