@piorx: moji rodzice nigdy nie chcą ze mną pograć w coś lub gdzieś pojechać. Na siłę wymyślają wymówki. Kiedy powiedxiałem to nauczycielce (byłem w 5 klasie) to dzień później spokoju mi nie dawali. I oczywiście ciągle powtarzali ŻE NIBY CZASU NA CIEBIE NIE MAMY?
Nie dawali mi odejść od nich (znaczy że krzyczeli na mnie jak chciałem wyjść z pokoju w którym byłem z nimi). Teraz kiedy nie chcę mi się z nimi spędzać czasu to wysyłają mi artykuły takie jak "dlaczego twoje dziecko jest leniwe". Oczywiście tam jest o 7 letnim dziecku nie 13. Jak tylko powiem im cokolwiek złego co mi soę stało w szkole to mi mówią że mam się zmienić (pobili cię w szkole? Masz się zmienić.[jakbym wiedział co ja robię takiego co im, się nie podoba{jestem naprawdę miły i często wybaczam ale i tak to ja mam się zmienić}]).
@encepence: Gościu.... Rozumiem Cię, mam tak samo jak Ty.
Ja mając 5:
-Mamooo, poukładasz ze mną klocki?
-Nie
-A pobawisz się samochodzikami?
-NIE, nie mam czasu Pobaw się sam w pokoju
Ja mając 10 lat:
-Mamo, pobawisz się ze mną?
-Nie mam czasu. Pobaw się sam ze sobą
Ja mając 15 lat:
-Zagrasz ze mną w Eurobizness?
--Nie.
-A w pokera?
-Nie
-A coś na komputerze?
-Nie. Idź się pobaw u siebie w pokoju
Ja mając 20 lat
Mama: -Cały dzień przy komputerze siedzisz. Ty tylko ten wirtualny świat....
- Z koleżanką rozmawiam
- Czemu ty z nami nie rozmawiasz??
-....
@Mikrus19: w ogóle moji rodzice jak miałem 4 lata to mi dawali masę odpowiedzialnościi oczywiście jako 4 latek noe byłem odpowiedzialny. Oczywiście to oznacza że 10 lat później też będę nie odpowiedzialny. I najlepiej 13 latka traktować jak 4 latka
Moja mama ogarnia memy i o dziwo nie są z 2010 roku tylko tymczasowe. To samo moja babcia. Z tego co widziałam to ich wiadomości na messengerze to tylko przesyłanie sobie memów.
Oj tak strasznie to wkurza.... Nie pokazuje memów rodzicom bo zawsze tylko słyszałem "kto to jest" "kogo to zdjęcię" jakby to miało jakieś znaczenie ....
Pokazałam to mamie XD Jak czytała "czyta każde zdanie, słowo po słowie na głos, baardzo powooli", zaczęła się śmiać wkurzona. Ale ogółem jeja bawi, jeja uczy, jeja łączy ludzi.
..dlatego ja zawsze trzymam telefon. Do tego jeżeli jest jakiś niezrozumiały mem, to albo tłumaczę jego sens jeszcze przed pokazaniem, lub nie pokazuję go wcale.
Komentarze
Odśwież17 lipca 2020, 12:02
Ja na szczęście mam rodziców którzy ogarniają
Odpisz
6 stycznia 2020, 12:42
-"Do nałki byś sie wzioł, a nie gupoty oglondasz" (błędna forma celowa)
Odpisz
6 stycznia 2020, 13:35
@Mikrus19: Oj ile razy ja to słyszałem... I to prawie zawsze kiedy nie mam pracy domowej ani nic do nauki...
Odpisz
6 stycznia 2020, 13:36
@piorx: "Ty nigdy nie masz nic do nauki!" Ja to słyszę zawsze jak mówię że już się nauczyłem i nie mam tak dużo na jutro
Odpisz
6 stycznia 2020, 13:38
@bamxvvss: "ty nic nie robisz tylko siedzisz w telefonie"tymczasem pięć minut temu:
-mamo... Pogramy razem w uno?
-NIE
Odpisz
6 stycznia 2020, 14:27
@piorx: moji rodzice nigdy nie chcą ze mną pograć w coś lub gdzieś pojechać. Na siłę wymyślają wymówki. Kiedy powiedxiałem to nauczycielce (byłem w 5 klasie) to dzień później spokoju mi nie dawali. I oczywiście ciągle powtarzali ŻE NIBY CZASU NA CIEBIE NIE MAMY?
Nie dawali mi odejść od nich (znaczy że krzyczeli na mnie jak chciałem wyjść z pokoju w którym byłem z nimi). Teraz kiedy nie chcę mi się z nimi spędzać czasu to wysyłają mi artykuły takie jak "dlaczego twoje dziecko jest leniwe". Oczywiście tam jest o 7 letnim dziecku nie 13. Jak tylko powiem im cokolwiek złego co mi soę stało w szkole to mi mówią że mam się zmienić (pobili cię w szkole? Masz się zmienić.[jakbym wiedział co ja robię takiego co im, się nie podoba{jestem naprawdę miły i często wybaczam ale i tak to ja mam się zmienić}]).
Odpisz
6 stycznia 2020, 14:32
@encepence: z tym graniem mam tak samo,mam stos gier planszowych w które nigdy nie grałem bo nie mam z kim
Odpisz
6 stycznia 2020, 15:26
@bamxvvss: ja kiedyś miałem ale mój brat jest teraz pełno letni i ma mnie teraz w d*pie
Odpisz
6 stycznia 2020, 17:02
@encepence: Gościu.... Rozumiem Cię, mam tak samo jak Ty.
Ja mając 5:
-Mamooo, poukładasz ze mną klocki?
-Nie
-A pobawisz się samochodzikami?
-NIE, nie mam czasu Pobaw się sam w pokoju
Ja mając 10 lat:
-Mamo, pobawisz się ze mną?
-Nie mam czasu. Pobaw się sam ze sobą
Ja mając 15 lat:
-Zagrasz ze mną w Eurobizness?
--Nie.
-A w pokera?
-Nie
-A coś na komputerze?
-Nie. Idź się pobaw u siebie w pokoju
Ja mając 20 lat
Mama: -Cały dzień przy komputerze siedzisz. Ty tylko ten wirtualny świat....
- Z koleżanką rozmawiam
- Czemu ty z nami nie rozmawiasz??
-....
Odpisz
6 stycznia 2020, 17:15
@Mikrus19: w ogóle moji rodzice jak miałem 4 lata to mi dawali masę odpowiedzialnościi oczywiście jako 4 latek noe byłem odpowiedzialny. Oczywiście to oznacza że 10 lat później też będę nie odpowiedzialny. I najlepiej 13 latka traktować jak 4 latka
Odpisz
11 stycznia 2020, 17:20
@encepence: Wasze historie mnie tak poruszyły, że dostajecie ode mnie wysyp zielonych.
Odpisz
11 stycznia 2020, 17:43
@Gmotek: dziękujemy
Odpisz
6 stycznia 2020, 18:35
Moja mama ogarnia memy i o dziwo nie są z 2010 roku tylko tymczasowe. To samo moja babcia. Z tego co widziałam to ich wiadomości na messengerze to tylko przesyłanie sobie memów.
Odpisz
6 stycznia 2020, 22:42
@Armer: a moja mama robi memy na jeja
Odpisz
7 stycznia 2020, 13:13
@Armer:
Odpisz
7 stycznia 2020, 13:47
@Gmotek: Yes anakin
Odpisz
7 stycznia 2020, 15:16
@Ghost_warrior: tego się nie spodziewałam
Odpisz
11 stycznia 2020, 16:12
@Ghost_warrior: a moja mama jest tak bogata że codziennie mam innego tatę
Odpisz
6 stycznia 2020, 21:40
Pokazałam tego mema mojej mamie ... Powiedziała "Nie rozumiem" xD
Odpisz
6 stycznia 2020, 21:38
Albo "kto to? Czy to twój kolega?"
Odpisz
6 stycznia 2020, 17:36
Moja mama jeszcze analizuje mema i próbuje go racjonalizować, co w większości przypadków kończy się stwierdzeniem, że jest bez sensu.
Odpisz
6 stycznia 2020, 12:14
Oj tak strasznie to wkurza.... Nie pokazuje memów rodzicom bo zawsze tylko słyszałem "kto to jest" "kogo to zdjęcię" jakby to miało jakieś znaczenie ....
Odpisz
6 stycznia 2020, 17:17
@davpol09: *zdjęcie thanosa* to ty?
Odpisz
6 stycznia 2020, 16:58
Pokazałam to mamie XD Jak czytała "czyta każde zdanie, słowo po słowie na głos, baardzo powooli", zaczęła się śmiać wkurzona. Ale ogółem jeja bawi, jeja uczy, jeja łączy ludzi.
Odpisz
6 stycznia 2020, 16:07
Słuchasz piosenki jakiegoś Czarnego rapera z bicepsem jak pudzian
stary : "a nie przeszkadzam bo widze że z kolegą grasz" xD
Odpisz
6 stycznia 2020, 14:54
Odpisz
6 stycznia 2020, 14:27
Pokazałam tego mema mojej mamie
Odpisz
6 stycznia 2020, 14:16
Dla tego ja czytam rodzicom memy na głos i ewentualnie pokazuje sam obrazek. Oni myślą, że jestem śmieszna, ja unikam zazenowania
Odpisz
5 stycznia 2020, 23:59
"To ty jesteś na tym zdjęciu?"
Odpisz
6 stycznia 2020, 00:06
@xXkuba22Xx: Co to za pan na tym zdjęciu? To twój kolega?
Odpisz
6 stycznia 2020, 10:55
@rozwalgo: Tymczasem to zdjęcie:
Odpisz
6 stycznia 2020, 12:36
@Wilhelm_II_Hohenzollern: chciałbym żeby on był moim kolegą
Odpisz
6 stycznia 2020, 13:21
kto by nie chciał
Odpisz
6 stycznia 2020, 13:41
@Wilhelm_II_Hohenzollern: kiedy komentarze zrobily z mema złoto
Odpisz
6 stycznia 2020, 13:13
*nie pokazuj mi mam już dość ku*wa memów. Nie obchodzi mnie to*
*Śmiech z mema który nie jest popularny od roku 2000 lub z jakiegoś poważnego*
Odpisz
6 stycznia 2020, 12:57
..dlatego ja zawsze trzymam telefon. Do tego jeżeli jest jakiś niezrozumiały mem, to albo tłumaczę jego sens jeszcze przed pokazaniem, lub nie pokazuję go wcale.
Odpisz