Z taką wadą to żyć nie umierać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To będzie bolało
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Młodzi gniewni
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 stycznia 2020, 17:23
Odpisz
9 stycznia 2020, 19:47
@Xcichyx: a także ja
Odpisz
9 stycznia 2020, 21:17
@Xcichyx: też ja
Odpisz
10 stycznia 2020, 14:04
@julekM: i ja i ja i ja tak to my
Odpisz
26 stycznia 2024, 09:15
@CheGuevara1: I ja także
Odpisz
9 stycznia 2020, 14:24
Poproszę szablon
Odpisz
9 stycznia 2020, 13:13
Ja
Odpisz
9 stycznia 2020, 12:21
Ja nie pójdę bo mam płaskostopie
To jest wygrać życie
Odpisz
9 stycznia 2020, 12:30
A ja zespół jelita drażliwego, Wezmą mnie do wojska, ze stresuję się, A jak się zacznie wojna to nie będą wiedzieli czy to ostrzał czy mój kret wychodzący na wolność za jednym z Wałów obronnych...
Odpisz
9 stycznia 2020, 11:40
To żadna wymówka. Po prost dadzą na czołgistę.
Odpisz
9 stycznia 2020, 11:36
Też jestem ślepy jak kret... Dostałem kategorię A
Odpisz
6 stycznia 2020, 00:04
Masz tu soczewki kontaktowe. A teraz skacz, pod nami Teheran
Odpisz
6 stycznia 2020, 00:13
@rozwalgo: Soczewki kontaktowe nie nadają się w teren
Odpisz
9 stycznia 2020, 08:18
@rozwalgo: Ja na przykład nie mogę nosić soczewek kontaktowych
Odpisz
9 stycznia 2020, 09:47
@Oldjedai: Tak właściwie to czemu się nie nadają?
Odpisz
9 stycznia 2020, 09:50
Bo bardzo łatwo je upie**olić i trzeba je zdejmować co jakiś czas do czego potrzeba sterylnych rąk i trochę czystszego miejsca
Odpisz
9 stycznia 2020, 08:18
Mam tyle wad wzroKu, że babeczka chciała mi dać kategorię E.
Odpisz
5 stycznia 2020, 23:49
I kolor się zgadza
Odpisz
Edytowano - 5 stycznia 2020, 23:45
Nosz ku*wa zaraz tymi memami ją wywołacie
Odpisz
Edytowano - 5 stycznia 2020, 23:47
@Nuzjn: Za każdym razem jak ktoś wstawia mema o IIIWW to puka w niemalowane
Odpisz
5 stycznia 2020, 23:36
Odpisz