Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Legolas9988

8 stycznia 2020, 20:09

Mam kategorię A ;_;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar DeadExtreme

8 stycznia 2020, 23:21

@norek00: Tak prędko by Cię nie wzięli do woja, kiedy się uczysz. Przynajmniej tyle mi wiadomo.

Avatar Gameroqu

10 kwietnia 2022, 16:05

@norek00: Jak takie badania wyglądają?

Avatar darcus

8 stycznia 2020, 21:34

Mam kategorię E ^^

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar darcus

9 stycznia 2020, 12:18

@Ten_tamten: To jest kategoria, gesu.

Avatar Gameroqu

10 kwietnia 2022, 16:04

@darcus: jak tego dokonałeś że masz E ?

Avatar ctgs113

9 stycznia 2020, 14:41

Ja tam mam -2,5 dioptrii, czilerka utopia generalnie

Avatar guniov

9 stycznia 2020, 09:46

Czego tu się bać?

Avatar Fnafowyziomek

9 stycznia 2020, 11:40

@guniov: że cię mogą wziąść do wojska

Avatar guniov

9 stycznia 2020, 12:22

@Fnafowyziomek: no i co w związku z tym boisz się jak ktoś na ciebie krzyczy? Czy nie możesz biegać na 2km?

Avatar Skwarek98

9 stycznia 2020, 16:54

@guniov: chyba nie rozumiesz o co chodzi

Avatar Gameroqu

10 kwietnia 2022, 14:21

@Fnafowyziomek: ja tam bym wtedy spi*****ał do innego kraju albo się schował, ciekawe jakby mnie znaleźli.

Avatar Mr_Quicky

8 stycznia 2020, 22:15

Kiedy się robi te testy w ogóle?
I czy muszę je robić skoro mam niedomykalność zastawki aortalnej i nerwicę serca?

Avatar Ten_tamten

9 stycznia 2020, 08:48

@Mr_Quicky: Z tego co wiem dostaniesz wezwanie koło 17-18 lat, ale jak powiesz komisji o swojej przypadłości i dasz jakiś dokument od lekarza o tym dostaniesz pewnie E

Avatar Macioslaw_

8 stycznia 2020, 21:44

O co chodzi z tymi kategoriami?

Avatar HrabiaF

8 stycznia 2020, 22:53

@Macioslaw_: Nie znam się na innych niż A, a więc A jest to pierwsza linia na wojnie, co za tym idzie kategoria określa role danego człowieka w wojsku

Avatar wielkinawieki

8 stycznia 2020, 23:21

@Macioslaw_: kiedy stawiasz się przed komisją poborową oni nadają ci kategorię która określa w jakim stopniu nadajesz się do służby, twoje możliwości fizyczne oraz psychiczne.

Avatar Ten_tamten

9 stycznia 2020, 08:46

@wielkinawieki: A to nie jest linia frontu xD. Jak już wcześniej ktoś napisał komisja określa jaj bardzo nadajesz się do wojska. Czyli A to ludzie idealni na żołnierzy, B to z pewnymi wadami. Za wadę wzroku z automatu jest chyba D lub nawet E

Avatar Spartakus_PSP

8 stycznia 2020, 23:02

Nie martwcie się, jeżeli będą potrzebni żołnierze z poboru to i tak będzie już za późno żebyśmy dostali listy

Avatar Maly_KSIAZE

8 stycznia 2020, 22:32

a potem przypominasz sobie, że masz stopień Mata i wykształcenie logistyczne, więc będziesz pracować na tyłach w magazynach.. fiu fiu...

Avatar
Krzakoslaw

8 stycznia 2020, 22:03

Zakładając, że potencjalna wojna potrwa do mojej pełnoletności, a Polska nie będzie na gw**** potrzebowała siły żywej, wgłębienie mieszczące pięść w klatce piersiowej wystarczy żebym miał spokój?

Avatar
Commonwealth

8 stycznia 2020, 20:55

Nie będzie żadnej wojny ludzie

Avatar Stulej4

8 stycznia 2020, 20:51

Ale na szczęście rodpi***alasz sobie nogę i nie musisz iść do wojska

Avatar Simciakk

Edytowano - 8 stycznia 2020, 20:17

Heh,ja mam płaskostopie *kontynuuje śmiech zamieniający się w płacz*

Avatar krzyychu

8 stycznia 2020, 20:51

@Simciakk: A ja miałem kiedyś, ale przez wkładki profilaktyczne już mam znikłą więc rok temu na poborze dostałem kategorię A

Avatar Kangurur28

8 stycznia 2020, 20:37

Ja tam nie zamierzam umierać na pustynii, przez jakiś kraj, który nawet nie leży na tamtym kontynencie.

Avatar kasiakiku

5 stycznia 2020, 23:48

Jestem dziewczyną, ale i tak chciałabym jeszcze żyć

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar The_Dark_Side_of_The_Moon

8 stycznia 2020, 20:59

@AurelionSol: Nawet nie wiesz jakby to było nieopłacalne. W porównaniu do zysków z nowych technologii to groszowe sprawy

Avatar norek00

8 stycznia 2020, 21:34

@kasiakiku: To są nasze ostatnie chwile wolności zanim pójdę do wojska, ściągaj spodnie

Avatar JaJestemZWami

5 stycznia 2020, 23:38

Powiedzieli, że możemy dostać od kategorii od A do D... Ja dostałem F. Więc ja jestem bezpieczny.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Nuzjn

5 stycznia 2020, 23:44

@Oldjedai: u oumlaut?

Avatar Oldjedai

5 stycznia 2020, 23:46

@JaJestemZWami: Z taką kategorią yo ja nawet nie spie**ole

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Lekko nie będzie

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Papierowa szkoła posting

Równi i równiejsi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka