Ja to jednak jestem w tym dobry
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Deal życia
Tacy to pożyją
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie są aż takie pyszne
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 stycznia 2020, 11:38
Yey, kolejny szablon do zabicia
Odpisz
6 stycznia 2020, 00:56
Szablon autorski?
Odpisz
6 stycznia 2020, 01:03
@Yoghurt: Otóż nie, znaleziony w necie.
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2020, 01:39
@Antonio331: a można prosić?
Odpisz
6 stycznia 2020, 02:18
@Rollecoster0: Jasne, trzymaj.
Odpisz
6 stycznia 2020, 02:18
@Antonio331: dziękuję
Odpisz
6 stycznia 2020, 01:26
"Naprawiłem" kiedyś kompa resetując polaczenie wifi, ale mama i tak była dumna ze mnie xd
Odpisz
6 stycznia 2020, 00:57
Ja kiedyś naprawiłem modem przełączając tylko wierzę nadawczą
Odpisz