Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie są aż takie pyszne
Równi i równiejsi
Trzeba brać osobną torbę
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 stycznia 2020, 22:00
Sorry, ale zaraz ferie
Odpisz
7 stycznia 2020, 20:16
Złe zdjęcie żeś dobrał. CJ powinien nieść plecak na stelarzu, a wszystko powinno być szare.
Odpisz
7 stycznia 2020, 20:11
Pozdro dla wszystkich z podlaskiego i Warmińsko-mazurskiego
MY MAMY FERIE JAKO PIERWSI JEEEEEEE!!!!!!
Odpisz
7 stycznia 2020, 21:27
@B1234567890: Otóż nie tym razem.
Macie jako drudzy.
Odpisz
7 stycznia 2020, 21:39
@Gorondur: Kurde
Odpisz
7 stycznia 2020, 21:40
@Gorondur: Ale i tak mamy tylko do 20
Odpisz
7 stycznia 2020, 01:54
Jeszcze tylko 4 dni
Odpisz
7 stycznia 2020, 07:45
@rozwalgo: Fajnie masz. U mnie jakieś 20 dni.
Odpisz
7 stycznia 2020, 15:06
@OlgaAristowskaya: 34 dni
Odpisz
7 stycznia 2020, 16:36
@OlgaAristowskaya: u mnie też
Jakie województwo?
Odpisz
7 stycznia 2020, 16:53
@Daniello55: Kujawsko-pomorskie
Odpisz
7 stycznia 2020, 18:39
@OlgaAristowskaya: wielkopolska
Odpisz
7 stycznia 2020, 15:33
Ja tam
2 i 3 grudnia (czawtek piątek po sylwestrze) musiałem iść do szkoły liceum nie wybacza :(
Odpisz
7 stycznia 2020, 17:34
@krychciu8522: Jestem w podstawówce a też musiałam iść, ale za to dzisiaj i jutro mam wolne
Odpisz
Edytowano - 7 stycznia 2020, 18:18
@Armer: no widzisz to masz fajnie teraz wtorek środa wolne a ja i tak teraz wtorek-piątek idę normalnie
Odpisz
7 stycznia 2020, 17:50
Na Ślunsku najlepiej bo do końca tygodnia i ferie
Odpisz
7 stycznia 2020, 17:32
Ja mam jeszcze jeden dzień wolny
Odpisz
7 stycznia 2020, 17:09
Jestem na ślunsku. Jeszcze 4 dni dla mnie
Odpisz
7 stycznia 2020, 16:50
Idę tylko dwa dni i ferie
Odpisz
7 stycznia 2020, 16:14
jeszcze 3 dni i ja mam ferie! :)
Odpisz
7 stycznia 2020, 15:29
W końcu
Odpisz
7 stycznia 2020, 14:13
Czy to jest Turaszówka??
Odpisz
7 stycznia 2020, 01:38
Teraz czekać na szczęście tylko dwa tygodnie na przerwę zimową
Tak wiem że inne województwa mają później
Odpisz
7 stycznia 2020, 02:29
@TheUnknow737: Ja mam około 4 tygodnie (zachodniopomorskie).
Odpisz
7 stycznia 2020, 06:33
@Polish_Soldier: witaj przyjacielu z tego samego regionu
Odpisz
7 stycznia 2020, 07:34
@Sarenka270: witam witam ten sam region
Odpisz
7 stycznia 2020, 01:24
Nigdy wcześniej chyba tak bardzo nie chciało mi się pójść do szkoły
Odpisz
7 stycznia 2020, 01:27
ja se natomiast tak rozwaliłem "zegar biologiczny" przez ferie że nie mogę spać i tylko marzę o jutrzejszym dniu
Odpisz
7 stycznia 2020, 01:28
@wielkinawieki: u mnie to samo
Odpisz
7 stycznia 2020, 01:30
tak zawsze jest, gierka ważniejsza
Odpisz
7 stycznia 2020, 01:31
@wielkinawieki: Mam podobnie.
Odpisz
7 stycznia 2020, 01:32
@Polish_Soldier: jakie gierki nie pozwalają ci spać?
Odpisz
7 stycznia 2020, 01:33
@wielkinawieki: Hearts of Iron IV, Battlefield 1, For Honor, Team Fortress 2, World of Warships oraz piosenki Sabatonu.
Odpisz
7 stycznia 2020, 01:33
@Polish_Soldier: to podobne gusta mamy
Odpisz
7 stycznia 2020, 01:34
@wielkinawieki: A tobie jakie?
Odpisz
7 stycznia 2020, 01:34
@Polish_Soldier: u mnie europa universalis 4, sabaton i opcjonalnie The Pride of Taern
Odpisz
Edytowano - 7 stycznia 2020, 01:36
@wielkinawieki: Gram też rzadko w Don't Starve Together i siostra namawia mnie do kupna Civilization V, a przy okazji gram też w Wiedźminy.
Odpisz
7 stycznia 2020, 01:37
@Polish_Soldier: gry z 2 wś ogólnie mi nie chodzą a są świetne
Odpisz
7 stycznia 2020, 01:37
@Polish_Soldier: w civilization grałem, nawet spoko jest
Odpisz
7 stycznia 2020, 01:27
A na Mazowszu dopiero 10 lutego ferie
Odpisz
7 stycznia 2020, 01:31
@Urzad_od_spraw_niczego: Na zachodniopomorskim podobnie.
Odpisz