Bez kabli też można się bawić!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Phi!
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 września 2013, 19:00
Każdy stara się bawić tym co ma,tylko z tą różnicą,że niektóre rzeczy są zbyt uzależniające.Nie wiem,ile osób przestrzega zasady 40 minut dziennie max przy komputerze.
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2017, 16:03
40 minut?W tyle to ja nawet w dark souls nie zginę.
Odpisz
22 lutego 2017, 15:37
@MrCienki: Przynajmniej z dziesięć razy.
Odpisz
22 września 2019, 13:04
Co to niby za zasada
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2017, 09:23
Bo oni nie mają dostępu do technologii,i muszą korzystać z tego co mają,albo siedzieć całymi dniami w łóżku.Założe się,że gdyby oni mieli dostęp,też by już dawno olali taką zabawę.Na przykład dam czasy gdy większość dzieci kolekcjonowało karty z chipsów,oglądało dragon balla i gdy wychodzili na dwór grać w piłke albo chowanego,jaki był powód takiego spędzania wolnego czasu?-nie mieli tego co teraz,a teraz mają i widać jaki jest efekt.
Odpisz
22 września 2013, 17:33
A jak uruchomisz kompa?
Odpisz
22 września 2013, 18:04
@Mika444: A laptop ? :O
Odpisz
22 września 2013, 18:52
niektóre wytrzymują tylko 10 min bez ładowarki :3 (np. mojej cioci)
Odpisz
22 września 2013, 19:38
@Mika444: To musi mieć baardzo starą i zużytą baterie
Odpisz
22 września 2013, 19:49
@bartol987: szczerze to tak.. Mój wytrzymuje 1,5h tylko, ale powiedzmy, że torturuję tego kompa...
Odpisz
23 września 2013, 15:21
@Mika444: ;-;
Odpisz
15 stycznia 2014, 19:23
@Mika444: Dlatego ja główni jadę na kablu i mi wytrzymuje później 4 h
Odpisz
15 stycznia 2014, 19:34
@ArekTIGER: Ja też ciągle na kablu, ale potem góra 1.5h ;-;
Odpisz