Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

22 września 2013, 19:00

Każdy stara się bawić tym co ma,tylko z tą różnicą,że niektóre rzeczy są zbyt uzależniające.Nie wiem,ile osób przestrzega zasady 40 minut dziennie max przy komputerze.

Avatar MrCienki

Edytowano - 9 lutego 2017, 16:03

40 minut?W tyle to ja nawet w dark souls nie zginę.

Avatar Verneo

22 lutego 2017, 15:37

@MrCienki: Przynajmniej z dziesięć razy.

Avatar
Konto usunięte

22 września 2019, 13:04

Co to niby za zasada

Avatar Mordur

Edytowano - 9 lipca 2017, 09:23

Bo oni nie mają dostępu do technologii,i muszą korzystać z tego co mają,albo siedzieć całymi dniami w łóżku.Założe się,że gdyby oni mieli dostęp,też by już dawno olali taką zabawę.Na przykład dam czasy gdy większość dzieci kolekcjonowało karty z chipsów,oglądało dragon balla i gdy wychodzili na dwór grać w piłke albo chowanego,jaki był powód takiego spędzania wolnego czasu?-nie mieli tego co teraz,a teraz mają i widać jaki jest efekt.

Avatar Mika444

22 września 2013, 17:33

A jak uruchomisz kompa?

Avatar
Konto usunięte

22 września 2013, 18:04

@Mika444: A laptop ? :O

Avatar Mika444

22 września 2013, 18:52

niektóre wytrzymują tylko 10 min bez ładowarki :3 (np. mojej cioci)

Avatar bartol987

22 września 2013, 19:38

@Mika444: To musi mieć baardzo starą i zużytą baterie

Avatar Mika444

22 września 2013, 19:49

@bartol987: szczerze to tak.. Mój wytrzymuje 1,5h tylko, ale powiedzmy, że torturuję tego kompa...

Avatar
Konto usunięte

23 września 2013, 15:21

@Mika444: ;-;

Avatar ArekTIGER

15 stycznia 2014, 19:23

@Mika444: Dlatego ja główni jadę na kablu i mi wytrzymuje później 4 h

Avatar Mika444

15 stycznia 2014, 19:34

@ArekTIGER: Ja też ciągle na kablu, ale potem góra 1.5h ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niezniszczalne

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Phi!

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka