Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jakub221

4 stycznia 2014, 22:01

po prawej aladin madafacker XD

Avatar Pottermanka

19 czerwca 2011, 19:08

A ja wam powiem, że grałam w Gothica 1 i 2NK i to nic specjalnego. Wiedźmin je bije na kolana.

Avatar bartex10er

1 lipca 2011, 12:15

@Pottermanka: no Wiedźmin wymiata

Avatar Pottermanka

21 sierpnia 2011, 15:12

@bartex10er: Znasz się xD

Avatar
Konto usunięte

8 czerwca 2012, 20:17

@Pottermanka: racja wiedźmin jest super

Avatar Ren1fer

20 grudnia 2011, 18:47

haha teraz 2 wrogów mniej

Avatar matek10000

17 czerwca 2011, 21:02

10/10 arab z karabinem

Avatar Czapek7

21 października 2011, 16:21

@matek10000: To Osama Bin Laden który nie żyję

Avatar julis

18 sierpnia 2011, 09:19

Wiedźmin ODJAZDOWY :d

Avatar ShanTos

6 czerwca 2011, 16:34

kapral14 ty też grasz w Gothica ??
ja grałem we wszystkie części oprócz 3 Zmierzch Bogów

Avatar
Konto usunięte

8 czerwca 2011, 15:01

@ShanTos: Grałem w 1 i 2NK ale mi nie chcialy po odinstalowaniu wejsc a ze to byla plyta kolegi to weisz :D

Avatar seba11pl

7 czerwca 2011, 12:12

Kto to ci dwaj od lewej we śnie? 5/10 :?

Avatar keitel

6 czerwca 2011, 16:37

Ja gram w Gothic 1, Gothic 2 NK i Gothic 3 Zmierzch Bogów.

Avatar
Konto usunięte

6 czerwca 2011, 18:38

@keitel: naprawdę ?!?! spam ! CO NAS TO OBCHODZI !

Avatar keitel

6 czerwca 2011, 16:38

A. i gothici są cool.

Avatar Munio11

5 czerwca 2011, 19:05

1-Kim Dzong Il, przywódca Korei Północnej (niedawno atakował Koreę Południową)
2-Mahmud Ahmadineżad, prezydent Iranu (chce se atomówkę zrobić)
3-Osama Bin Laden

Avatar sssnake

5 czerwca 2011, 22:50

@Munio11: przywracasz mi wiarę w to że na jeja nie siedzą same dzieciory - pozdro

Avatar amanda

6 czerwca 2011, 11:27

@sssnake: żeby jeszcze podbudować Twoją wiarę dodam, że dwa pozastałe, żyjące koszmary Obamy mają ropę i aspiracje do bomby atomowej. Przynajmniej tak to przedstawia USA.

Avatar
Konto usunięte

6 czerwca 2011, 08:38

Obama ma racje

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2011, 19:01

ten pierwszy to Kim Dzong Il a ten drugi to Mahmud Ahmadineżad (premier Iranu)

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2011, 17:58

takie sobie, a tamci dwaj to kim są(byli)???

Avatar ogurkowa11

5 czerwca 2011, 15:55

Żal<3

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2011, 15:54

3 to Osama bin laden a 2 nie wiem :|

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Tymi się chodzi

Można, tylko trzeba wstawać rano

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

I po kłopocie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka