Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Tymi się chodzi
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
I po kłopocie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 stycznia 2014, 22:01
po prawej aladin madafacker XD
Odpisz
19 czerwca 2011, 19:08
A ja wam powiem, że grałam w Gothica 1 i 2NK i to nic specjalnego. Wiedźmin je bije na kolana.
Odpisz
1 lipca 2011, 12:15
@Pottermanka: no Wiedźmin wymiata
Odpisz
21 sierpnia 2011, 15:12
@bartex10er: Znasz się xD
Odpisz
8 czerwca 2012, 20:17
@Pottermanka: racja wiedźmin jest super
Odpisz
20 grudnia 2011, 18:47
haha teraz 2 wrogów mniej
Odpisz
17 czerwca 2011, 21:02
10/10 arab z karabinem
Odpisz
21 października 2011, 16:21
@matek10000: To Osama Bin Laden który nie żyję
Odpisz
18 sierpnia 2011, 09:19
Wiedźmin ODJAZDOWY :d
Odpisz
6 czerwca 2011, 16:34
kapral14 ty też grasz w Gothica ??
ja grałem we wszystkie części oprócz 3 Zmierzch Bogów
Odpisz
8 czerwca 2011, 15:01
@ShanTos: Grałem w 1 i 2NK ale mi nie chcialy po odinstalowaniu wejsc a ze to byla plyta kolegi to weisz :D
Odpisz
7 czerwca 2011, 12:12
Kto to ci dwaj od lewej we śnie? 5/10 :?
Odpisz
6 czerwca 2011, 16:37
Ja gram w Gothic 1, Gothic 2 NK i Gothic 3 Zmierzch Bogów.
Odpisz
6 czerwca 2011, 18:38
@keitel: naprawdę ?!?! spam ! CO NAS TO OBCHODZI !
Odpisz
6 czerwca 2011, 16:38
A. i gothici są cool.
Odpisz
5 czerwca 2011, 19:05
1-Kim Dzong Il, przywódca Korei Północnej (niedawno atakował Koreę Południową)
2-Mahmud Ahmadineżad, prezydent Iranu (chce se atomówkę zrobić)
3-Osama Bin Laden
Odpisz
5 czerwca 2011, 22:50
@Munio11: przywracasz mi wiarę w to że na jeja nie siedzą same dzieciory - pozdro
Odpisz
6 czerwca 2011, 11:27
@sssnake: żeby jeszcze podbudować Twoją wiarę dodam, że dwa pozastałe, żyjące koszmary Obamy mają ropę i aspiracje do bomby atomowej. Przynajmniej tak to przedstawia USA.
Odpisz
6 czerwca 2011, 08:38
Obama ma racje
Odpisz
5 czerwca 2011, 19:01
ten pierwszy to Kim Dzong Il a ten drugi to Mahmud Ahmadineżad (premier Iranu)
Odpisz
5 czerwca 2011, 17:58
takie sobie, a tamci dwaj to kim są(byli)???
Odpisz
5 czerwca 2011, 15:55
Żal<3
Odpisz
5 czerwca 2011, 15:54
3 to Osama bin laden a 2 nie wiem :|
Odpisz