Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar terminator5

8 stycznia 2020, 01:25

To zbombardowanie to hipotetyczna sytuacja, czy tak się stało?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar xXkuba22Xx

Edytowano - 16 stycznia 2020, 23:26

@Towarzysz777: no co jak co, ale jednak w referendum zdecydowana większość opowiedziała się za przyłączeniem Krymu do Rosji... niby do wyników trzeba podchodzić ostrożnie, bo mogły być fałszowane i manipulowane, ale w niezależnych badaniach z 2008 roku też większość mieszkańców opowiedziała się za przyłączeniem Krymu do Rosji. Z resztą nie jest to nic dziwnego, skoro rosyjski jest ojczystym językiem około 84% mieszkańców półwyspu. Oczywiście referendum nie jest uznawane przez większość państw i zostało przeprowadzone pod groźbą użycia broni, więc moim zdaniem obie strony mają tu trochę słuszności...

Avatar xXkuba22Xx

16 stycznia 2020, 23:33

@terminator5: Rosja raczej nie angażuje oficjalnie sił zbrojnych w konflikty na bliskim wschodzie z małymi wyjątkami. Rosjanie stosują za to w tym i innych rejonach sprytną taktykę, mianowicie wykorzystują wojska złożone z najemników szkolonych i dozbrajanych na terenie Rosji. Są oni właściwie jak regularne wojsko, ale oficjalnie nie podlega władzom rosyjskim. Tacy najemnicy walczyli w Bośni i Serbii w latach 90tych, Na Ukrainie w 2014, ale tez w Syrii. Jeśli już miałaby wybuchnąć wojna Irańsko-amerykańska na bliskim wschodzie to sądze, że własnie w ten sposób Rosjanie udzielaliby pomocy Iranowi. Oczywiście dodajmy do tego wsparcie finansowe i zapewnienie broni i sprzętu. Ale wątpię, żeby Rosja ryzykowała otwartym konfliktem zbrojnym z USA...

Avatar jinker5

Edytowano - 11 stycznia 2020, 03:47

Nie wiem jaki matołem trzeba być żeby w Lechię nie wierzyć.
Nawet Turcy w szkołach mają zajęcia z Historii o Wielkiej Lechii.
Tylko w Polsce komuchy postanowiły zamazać te historię.
Byliśmy mocarstwem który stawiał się Watykanowi (największej mafii tamtych czasów).
Każdy zna Asterixa i Obelixa ale mało kto zdaje sobie sprawę że twórca tych postaci miał rodziców polskiego pochodzenia którzy opowiadali mu o dwóch dzielnych wojach z czasów Lechii.
Asterix i Obelix to bohaterowie Lechistanu znani pod oryginalną nazwą Waligóra i Wyrwidąb.
Napój magiczny - poczytajcie o wywarze z muchomora używanym dawno temu w Lechii jako specyfiku na brak pochamowań i na brak strachu przed walką.

Avatar laurdeyna

10 stycznia 2020, 21:14

Nie wiem o co tu chodzi ale to nie jest mem 🙄🙄

Avatar BilmoBlampkins

10 stycznia 2020, 21:12

Od kiedy wojna między 2 państwami to "3 Wojna Światowa"?

Avatar terminator5

10 stycznia 2020, 21:21

@BilmoBlampkins: A jak zaczęła się I oraz II WŚ? Od wypowiedzenia wojny przez wszystkich wszystkim jednocześnie? Przywódcy wszystkich państw świata zebrali się pod jednym dachem, i uznali że warto by było wypowiedzieć sobie wojnę?

Avatar Jurekis_

10 stycznia 2020, 20:32

Mamy ku*wa problem. Oby to zostało tylko między tymi 2

Avatar Rafik005

10 stycznia 2020, 20:15

xd

Avatar Buras

8 stycznia 2020, 03:08

Śmierć Ameryce

Avatar Plastikowy_Krokodyl

10 stycznia 2020, 20:52

@Buras: muzgu uras

Avatar Buras

10 stycznia 2020, 20:52

Avatar HusariaTV

10 stycznia 2020, 23:19

@Buras: Ah te ku*wy z ameryki zamordowali Kadaffiego

Avatar LowcaSCP

10 stycznia 2020, 23:21

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Dobrze czasem się oderwać

Nie znoszę kleszczy

Młodzi gniewni

Trochę to nie fair wobec pozostałych

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka