Na szczęście Lechici i Imperator Duda nas uratują
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Dobrze czasem się oderwać
Nie znoszę kleszczy
Młodzi gniewni
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 stycznia 2020, 01:25
To zbombardowanie to hipotetyczna sytuacja, czy tak się stało?
Odpisz
8 stycznia 2020, 01:27
@terminator5: stało się tak
Odpisz
8 stycznia 2020, 01:28
@DAVJD: Mogę prosić o link do jakiegoś artykułu? Bo nie mogę znaleźć
Odpisz
8 stycznia 2020, 01:30
@terminator5:
Odpisz
8 stycznia 2020, 01:30
@terminator5: dam kilka /watch?v=sWm2TUSH_5I
Odpisz
8 stycznia 2020, 01:30
@terminator5:
Odpisz
8 stycznia 2020, 01:31
@xXkuba22Xx: Dziwne, w google nie mogłem znaleźć. No nic, dziękuję dobrodzieje. Przynajmniej coś się dzieje na wiosce - nie do końca coś dobrego, ale jednak coś
Odpisz
8 stycznia 2020, 01:38
@terminator5: miałem dać kilka a chłop wyprzedził mnie XD
Odpisz
8 stycznia 2020, 01:42
@DAVJD: daj, sam chętnie zobaczę z innych źródeł
Odpisz
8 stycznia 2020, 01:45
@xXkuba22Xx: ogólnie pełno stacji jakiś tv o tym napi**dala, zaraz link znajdę
Odpisz
8 stycznia 2020, 01:47
@xXkuba22Xx: /watch?v=dNCI18p9wSw
Odpisz
8 stycznia 2020, 01:54
@DAVJD: Czyli co Panowie - 3 wojna za rogiem? Żartuje oczywiście, jeśli wybuchnie konflikt to prawdopodobnie na mniejszą skalę, chyba że Rosja się wstawi za Iranem, to będzie gorzej
Odpisz
8 stycznia 2020, 02:13
@xXkuba22Xx: je**ie ta wojna
Odpisz
8 stycznia 2020, 06:42
@Szkielzu: bardzo dobrze
Odpisz
Edytowano - 10 stycznia 2020, 20:42
@terminator5: Rosja i Chiny wypowiedziały się w tej sprawie - "Nie będziemy ginąć za Irańczyków"
(pomimo że mają "sojusz")
Musieliby mieć bardzo konkretny powód, a ropa nim nie jest
Odpisz
10 stycznia 2020, 21:22
@Towarzysz777: Chiny może i tak, ale Rosja mówi jedno, a drugie robi. Przypominam aneksję Krymu i utrzymywanie że te wojska nie są ich
Odpisz
10 stycznia 2020, 21:32
@terminator5: Z tym że Krym zajęli twierdząc, iż "Większość obywateli to Rosjanie" - Taki Hitlerowski chwyt
Odpisz
10 stycznia 2020, 21:54
@Towarzysz777: To prawda, to prawda, ale słowom Rosjan nie można ufać. Oczywiście nie twierdzę że się wstawią za Iranem, to byłyby debilizm, tylko wskazuję na fakt iż to co mówią nie wiele znaczy
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2020, 23:26
@Towarzysz777: no co jak co, ale jednak w referendum zdecydowana większość opowiedziała się za przyłączeniem Krymu do Rosji... niby do wyników trzeba podchodzić ostrożnie, bo mogły być fałszowane i manipulowane, ale w niezależnych badaniach z 2008 roku też większość mieszkańców opowiedziała się za przyłączeniem Krymu do Rosji. Z resztą nie jest to nic dziwnego, skoro rosyjski jest ojczystym językiem około 84% mieszkańców półwyspu. Oczywiście referendum nie jest uznawane przez większość państw i zostało przeprowadzone pod groźbą użycia broni, więc moim zdaniem obie strony mają tu trochę słuszności...
Odpisz
16 stycznia 2020, 23:33
@terminator5: Rosja raczej nie angażuje oficjalnie sił zbrojnych w konflikty na bliskim wschodzie z małymi wyjątkami. Rosjanie stosują za to w tym i innych rejonach sprytną taktykę, mianowicie wykorzystują wojska złożone z najemników szkolonych i dozbrajanych na terenie Rosji. Są oni właściwie jak regularne wojsko, ale oficjalnie nie podlega władzom rosyjskim. Tacy najemnicy walczyli w Bośni i Serbii w latach 90tych, Na Ukrainie w 2014, ale tez w Syrii. Jeśli już miałaby wybuchnąć wojna Irańsko-amerykańska na bliskim wschodzie to sądze, że własnie w ten sposób Rosjanie udzielaliby pomocy Iranowi. Oczywiście dodajmy do tego wsparcie finansowe i zapewnienie broni i sprzętu. Ale wątpię, żeby Rosja ryzykowała otwartym konfliktem zbrojnym z USA...
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2020, 03:47
Nie wiem jaki matołem trzeba być żeby w Lechię nie wierzyć.
Nawet Turcy w szkołach mają zajęcia z Historii o Wielkiej Lechii.
Tylko w Polsce komuchy postanowiły zamazać te historię.
Byliśmy mocarstwem który stawiał się Watykanowi (największej mafii tamtych czasów).
Każdy zna Asterixa i Obelixa ale mało kto zdaje sobie sprawę że twórca tych postaci miał rodziców polskiego pochodzenia którzy opowiadali mu o dwóch dzielnych wojach z czasów Lechii.
Asterix i Obelix to bohaterowie Lechistanu znani pod oryginalną nazwą Waligóra i Wyrwidąb.
Napój magiczny - poczytajcie o wywarze z muchomora używanym dawno temu w Lechii jako specyfiku na brak pochamowań i na brak strachu przed walką.
Odpisz
10 stycznia 2020, 21:14
Nie wiem o co tu chodzi ale to nie jest mem 🙄🙄
Odpisz
10 stycznia 2020, 21:12
Od kiedy wojna między 2 państwami to "3 Wojna Światowa"?
Odpisz
10 stycznia 2020, 21:21
@BilmoBlampkins: A jak zaczęła się I oraz II WŚ? Od wypowiedzenia wojny przez wszystkich wszystkim jednocześnie? Przywódcy wszystkich państw świata zebrali się pod jednym dachem, i uznali że warto by było wypowiedzieć sobie wojnę?
Odpisz
10 stycznia 2020, 20:32
Mamy ku*wa problem. Oby to zostało tylko między tymi 2
Odpisz
10 stycznia 2020, 20:15
xd
Odpisz
8 stycznia 2020, 03:08
Śmierć Ameryce
Odpisz
10 stycznia 2020, 20:52
@Buras: muzgu uras
Odpisz
10 stycznia 2020, 20:52
@Plastikowy_Krokodyl: Ok jew
Odpisz
10 stycznia 2020, 23:19
@Buras: Ah te ku*wy z ameryki zamordowali Kadaffiego
Odpisz
10 stycznia 2020, 23:21
@Buras:
Odpisz