Trochę słabe z ich strony
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fergus
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dobrze czasem się oderwać
Można, tylko trzeba wstawać rano
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 stycznia 2020, 09:55
Czym różni się jeden sezon, podzielony na dwie osobno wydawane połowy, od dwóch osobnych sezonów?
Odpisz
8 stycznia 2020, 15:33
@Mijak: nazwą, i zazwyczaj (choć możliwe że są wyjątki) jeden sezon podzielony na dwie części ma mniejszą rozbieżność premier i większą pewność na to że w ogóle wyjdzie
Odpisz
12 stycznia 2020, 18:35
@Mijak: tym, że sezon najczęściej ma 12 lub 25 odcinki...
Także połowa to albo 6 lub koło 13 odcinków.
Wolisz obejrzeć równo wychodzących chociażby 25 odcinków czy serię 12 odcinków z przerwą kilku miesięcy na całą resztę?
Przykład najnowszy... SAO coś podobnego zrobiło.
Odpisz
8 stycznia 2020, 06:02
Fani miraculum, gdy musieli czekać dwa lata na drugi sezon, by dowiedzieć się o czym Mari i Mistrz Fu będą gadać: Amatorzy
Ale serio
Fandom jest tak wytrzymały i no xd
Ciągłe przestawianie premiery, a mimo to i tak fandom żyje
Takie rzeczy się podziwia (Choć co odwala już nie xd)
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2020, 06:55
@Gryficowa: Tymczasem fandom "No game no life" czekają 6 lat na nowy sezon anime, a twórcy przestali dawać jakiekolwiek wiadomości już rok temu i przez te 6 lat wyszedł tylko jeden film.
Odpisz
8 stycznia 2020, 07:33
@Gryficowa: ale w pamięci zawsze zostanie czekanie na następny odcinek, o jejku to było piękne
mam nadzieję że nie przestawią premiery sezonu na 2021... A co do anime też tak jest - piękne anime - noragami - wszystko jest śliczne tylko... Gdzie 3 sezon? Autor prawdopodobnie popadł w depresję, przez życie prywatne. Szkoda go, choć nie wiem jak się nazywa...
Odpisz
8 stycznia 2020, 12:13
Gangsta polecam. Sezon skończony clifhangerem a studio zbankrutowało i nie ma już nadziei na drugi sezon
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2020, 12:15
No najbardziej to ja czekam na nowy sezon "shingeki no kyojin", a czytelnicy powiedzieli że odwali się takie chore gówno że nawet oni sami nie są gotowi żeby zobaczyć to animowane co mnie bardzo podnieca i wciąż teoryzuję co może się stać, więc racja, oczekiwanie też jest świetną sprawą.
Odpisz
12 stycznia 2020, 09:57
Na szczęście jest nowelka.
Poza tym, na pewno nie robiło by tego madhause, przez co pewnie byłaby taka sama sytuacja co z opmem.
Odpisz
12 stycznia 2020, 10:29
Racja. Czytam mangę i...
Nie będę spojlerować, ale no chore gówno i jakieś akcje wymyślane po narkotykach
Odpisz
12 stycznia 2020, 18:33
@KittyCiastko: Amatorzy, my tutaj czekamy już od ponad 5 lat na 3 sezon Log Horizon...
Odpisz
12 stycznia 2020, 08:20
Ile jest teraz odcinków 4 sezonu?
Odpisz
12 stycznia 2020, 08:39
@Srampodbiedronko: 5 chyba
Odpisz
12 stycznia 2020, 11:08
@Malveroyy: Owszem, 5
Odpisz
12 stycznia 2020, 09:11
Kapitan Bomba lepszy
Odpisz