Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mijak

8 stycznia 2020, 09:55

Czym różni się jeden sezon, podzielony na dwie osobno wydawane połowy, od dwóch osobnych sezonów?

Avatar KonoEight

8 stycznia 2020, 15:33

@Mijak: nazwą, i zazwyczaj (choć możliwe że są wyjątki) jeden sezon podzielony na dwie części ma mniejszą rozbieżność premier i większą pewność na to że w ogóle wyjdzie

Avatar marianx12

12 stycznia 2020, 18:35

@Mijak: tym, że sezon najczęściej ma 12 lub 25 odcinki...
Także połowa to albo 6 lub koło 13 odcinków.
Wolisz obejrzeć równo wychodzących chociażby 25 odcinków czy serię 12 odcinków z przerwą kilku miesięcy na całą resztę?
Przykład najnowszy... SAO coś podobnego zrobiło.

Avatar Gryficowa

8 stycznia 2020, 06:02

Fani miraculum, gdy musieli czekać dwa lata na drugi sezon, by dowiedzieć się o czym Mari i Mistrz Fu będą gadać: Amatorzy
Ale serio
Fandom jest tak wytrzymały i no xd
Ciągłe przestawianie premiery, a mimo to i tak fandom żyje
Takie rzeczy się podziwia (Choć co odwala już nie xd)

Avatar
GABIusz03

Edytowano - 8 stycznia 2020, 06:55

@Gryficowa: Tymczasem fandom "No game no life" czekają 6 lat na nowy sezon anime, a twórcy przestali dawać jakiekolwiek wiadomości już rok temu i przez te 6 lat wyszedł tylko jeden film.

Avatar
ZiemiaJestPlaska

8 stycznia 2020, 07:33

@Gryficowa: ale w pamięci zawsze zostanie czekanie na następny odcinek, o jejku to było piękne
mam nadzieję że nie przestawią premiery sezonu na 2021... A co do anime też tak jest - piękne anime - noragami - wszystko jest śliczne tylko... Gdzie 3 sezon? Autor prawdopodobnie popadł w depresję, przez życie prywatne. Szkoda go, choć nie wiem jak się nazywa...

Avatar Rakiczan

8 stycznia 2020, 12:13

Gangsta polecam. Sezon skończony clifhangerem a studio zbankrutowało i nie ma już nadziei na drugi sezon

Avatar
GABIusz03

Edytowano - 8 stycznia 2020, 12:15

No najbardziej to ja czekam na nowy sezon "shingeki no kyojin", a czytelnicy powiedzieli że odwali się takie chore gówno że nawet oni sami nie są gotowi żeby zobaczyć to animowane co mnie bardzo podnieca i wciąż teoryzuję co może się stać, więc racja, oczekiwanie też jest świetną sprawą.

Avatar
Konto usunięte

12 stycznia 2020, 09:57

Na szczęście jest nowelka.
Poza tym, na pewno nie robiło by tego madhause, przez co pewnie byłaby taka sama sytuacja co z opmem.

Avatar KittyCiastko

12 stycznia 2020, 10:29

Racja. Czytam mangę i...
Nie będę spojlerować, ale no chore gówno i jakieś akcje wymyślane po narkotykach

Avatar marianx12

12 stycznia 2020, 18:33

@KittyCiastko: Amatorzy, my tutaj czekamy już od ponad 5 lat na 3 sezon Log Horizon...

Avatar Srampodbiedronko

12 stycznia 2020, 08:20

Ile jest teraz odcinków 4 sezonu?

Avatar Malveroyy

12 stycznia 2020, 08:39

Avatar terminator5

12 stycznia 2020, 11:08

@Malveroyy: Owszem, 5

Avatar GdanskiTermos

12 stycznia 2020, 09:11

Kapitan Bomba lepszy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Fergus

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Dobrze czasem się oderwać

Można, tylko trzeba wstawać rano

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka