Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PlayBoxPL

9 października 2021, 21:47

ja przeczytałem wiedźmina ale nie grałem w grę ani nie oglądałem serialu

Avatar ZiemniakWaszPan

19 stycznia, 15:04

@PlayBoxPL: rok temu powiedziałbym to samo

Avatar stalamed

28 kwietnia 2021, 16:04

Ostatnio sobie przesłuchałem słuchowisko wiedźmin i uzupełniłem audiobookami

Jeśli ktoś chce zapoznać się z książkami a nie lubi czytać to bardzo polecam takie rozwiązanie

Avatar
Introwertyk9

8 stycznia 2020, 07:53

Ja np tylko książki czytałem, filmu nie oglądałem ani nie grałem w gre

Avatar grzybowa

9 października 2020, 18:44

ja też

Avatar Nanook

8 stycznia 2020, 06:15

Pierwsza ksiazka o Wiedźminie czyli „Ostatnie Życzenie” Sapkowskiego jest obecnie bestsellerem na listach New York Timesa, a pierwsza ksiazka z sagi jest na 4 pozycji. Myślę, że Sapkowski nie ma powodów do narzekania.

Avatar HrabiaF

8 stycznia 2020, 06:24

@Nanook: Ma dużo hajsu z tych książek, ale wiecznie mu mało.

Avatar DMCJCD

8 stycznia 2020, 07:31

@Nanook: A wiesz może dokładnie jak czytać "Wiedźmina"? Bo chciałem zacząć ale nie jestem pewien w jakiej kolejności czytać.

Avatar HrabiaF

8 stycznia 2020, 07:45

@DMCJCD: Ja nie czytam książek prawie w ogóle. Więc ja Ci nie powiem

Avatar arceus1

Edytowano - 8 stycznia 2020, 08:11

@HrabiaF: a tu się nie zgodzę, podpisał umowę z redami, serial mu się podoba, książki się sprzedają i nawet powiedzial że dla niego hajs nie jest ważny. Póki co wydaje się szczęśliwy

Avatar
Konto usunięte

8 stycznia 2020, 08:37

@DMCJCD: 1. Opowiadania, najlepiej zacząć od nich: Ostatnie życzenie, Miecz przeznaczenia.

2. Główna saga: Krew elfów, Czas pogardy, Chrzest ognia, Wieża jaskółki, Pani jeziora.

3. Uzupełnienie sagi. Nie ma tu bezpośredniego powiązania z główną fabułą, więc teoretycznie można to przeczytać kiedykolwiek, ale wyszło już po zakończeniu cyklu, dlatego wolę wstawić na koniec: Sezon burz.

Avatar Xawar

8 stycznia 2020, 09:41

Sezon burz ma kilka wstawek z przyszłości, więc chyba lepiej przeczytać go na końcu

Avatar DMCJCD

8 stycznia 2020, 09:51

Dzięki bardzo.

Avatar zbychu321

12 stycznia 2020, 20:43

oraz "cos sie konczy cos sie zaczyna"

Avatar MCAssassin

Edytowano - 13 stycznia 2020, 07:48

@DMCJCD: w kolejności: Ostatnie życzenie, Miecz Przeznaczenia, i teraz do wyboru: Albo Sezon Burz, albo Krew Elfów i lecisz z sagą. Na koniec warto też poszukać Drogi z której się nie wraca, oraz zbiorka Szpony i Kły.

Edit: Ja czytałem zgodnie z chronologią wydawania, ale tak najłatwiej ułożysz sobie w głowie wizję świata.

Avatar DMCJCD

13 stycznia 2020, 08:56

@MCAssassin: Okej, dzięki bardzo.

Avatar grzybowa

9 października 2020, 18:43

@zbychu321: Vaesse deireadh aep eigean.

Avatar Caset

15 stycznia 2020, 00:08

Avatar Fafikens12

13 stycznia 2020, 22:01

Dziwicie sie? Każdy woli obejrzeć sobie serial lub pograć w gre niż patrzeć sie na kawałek papiedu

Avatar oczypaczom

13 stycznia 2020, 17:20

Biedny kitku

Avatar miszcz_yodua

13 stycznia 2020, 10:50

Andrzeju nie denerwuj się

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 13 stycznia 2020, 00:46

Moja siostra ostatnio zaczęła to czytać.

#nc

Avatar Ja_czyli_Ja

12 stycznia 2020, 23:28

Jakby co papierowe RPG (stare) też uzupełnia ciekawie uniwersum. Nie jest kanoniczne ale nie jest też sprzeczne z kanonem.

Avatar Maciekplqy

12 stycznia 2020, 22:14

Ach Sapkowski

Avatar podgrzybek126

8 stycznia 2020, 16:01

Ja czytam

Avatar krzysiulka10

8 stycznia 2020, 15:02

Ja akurat dla szkolnej biblioteki załatwiłem wszystkie tomy Wiedźmina.

Avatar buchci

8 stycznia 2020, 14:57

Powinien być wdzięczny cd projekt. Niezależnie od niczego to nadal gry mają OGROMNY wpływ na sprzedaż jego książek

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar terminator5
Dodane przez: terminator5

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nie są aż takie pyszne

To by wystarczyło

Chciał tylko pomóc

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka