Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie są aż takie pyszne
To by wystarczyło
Chciał tylko pomóc
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 października 2021, 21:47
ja przeczytałem wiedźmina ale nie grałem w grę ani nie oglądałem serialu
Odpisz
19 stycznia, 15:04
@PlayBoxPL: rok temu powiedziałbym to samo
Odpisz
28 kwietnia 2021, 16:04
Ostatnio sobie przesłuchałem słuchowisko wiedźmin i uzupełniłem audiobookami
Jeśli ktoś chce zapoznać się z książkami a nie lubi czytać to bardzo polecam takie rozwiązanie
Odpisz
8 stycznia 2020, 07:53
Ja np tylko książki czytałem, filmu nie oglądałem ani nie grałem w gre
Odpisz
9 października 2020, 18:44
ja też
Odpisz
8 stycznia 2020, 06:15
Pierwsza ksiazka o Wiedźminie czyli „Ostatnie Życzenie” Sapkowskiego jest obecnie bestsellerem na listach New York Timesa, a pierwsza ksiazka z sagi jest na 4 pozycji. Myślę, że Sapkowski nie ma powodów do narzekania.
Odpisz
8 stycznia 2020, 06:24
@Nanook: Ma dużo hajsu z tych książek, ale wiecznie mu mało.
Odpisz
8 stycznia 2020, 07:31
@Nanook: A wiesz może dokładnie jak czytać "Wiedźmina"? Bo chciałem zacząć ale nie jestem pewien w jakiej kolejności czytać.
Odpisz
8 stycznia 2020, 07:45
@DMCJCD: Ja nie czytam książek prawie w ogóle. Więc ja Ci nie powiem
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2020, 08:11
@HrabiaF: a tu się nie zgodzę, podpisał umowę z redami, serial mu się podoba, książki się sprzedają i nawet powiedzial że dla niego hajs nie jest ważny. Póki co wydaje się szczęśliwy
Odpisz
8 stycznia 2020, 08:37
@DMCJCD: 1. Opowiadania, najlepiej zacząć od nich: Ostatnie życzenie, Miecz przeznaczenia.
2. Główna saga: Krew elfów, Czas pogardy, Chrzest ognia, Wieża jaskółki, Pani jeziora.
3. Uzupełnienie sagi. Nie ma tu bezpośredniego powiązania z główną fabułą, więc teoretycznie można to przeczytać kiedykolwiek, ale wyszło już po zakończeniu cyklu, dlatego wolę wstawić na koniec: Sezon burz.
Odpisz
8 stycznia 2020, 09:41
Sezon burz ma kilka wstawek z przyszłości, więc chyba lepiej przeczytać go na końcu
Odpisz
8 stycznia 2020, 09:51
Dzięki bardzo.
Odpisz
12 stycznia 2020, 20:43
oraz "cos sie konczy cos sie zaczyna"
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2020, 07:48
@DMCJCD: w kolejności: Ostatnie życzenie, Miecz Przeznaczenia, i teraz do wyboru: Albo Sezon Burz, albo Krew Elfów i lecisz z sagą. Na koniec warto też poszukać Drogi z której się nie wraca, oraz zbiorka Szpony i Kły.
Edit: Ja czytałem zgodnie z chronologią wydawania, ale tak najłatwiej ułożysz sobie w głowie wizję świata.
Odpisz
13 stycznia 2020, 08:56
@MCAssassin: Okej, dzięki bardzo.
Odpisz
9 października 2020, 18:43
@zbychu321: Vaesse deireadh aep eigean.
Odpisz
15 stycznia 2020, 00:08
Odpisz
13 stycznia 2020, 22:01
Dziwicie sie? Każdy woli obejrzeć sobie serial lub pograć w gre niż patrzeć sie na kawałek papiedu
Odpisz
13 stycznia 2020, 17:20
Biedny kitku
Odpisz
13 stycznia 2020, 10:50
Andrzeju nie denerwuj się
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2020, 00:46
Moja siostra ostatnio zaczęła to czytać.
#nc
Odpisz
12 stycznia 2020, 23:28
Jakby co papierowe RPG (stare) też uzupełnia ciekawie uniwersum. Nie jest kanoniczne ale nie jest też sprzeczne z kanonem.
Odpisz
12 stycznia 2020, 22:14
Ach Sapkowski
Odpisz
8 stycznia 2020, 16:01
Ja czytam
Odpisz
8 stycznia 2020, 15:02
Ja akurat dla szkolnej biblioteki załatwiłem wszystkie tomy Wiedźmina.
Odpisz
8 stycznia 2020, 14:57
Powinien być wdzięczny cd projekt. Niezależnie od niczego to nadal gry mają OGROMNY wpływ na sprzedaż jego książek
Odpisz