Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ch-chesz wyparować...?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Lekko nie będzie
No to posłuchane
Trzeba brać osobną torbę
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 stycznia 2020, 13:01
Odpisz
11 stycznia 2020, 21:20
Geralt : jestem pogromcą potworów
Ja: Ale one nie istnieją
Geralt: a wiedziałaś kiedyś jakiegoś?
Ja: nie
Geralt: nie ma za co, a teraz JASKIER ŚPIEWAJ
Odpisz
15 stycznia 2020, 12:26
@RoseQuartz: Czyli dlatego potwory nie istnieją. Gerald był za dobry w swoim fachu
Odpisz
8 stycznia 2020, 09:29
Grosza daj wiedźminowi...
Odpisz
8 stycznia 2020, 09:43
sakiewką potrząśnij
Odpisz
8 stycznia 2020, 10:12
@Stefan1Skellen: sakiewką potrząśnij
Odpisz
8 stycznia 2020, 10:21
@Przemek572: Ooo.
Odpisz
11 stycznia 2020, 20:02
co za sku*wol dawał strzałki w dół pod komentarzami
Odpisz
11 stycznia 2020, 20:09
@Marubir: pewnie utopiec
Odpisz
11 stycznia 2020, 20:59
@DinoSummer: Lecz chwycił biały wilk
Odpisz
11 stycznia 2020, 21:31
Za morderczy róg
Odpisz
11 stycznia 2020, 22:04
@Przemek572: co tylu już przed nim
Odpisz
11 stycznia 2020, 22:18
@polandszczalka: obaliłby z nóg
Odpisz
11 stycznia 2020, 22:18
elfy cisną precz
Odpisz
11 stycznia 2020, 22:20
@polandszczalka: aż za górski szczyt
Odpisz
11 stycznia 2020, 22:41
daleko od ludzi
Odpisz
11 stycznia 2020, 22:47
@Caset: gdzie miejsce ich
Odpisz
11 stycznia 2020, 23:30
@Przemek572: choć oberwał sam
Odpisz
12 stycznia 2020, 00:08
@Caset: Złamał bestii kark
Odpisz
12 stycznia 2020, 00:09
ten obrońca ludzkości
Odpisz
12 stycznia 2020, 00:50
@Caset: Toastu jest wart
Odpisz
12 stycznia 2020, 01:10
Oto moja pieśń
Odpisz
12 stycznia 2020, 01:13
@XDczyIKSDE: To wasz bohater jest
Odpisz
12 stycznia 2020, 01:14
@Przemek572: On wrogów pokonał
Odpisz
12 stycznia 2020, 08:41
@XDczyIKSDE: nelejcie mu więc
Odpisz
12 stycznia 2020, 08:51
@Caset: Grosza daj wiedźminowi
Odpisz
12 stycznia 2020, 11:42
@XDczyIKSDE: sakiewką potrząśnij
Odpisz
12 stycznia 2020, 11:50
@NesquikBoi: Sakiewką potrząśniij
Odpisz
12 stycznia 2020, 13:54
@Przemek572: ło ło łoł
Odpisz
12 stycznia 2020, 14:21
@szyper2006: Grosza daj wiedźminowi
Odpisz
12 stycznia 2020, 14:25
@XDczyIKSDE: obrońcy ludzkości
Odpisz
12 stycznia 2020, 14:28
@polandszczalka: Grosza daj wiedźminowi
Odpisz
12 stycznia 2020, 16:51
@XDczyIKSDE: Sakiewką potrząśniij
Odpisz
13 stycznia 2020, 00:13
@Przemek572: Sakiewką potrząśnij
Odpisz
13 stycznia 2020, 00:18
@XDczyIKSDE: Grosza daj Wiedźminowi
Odpisz
14 stycznia 2020, 18:13
@Przemek572: Sakiewką potrząśniiiiiiij
Odpisz