memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
12 stycznia 2020, 12:45
Bo szczupak TO JEST KRÓL WÓD, JAK LEW KRÓL DŻUNGLI
Odpisz
12 stycznia 2020, 23:18
@soltysior: jakieś zmiany dotyczące komfortu rybek w akwariach?
12 stycznia 2020, 16:05
To wygląda, jakby ten pan wygrał pas w wadze ciężkiej i obok niego jest pokonany przeciwnik.
12 stycznia 2020, 09:23
>smianie sie ze starszych ludzi ktorzy nie sa mlodziezowi i realizuja swoja pasje >granica humoru i dobrego smaku Wybierzcie 1
12 stycznia 2020, 10:50
@LMKD_: gdzie tu się ktoś z kogoś śmieje betonie
17 stycznia 2020, 08:16
@Krzyniu: wręcz przeciwnie bym powiedział my go darujemy podziwem
20 stycznia 2020, 16:55
normies
20 stycznia 2020, 17:03
@LMKD_: trzy dni myślałeś i tylko tyle wymyśliłeś?
1 lutego 2020, 22:32
ta
1 lutego 2020, 22:46
@LMKD_: No to bym powiedział że się nie postarałeś
8 lutego 2020, 10:12
nie siedze juz na jeja tyle co kiedys cuz jest normickie jak 90% stron z memami
12 stycznia 2020, 01:32
"Na plecach miał dwie wędki. Jedna była na płotki, druga zaś na szczupaki, a na piersi jego widniał medalion z głową nosacza"
11 stycznia 2020, 22:21
Czasami prawdziwy bohater, nie nosi peleryny, tylko wędkę. Pozdrawiam
Edytowano - 11 stycznia 2020, 16:31
Ale bestia, pan też ładny
11 stycznia 2020, 16:49
@TellingKolega: tam było "sum też ładny"
11 stycznia 2020, 20:00
@Dardanelle: wiem ale to miało tak być
11 stycznia 2020, 20:37
@TellingKolega: oi! Giosuke!
11 stycznia 2020, 17:52
Ale bestia, sum też ładmy
Czy to jakiś sequel do "Stary człowiek i morze"?
11 stycznia 2020, 17:07
@Anonim7362616: XD
11 stycznia 2020, 17:15
@Miken: nie robimy tu tego
@polandszczalka: ooo szkoda
11 stycznia 2020, 17:18
@polandszczalka: to Xd jest zakazane i przeklete, zwykle XD lub najchetniej xD zawsze bylo ok.
@SatsumaHayato: danke
@Miken: dzień dobry przyjacielu
11 stycznia 2020, 17:11
Ale bydlę. Sum też niezły.
8 stycznia 2020, 13:55
Ten obrazek jest trololo, to samo zdjęcie co w tym emmie "bestia, szczupak też niezły"
11 stycznia 2020, 16:02
@polak922: tylko że wydaje mi się, że gość się nazywał Henryk w tamtym memie
11 stycznia 2020, 16:05
@polak922:
Edytowano - 8 stycznia 2020, 16:52
ale bestia,Sum też ładny.
Edytowano - 8 stycznia 2020, 16:16
Skubany kaczki wpi***alał
Edytowano - 8 stycznia 2020, 14:11
Ten bohater zamiast peleryny nosi swój obfity brzuszek
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież12 stycznia 2020, 12:45
Bo szczupak TO JEST KRÓL WÓD, JAK LEW KRÓL DŻUNGLI
Odpisz
12 stycznia 2020, 23:18
@soltysior: jakieś zmiany dotyczące komfortu rybek w akwariach?
Odpisz
12 stycznia 2020, 16:05
To wygląda, jakby ten pan wygrał pas w wadze ciężkiej i obok niego jest pokonany przeciwnik.
Odpisz
12 stycznia 2020, 09:23
>smianie sie ze starszych ludzi ktorzy nie sa mlodziezowi i realizuja swoja pasje
>granica humoru i dobrego smaku
Wybierzcie 1
Odpisz
12 stycznia 2020, 10:50
@LMKD_: gdzie tu się ktoś z kogoś śmieje betonie
Odpisz
17 stycznia 2020, 08:16
@Krzyniu: wręcz przeciwnie bym powiedział my go darujemy podziwem
Odpisz
20 stycznia 2020, 16:55
normies
Odpisz
20 stycznia 2020, 17:03
@LMKD_: trzy dni myślałeś i tylko tyle wymyśliłeś?
Odpisz
1 lutego 2020, 22:32
ta
Odpisz
1 lutego 2020, 22:46
@LMKD_: No to bym powiedział że się nie postarałeś
Odpisz
8 lutego 2020, 10:12
nie siedze juz na jeja tyle co kiedys cuz jest normickie jak 90% stron z memami
Odpisz
12 stycznia 2020, 01:32
"Na plecach miał dwie wędki. Jedna była na płotki, druga zaś na szczupaki, a na piersi jego widniał medalion z głową nosacza"
Odpisz
11 stycznia 2020, 22:21
Czasami prawdziwy bohater, nie nosi peleryny, tylko wędkę. Pozdrawiam
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2020, 16:31
Ale bestia, pan też ładny
Odpisz
11 stycznia 2020, 16:49
@TellingKolega: tam było "sum też ładny"
Odpisz
11 stycznia 2020, 20:00
@Dardanelle: wiem ale to miało tak być
Odpisz
11 stycznia 2020, 20:37
@TellingKolega: oi! Giosuke!
Odpisz
11 stycznia 2020, 17:52
Ale bestia, sum też ładmy
Odpisz
11 stycznia 2020, 16:49
Czy to jakiś sequel do "Stary człowiek i morze"?
Odpisz
11 stycznia 2020, 17:07
@Anonim7362616: XD
Odpisz
11 stycznia 2020, 17:15
@Miken: nie robimy tu tego
Odpisz
11 stycznia 2020, 17:15
@polandszczalka: ooo szkoda
Odpisz
11 stycznia 2020, 17:18
@polandszczalka: to Xd jest zakazane i przeklete, zwykle XD lub najchetniej xD zawsze bylo ok.
Odpisz
11 stycznia 2020, 17:18
@SatsumaHayato: danke
Odpisz
11 stycznia 2020, 17:52
@Miken: dzień dobry przyjacielu
Odpisz
11 stycznia 2020, 17:11
Ale bydlę. Sum też niezły.
Odpisz
8 stycznia 2020, 13:55
Ten obrazek jest trololo, to samo zdjęcie co w tym emmie "bestia, szczupak też niezły"
Odpisz
11 stycznia 2020, 16:02
@polak922: tylko że wydaje mi się, że gość się nazywał Henryk w tamtym memie
Odpisz
11 stycznia 2020, 16:05
@polak922:
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2020, 16:52
ale bestia,Sum też ładny.
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2020, 16:16
Skubany kaczki wpi***alał
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2020, 14:11
Ten bohater zamiast peleryny nosi swój obfity brzuszek
Odpisz