Winamp na zawsze w serduszku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Drewniany kominek
Mało znany szczegół
Młodzi gniewni
Szybki jak błyskawica
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 stycznia 2020, 18:16
Właśnie słucham numer 4
Odpisz
12 stycznia 2020, 13:57
@kolkav5: So close, no matter how far
Odpisz
2 września 2021, 08:11
@szyper2006: Couldn't be much more from the heart
Odpisz
2 września 2021, 09:46
@Polalak: forever trusting who you are
Odpisz
2 września 2021, 09:48
@szyper2006: and nothing else matters
Odpisz
2 września 2021, 09:49
@Polalak: never opened myself this way
Odpisz
2 września 2021, 09:56
@szyper2006: Life is ours, we live it our way
Odpisz
2 września 2021, 10:49
@Polalak: all these words i just dont say
Odpisz
2 września 2021, 11:38
@szyper2006: and nothing else matters
Odpisz
2 września 2021, 11:40
@Polalak: trust i seek and i find in you
Odpisz
2 września 2021, 11:46
@szyper2006: Every day for us something new
Odpisz
2 września 2021, 13:54
@Polalak: open mind for a different view
Odpisz
2 września 2021, 14:42
@szyper2006: and nothing else matters
Odpisz
19 marca 2022, 15:41
@kolkav5: Jak tylko podepnę telefon do laptopa z winampem to dodam tą piosenkę do mojej listy odtwarzania.
Odpisz
21 marca 2022, 18:36
@Jestem_fajny: fajno
Odpisz
8 stycznia 2020, 23:23
Najlepsze było jak do ulubionej piosenki trafiła się niesamowita wizualizacja
Odpisz
18 lutego 2022, 12:26
@Barszcz_Czerwony: Znam to uczucie
Odpisz
12 stycznia 2020, 07:55
Ja do dzisiaj używam winampa, jaki jest niby inny lepszy program do odtwarzania muzyki?
Odpisz
18 lutego 2022, 12:24
@DETERMINATION:
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2022, 12:25
@Jestem_fajny: Chodzi o to, że lepszy program nie istnieje
Odpisz
15 lutego 2022, 13:59
Mam winampa i korzystam z niego głównie do oglądania filmików z InShota, ale zamierzam zacząć słuchać muzyki.
Odpisz
9 lutego 2020, 12:03
ah pamiętam jak słuchałem na tym day'n'nite podczas grania w nfs underground 2 to były czasy
Odpisz
14 stycznia 2020, 17:41
pamiętamy
Odpisz
11 stycznia 2020, 23:00
Ja używam tidal
Odpisz
11 stycznia 2020, 20:36
Kolega podpiął kartę taty do spotify i do teraz się nie skapł
Odpisz
11 stycznia 2020, 18:01
Ja na telefonie używam Soundcloud, zamiast Spotify. Pudło na hejty \___/
Odpisz
11 stycznia 2020, 18:17
@Kasandra20: schowaj to pudło, przyda się innym razem
Odpisz
11 stycznia 2020, 19:58
@Lomozin: Spotify jest dobry do playlist jeśli się nie ma premium, do słuchania pojedynczych piosenek SoundCloud
Odpisz
8 stycznia 2020, 19:56
Czy to źle, że znam wszystkie piosenki, które są w tej playliście?
Odpisz
8 stycznia 2020, 20:08
@xmrocznax: wręcz przeciwnie
Odpisz
11 stycznia 2020, 18:26
@xmrocznax: tak to źle boomerze co se ego łechta jaki to super nie jesteś
Odpisz
11 stycznia 2020, 18:33
@Yoda_MLG: ejs nie mów tak do niej >:((
Odpisz
11 stycznia 2020, 18:34
@Polski_Ziemniok: bo ?
Odpisz
11 stycznia 2020, 18:38
@Yoda_MLG: Weź sobie troluj gdzie indziej
Odpisz
11 stycznia 2020, 18:40
@Yoda_MLG: nie bedziesz mojego misia obrazal
Odpisz
11 stycznia 2020, 18:47
@Polski_Ziemniok: xD ?
Odpisz
11 stycznia 2020, 18:48
@xmrocznax: no i to nie jest troll. Polecam sprawdzić konto od kiedy istnieje 😘
Po prostu mnie cringuje i denerwuje jednoczesnie takie cos w stylu
Patrz jaki mam gust i jaki jest super
No patrz no, nie lubisz ? A ja lubie
Odpisz
11 stycznia 2020, 18:52
@Yoda_MLG: trollować nie trollujesz ale nie musisz być taki niemiły
Odpisz
11 stycznia 2020, 18:54
@Polski_Ziemniok: ale mogę więc jestem. Jakoś jak ja napiszę o czymś co nie jest kwestią gustu tylko czymś z czym się rodzisz to mogę dostać hejt i jest ok xD
Więc se stwierdziłem wyebane i też będę dawał upust emocjom
Odpisz
11 stycznia 2020, 18:56
@xmrocznax: To są jedne z najbardziej komercyjnych hitów w historii muzyki rozrywkowej. Raczej nic dziwnego że je znasz.
Odpisz
11 stycznia 2020, 19:08
@Yoda_MLG: rozumiem i szanuję ale kultura wymaga odnoszenia się do innych z szacunkiem i może bym to puścił płazem ale ofiarą została bliska mi osóbka
Odpisz
11 stycznia 2020, 19:11
@Polski_Ziemniok: meh nadal żadnych dobrych argumentów
Odpisz
11 stycznia 2020, 19:11
@Yoda_MLG: nie mogę cię zmusić do zmiany zachowania bo to twój wybór
Odpisz
11 stycznia 2020, 18:02
Don Omar, Lucenzo - Danza Kuduro
Odpisz
11 stycznia 2020, 18:51
@Lomozin: fajne
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2020, 20:28
O tak, dalej mam Winampa. Nawet na nowym kompie. (Jakoś udało się go przenieść i uruchomić w nowym Winowsie.)
Odpisz
8 stycznia 2020, 19:38
Ja słucham na Tidalu, bo była oferta 25 mkesięcy za darmo, to mam załatwione
Odpisz
8 stycznia 2020, 20:04
ło, ktoś używa Tidala
Odpisz
8 stycznia 2020, 20:05
a no używam i mi głupio, bo tak jakoś nigdy nie słyszalam, żeby ktoś też korzystał
Odpisz
8 stycznia 2020, 20:02
Mam większość z tych z dołu na telefonie
Ja mam jedenaście lat
Ktoś mnie podwiezie TARDIS'em do lat 90?
Odpisz
8 stycznia 2020, 19:50
Miałem Winampa na moim starym pudle z Windowsem 98
Odpisz