Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Przypałowo
Nie idź!
Pozdrawiam świetliki
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2021, 19:38
M Y S Z O J E L E Ń
Odpisz
8 sierpnia 2020, 14:23
Odpisz
12 stycznia 2020, 15:18
M
Odpisz
12 stycznia 2020, 15:58
@DHF1232: Y
Odpisz
12 stycznia 2020, 15:58
@Czescwszystkim: S
Odpisz
12 stycznia 2020, 16:04
@Senko: Z
Odpisz
12 stycznia 2020, 16:09
@Jakrubo: O
Odpisz
12 stycznia 2020, 16:11
@sano110: J
Odpisz
12 stycznia 2020, 16:14
@migdzik: E
Odpisz
12 stycznia 2020, 16:22
@reedy7: L
Odpisz
12 stycznia 2020, 16:26
@Jakrubo: E
Odpisz
12 stycznia 2020, 16:28
@migdzik: Ń
Odpisz
12 stycznia 2020, 16:41
@Senko: zagrożony wyginięciem
Odpisz
12 stycznia 2020, 16:44
@reedy7: M
Odpisz
13 stycznia 2020, 09:02
@migdzik: Y
Odpisz
13 stycznia 2020, 09:57
@DHF1232: S
Odpisz
13 stycznia 2020, 11:02
@Czescwszystkim: Z
Odpisz
13 stycznia 2020, 11:33
@ViccyArt: O
Odpisz
13 stycznia 2020, 13:04
@Internetowymedrzec: J
Odpisz
13 stycznia 2020, 14:24
@Senko: E
Odpisz
13 stycznia 2020, 15:18
@reedy7: Ń
Odpisz
13 stycznia 2020, 16:38
@reedy7: L
Odpisz
13 stycznia 2020, 16:44
@Jakrubo: E
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2020, 16:47
@reedy7: Ń (przepraszam, że zepsułam, nie chciałam)
Odpisz
13 stycznia 2020, 17:31
@migdzik: najmniejszy przeżuwacz świata
Odpisz
13 stycznia 2020, 19:40
@reedy7: M
Odpisz
13 stycznia 2020, 19:41
@DHF1232: Y
Odpisz
13 stycznia 2020, 22:02
@migdzik: S
Odpisz
13 stycznia 2020, 22:05
@Jakrubo: Z
Odpisz
13 stycznia 2020, 22:13
@Internetowymedrzec: O
Odpisz
13 stycznia 2020, 22:32
J
Odpisz
13 stycznia 2020, 22:41
@reedy7: E
Odpisz
13 stycznia 2020, 22:44
@Jakrubo: L
Odpisz
13 stycznia 2020, 22:45
@migdzik: E
Odpisz
13 stycznia 2020, 22:57
@pavlikovaa: Ń
Odpisz
13 stycznia 2020, 23:17
@migdzik: M
Odpisz
14 stycznia 2020, 07:02
@ViccyArt: a ma ma ma ma małe nóżki
Odpisz
14 stycznia 2020, 10:00
@reedy7: a do tego DUŻY tułów
Odpisz
25 stycznia 2020, 14:22
@DHF1232: ma kopytna i twarz jak gryzoń!
Odpisz
25 stycznia 2020, 14:48
@Loki100legit: M
Odpisz
26 stycznia 2020, 00:09
@DHF1232: Y
Odpisz
26 stycznia 2020, 00:40
S
Odpisz
27 stycznia 2020, 01:29
@Loki100legit: Z
Odpisz
27 stycznia 2020, 08:17
O
Odpisz
28 stycznia 2020, 00:09
@Internetowymedrzec: J
Odpisz
28 stycznia 2020, 01:01
E
Odpisz
28 stycznia 2020, 08:41
@DHF1232: L
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2020, 23:07
@reedy7: E
Odpisz
29 stycznia 2020, 06:27
@Loki100legit: Ń
Odpisz
29 stycznia 2020, 09:02
@reedy7: zagrożony wyginięciem
Odpisz
29 stycznia 2020, 09:29
@DHF1232: to już się skończyło przestańcie
Odpisz
29 stycznia 2020, 10:47
@reedy7: Znowu wyginął?
Odpisz
29 stycznia 2020, 11:08
@Internetowymedrzec: M
Odpisz
29 stycznia 2020, 12:49
@Loki100legit: Y
Odpisz
29 stycznia 2020, 13:13
@DHF1232: S
Odpisz
29 stycznia 2020, 18:09
@Loki100legit: Z
Odpisz
29 stycznia 2020, 18:12
O
Odpisz
29 stycznia 2020, 18:17
@Loki100legit: J
Odpisz
29 stycznia 2020, 22:46
E
Odpisz
30 stycznia 2020, 09:22
@Loki100legit: L
Odpisz
30 stycznia 2020, 15:11
@DHF1232: E
Odpisz
30 stycznia 2020, 16:33
@Damond: Ń
Odpisz
30 stycznia 2020, 17:18
@Loki100legit: nie pomyl go przypadkiem z sarną
Odpisz
30 stycznia 2020, 17:37
@DHF1232: nigdy!
Odpisz
30 stycznia 2020, 17:40
@DHF1232: M
Odpisz
30 stycznia 2020, 17:43
@Loki100legit: Y
Odpisz
30 stycznia 2020, 17:47
@Damond: S
Odpisz
30 stycznia 2020, 18:06
@Loki100legit: Z
Odpisz
30 stycznia 2020, 18:18
@Damond: O
Odpisz
30 stycznia 2020, 18:24
@Loki100legit: J
Odpisz
30 stycznia 2020, 18:27
@Damond: E
Odpisz
30 stycznia 2020, 18:29
@Loki100legit: Ń
Odpisz
30 stycznia 2020, 18:38
@Loki100legit: L
Odpisz
30 stycznia 2020, 18:43
@DHF1232: E
Odpisz
30 stycznia 2020, 19:22
@Loki100legit: Ń
Odpisz
27 stycznia 2020, 21:24
Ej. Bo wyszukałem go w googlu. I coś sobie pomyślałem. Bo oni myśleli, że on wyginął przez polowania. Komu się chciało polować na coś tej wielkości?
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2020, 23:10
@Wilczy_Wladca: Podejrzewam, że to kwestia skóry z tego zwierzęcia i kości, a w szczególności maleńkich kłów w szczęce. To są tylko moje domniemania, nie muszą być prawdą.
Odpisz
29 stycznia 2020, 11:58
@Loki100legit: rację masz
Odpisz
29 stycznia 2020, 12:12
@Wilczy_Wladca: big brain 100% legit.
Odpisz
12 stycznia 2020, 20:00
Swędzi mnie mózg
Odpisz
15 stycznia 2020, 10:45
@BARTEKAUX: mnie okulary
Odpisz
12 stycznia 2020, 20:00
Ratujmy myszojelenie przed wyginięciem
Odpisz
12 stycznia 2020, 19:59
Co
Odpisz
12 stycznia 2020, 18:59
Ale słodko liże sobie pyszczek
Odpisz
12 stycznia 2020, 18:31
Ustawiam to sobie na dzwonek
Odpisz
12 stycznia 2020, 17:09
Zgłaszaj wszelkie anomalie
Odpisz
12 stycznia 2020, 16:28
Odpisz
8 stycznia 2020, 20:22
Nic dziwnego ze na wyginięciu, wygląda jak dno w łańcuchu pokarmowym
Odpisz
12 stycznia 2020, 16:12
ale myszojelenia to ty szanuj
Odpisz
12 stycznia 2020, 15:30
Odpisz
12 stycznia 2020, 14:48
Chciałbym takiego trzymać w domu. Lepszy niż pies albo kot.
Odpisz
9 stycznia 2020, 01:23
Nawet ja lepiej śpiewam, ale tekstu bym lepszego nie wymyślił
Odpisz
12 stycznia 2020, 14:20
Jeśli śpiewał by dobrze to nie byłoby to takie memiczne.
Odpisz