Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nigdy na to nie wpadną
Niegrzeczny Oskarek
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2020, 01:03
(życie) (w) S(bólu)
Odpisz
10 stycznia 2020, 06:48
@NorseWarrior: ach, tak. Sból. Moje ulubione państwo.
Odpisz
13 stycznia 2020, 18:12
@PanMisiek: O tak, moje również. Zawsze doceniałem kulturę Sbólu. Ma także bardzo bogatą historię. A mieszkańcy... Bardzo mili ludzie, skorzy do pomocy oraz pracowici.
Odpisz
13 stycznia 2020, 19:17
wyłem tam na wykopaliskach i miejscowi niezbyt mnie lubią
Odpisz
13 stycznia 2020, 19:53
Jednakże mieli bardzo burzliwą przeszłość i my,Polacy możemy się z nimi utażsamiać
Odpisz
13 stycznia 2020, 20:38
@PanMisiek: szkoda tylko że o pracę ciężko
Odpisz
13 stycznia 2020, 20:40
Prawda ale wbrew pozorom płaca minimalna jest na bardzo wysokim poziomie
Odpisz
13 stycznia 2020, 21:31
@lalaluja: Myślałem aby się tam przeprowadzić
Odpisz
13 stycznia 2020, 22:54
Mają też dosyć ciekawą mitologie i żałuję, że w podstawówce i gimnazjum się o niej nie uczyliśmy. Jak chcecie mogę opowiedzieć coś o różnych bogach w niej o wielkim Sbólu (od którego wzięła się nazwa tego państwa) i innych ciekawych osobowościach.
Odpisz
13 stycznia 2020, 20:21
Sbeve
Odpisz
13 stycznia 2020, 18:26
Odpisz
13 stycznia 2020, 18:09
"S"?
Odpisz
13 stycznia 2020, 19:09
@MineDan: pider man
Odpisz
13 stycznia 2020, 22:55
@MineDan:
Uważaj, żeby nie dostać perma.
Odpisz
13 stycznia 2020, 18:04
Ludzie w Hiszpanii są szczęśliwsi niż w Polsce
Odpisz
10 stycznia 2020, 03:09
Może być living is pain
Odpisz
Edytowano - 10 stycznia 2020, 01:02
Literówka w tytule, proszę o zabicie tego (chyba, że się przyjmie i admin poprawi)
Odpisz
Edytowano - 10 stycznia 2020, 01:05
@Antonio331: gurwa gościu, literówka którą i tak admin poprawi i to ma dodatek W TYTULE, którego i tak wielu ludzi nawet nie czyta (a admin jeszcze najprawdopodobniej zupełnie zmieni tytuł), a Ty od razu "proszę o zabicie mema".
Wtf? xd
Odpisz
10 stycznia 2020, 01:19
@NorseWarrior: Po prostu nie chciałem, żeby ten mem żył, jeśli komuś ta literówka miałaby przeszkadzać.
Odpisz
10 stycznia 2020, 01:24
@Antonio331: wyluzuj trochę ziomek :v
Odpisz
10 stycznia 2020, 01:26
@NorseWarrior: sp00ko
Odpisz
10 stycznia 2020, 01:09
S
Odpisz