Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar NorseWarrior

10 stycznia 2020, 01:03

(życie) (w) S(bólu)

Avatar PanMisiek

10 stycznia 2020, 06:48

@NorseWarrior: ach, tak. Sból. Moje ulubione państwo.

Avatar
Konto usunięte

13 stycznia 2020, 18:12

@PanMisiek: O tak, moje również. Zawsze doceniałem kulturę Sbólu. Ma także bardzo bogatą historię. A mieszkańcy... Bardzo mili ludzie, skorzy do pomocy oraz pracowici.

Avatar PieselArcheolog

13 stycznia 2020, 19:17

wyłem tam na wykopaliskach i miejscowi niezbyt mnie lubią

Avatar lalaluja

13 stycznia 2020, 19:53

Jednakże mieli bardzo burzliwą przeszłość i my,Polacy możemy się z nimi utażsamiać

Avatar
LenoPat

13 stycznia 2020, 20:38

@PanMisiek: szkoda tylko że o pracę ciężko

Avatar lalaluja

13 stycznia 2020, 20:40

Prawda ale wbrew pozorom płaca minimalna jest na bardzo wysokim poziomie

Avatar Jakrubo

13 stycznia 2020, 21:31

@lalaluja: Myślałem aby się tam przeprowadzić

Avatar Pozytywny_wariat

13 stycznia 2020, 22:54


Mają też dosyć ciekawą mitologie i żałuję, że w podstawówce i gimnazjum się o niej nie uczyliśmy. Jak chcecie mogę opowiedzieć coś o różnych bogach w niej o wielkim Sbólu (od którego wzięła się nazwa tego państwa) i innych ciekawych osobowościach.

Avatar Stulej4

13 stycznia 2020, 20:21

Sbeve

Avatar KartonowaSzklanka

13 stycznia 2020, 18:26

komentarz obrazkowy

Avatar MineDan

13 stycznia 2020, 18:09

"S"?

Avatar Venomoth

13 stycznia 2020, 19:09

@MineDan: pider man

Avatar Pozytywny_wariat

13 stycznia 2020, 22:55

@MineDan:
Uważaj, żeby nie dostać perma.

Avatar Chenderella

13 stycznia 2020, 18:04

Ludzie w Hiszpanii są szczęśliwsi niż w Polsce

Avatar miki322

10 stycznia 2020, 03:09

Może być living is pain

Avatar Antonio331

Edytowano - 10 stycznia 2020, 01:02

Literówka w tytule, proszę o zabicie tego (chyba, że się przyjmie i admin poprawi)

Avatar NorseWarrior

Edytowano - 10 stycznia 2020, 01:05

@Antonio331: gurwa gościu, literówka którą i tak admin poprawi i to ma dodatek W TYTULE, którego i tak wielu ludzi nawet nie czyta (a admin jeszcze najprawdopodobniej zupełnie zmieni tytuł), a Ty od razu "proszę o zabicie mema".
Wtf? xd

Avatar Antonio331

10 stycznia 2020, 01:19

@NorseWarrior: Po prostu nie chciałem, żeby ten mem żył, jeśli komuś ta literówka miałaby przeszkadzać.

Avatar NorseWarrior

10 stycznia 2020, 01:24

@Antonio331: wyluzuj trochę ziomek :v

Avatar Antonio331

10 stycznia 2020, 01:26

@NorseWarrior: sp00ko

Avatar Xelven

10 stycznia 2020, 01:09

S

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Antonio331
Dodane przez: Antonio331

Były nóżki, nie ma nóżek

Pozdrawiam świetliki

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nigdy na to nie wpadną

Niegrzeczny Oskarek

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka