Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar snajpercat

Edytowano - 20 stycznia 2020, 19:13

Masz pistolet z jednym nabojem możesz legalnie zastrzelić
Durva
Ruby rube
Jake paula
Logana paula
R&n productions
Keemstara
Tane mongue
Imjaystaition
Morgza

Wybierz dobrze

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar MajnkraftAlusiek

26 stycznia 2020, 18:18

@snajpercat: Ja bym zastrzelił jednego z tych rakowych polskich minecraftowych youtuberów.

Avatar MatkaBoskaSowiecka

6 lutego 2020, 11:40

@snajpercat: Układam ich w rządu i zestrzeliwuję jednym strzałem

Avatar Blaylock1

21 stycznia 2020, 23:09

Na zdecydowanej większości filmów Logan i Jake mają więcej wyświetleń niż PewDiePie. Subskrybcje nie mają znaczenia, chodź i tak wolę PewDiePie.

Avatar Maly_modelarz15

21 stycznia 2020, 20:43

co to ku*wa jest

Avatar Kto_Inny

21 stycznia 2020, 00:50

W szkole widziałem dziewczynę w bluzie Team 10, mam nadzieję że po prostu znalazła w szmateksie i nie wie co to znaczy.

Avatar KayonPL

21 stycznia 2020, 17:32

@Kto_Inny: JA z kolei z Team X

Avatar DRAGON_POLSKA

20 stycznia 2020, 14:35

to tak jak by porównać pistolet 6 strzałowy do działa przeciw lotniczego kto szybciej zestrzeli samolot

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2020, 20:55

@DRAGON_POLSKA: Iran zestrzeli jeszcze szybciej

Avatar RK_49

20 stycznia 2020, 15:23

To on czy Logan miał odejść z YouTube?

Avatar
Commonwealth

20 stycznia 2020, 17:17

@RK_49: on

Avatar lesio2you

20 stycznia 2020, 16:51

Ha ha........HÄĀĂÀÀ

Avatar Fenekin582

20 stycznia 2020, 16:48

Muaahahgah omg chyba je**e na kolke ze śmiechu

Avatar Royoo

20 stycznia 2020, 15:18

na wojnie rzeczywiście się sporo zarabia

Avatar NesquikBoi

20 stycznia 2020, 14:23

England is my city

Avatar antonippp

20 stycznia 2020, 14:25

@NesquikBoi: England is my town

Avatar antonippp

20 stycznia 2020, 14:26

@antonippp: England is my estate

Avatar NesquikBoi

20 stycznia 2020, 14:30

@antonippp: it's everyday bro

Avatar olimpicYT3356

11 stycznia 2020, 13:53

Zresztą ta piosenka jest 3 najbardziej dislajkowaną piosenką na YT i w sumie dobrze ch*j braciom Paul w dupę

Avatar Arxerios

20 stycznia 2020, 14:13

@olimpicYT3356: Bracia Paul jak ja ich k***a nienawidzę

Avatar jajo_kury

20 stycznia 2020, 14:17

@olimpicYT3356: mógłbym wiedzieć jfak się nazywa?

Avatar antonippp

20 stycznia 2020, 14:26

@jajo_kury: It's everyday bro

Avatar jajo_kury

20 stycznia 2020, 14:26

@antonippp: dziękuję

Avatar
Konto usunięte

11 stycznia 2020, 13:08

dobrze że jest zaznaczone bo bym nie zrozumiał o co chodzi

Avatar PanMisiek

11 stycznia 2020, 13:53

Przynajmniej kółka są estetyczne i nie zaznaczają połowy ekranu zamiast tego, co mają zaznaczyć.

Avatar bxwgmd

11 stycznia 2020, 10:22

?

Avatar PanMisiek

11 stycznia 2020, 10:29

@bxwgmd: "Przeganiam całą konkurencję, Pewdiepie jest następny!".
A teraz porównaj sobie ile jeden i drugi mają subów.
No nie wygląda, jakby miał go wkrótce przegonić.

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2020, 19:16

@bxwgmd: Trzeba mieć iq powyżej cegły, aby to zrozumieć

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

No to posłuchane

Tymi się chodzi

Pozdrawiam świetliki

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie są aż takie pyszne

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka