Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
No to posłuchane
Tymi się chodzi
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie są aż takie pyszne
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 20 stycznia 2020, 19:13
Masz pistolet z jednym nabojem możesz legalnie zastrzelić
Durva
Ruby rube
Jake paula
Logana paula
R&n productions
Keemstara
Tane mongue
Imjaystaition
Morgza
Wybierz dobrze
Odpisz
20 stycznia 2020, 19:23
@snajpercat: Nikogo z nich nie znam, więc zastrzeliłbym tego wkurzającego podupca.
Odpisz
21 stycznia 2020, 21:07
@snajpercat: Imjaystation za filmy z ,,niewolnikiem"
Odpisz
21 stycznia 2020, 23:10
@snajpercat: Morgza i jego kopię Chmielarka.
Odpisz
21 stycznia 2020, 23:25
@snajpercat: W sumie to porywam ich wszystkich, Ustawiam w rzędzie i zabijam wszystkich jednym nabojem
Odpisz
22 stycznia 2020, 00:01
@snajpercat: Strzeliłbym w osobę, która mi to proponuje
Odpisz
22 stycznia 2020, 00:09
Kiepski troll
Odpisz
22 stycznia 2020, 00:13
@axis551: Przepraszam bardzo, od trolli miałem inne konto
Odpisz
22 stycznia 2020, 00:20
Na tym też trollujesz
Odpisz
22 stycznia 2020, 00:28
@axis551: W jaki sposób?
Odpisz
22 stycznia 2020, 00:36
Wcześniej pisałeś podobne trollowe komentarze pod jakimś pogadajcem
Odpisz
22 stycznia 2020, 00:57
@axis551: To że czasem coś napiszę, żeby sprowokować nie znacz jeszcze, żem troll, a poza tym zdjęcia, albo się nie wydarzyło
Odpisz
22 stycznia 2020, 02:07
zrobiłbym to sam
Odpisz
23 stycznia 2020, 15:46
@snajpercat: Morgz
Odpisz
26 stycznia 2020, 18:18
@snajpercat: Ja bym zastrzelił jednego z tych rakowych polskich minecraftowych youtuberów.
Odpisz
6 lutego 2020, 11:40
@snajpercat: Układam ich w rządu i zestrzeliwuję jednym strzałem
Odpisz
21 stycznia 2020, 23:09
Na zdecydowanej większości filmów Logan i Jake mają więcej wyświetleń niż PewDiePie. Subskrybcje nie mają znaczenia, chodź i tak wolę PewDiePie.
Odpisz
21 stycznia 2020, 20:43
co to ku*wa jest
Odpisz
21 stycznia 2020, 00:50
W szkole widziałem dziewczynę w bluzie Team 10, mam nadzieję że po prostu znalazła w szmateksie i nie wie co to znaczy.
Odpisz
21 stycznia 2020, 17:32
@Kto_Inny: JA z kolei z Team X
Odpisz
20 stycznia 2020, 14:35
to tak jak by porównać pistolet 6 strzałowy do działa przeciw lotniczego kto szybciej zestrzeli samolot
Odpisz
20 stycznia 2020, 20:55
@DRAGON_POLSKA: Iran zestrzeli jeszcze szybciej
Odpisz
20 stycznia 2020, 15:23
To on czy Logan miał odejść z YouTube?
Odpisz
20 stycznia 2020, 17:17
@RK_49: on
Odpisz
20 stycznia 2020, 16:51
Ha ha........HÄĀĂÀÀ
Odpisz
20 stycznia 2020, 16:48
Muaahahgah omg chyba je**e na kolke ze śmiechu
Odpisz
20 stycznia 2020, 15:18
na wojnie rzeczywiście się sporo zarabia
Odpisz
20 stycznia 2020, 14:23
England is my city
Odpisz
20 stycznia 2020, 14:25
@NesquikBoi: England is my town
Odpisz
20 stycznia 2020, 14:26
@antonippp: England is my estate
Odpisz
20 stycznia 2020, 14:30
@antonippp: it's everyday bro
Odpisz
11 stycznia 2020, 13:53
Zresztą ta piosenka jest 3 najbardziej dislajkowaną piosenką na YT i w sumie dobrze ch*j braciom Paul w dupę
Odpisz
20 stycznia 2020, 14:13
@olimpicYT3356: Bracia Paul jak ja ich k***a nienawidzę
Odpisz
20 stycznia 2020, 14:17
@olimpicYT3356: mógłbym wiedzieć jfak się nazywa?
Odpisz
20 stycznia 2020, 14:26
@jajo_kury: It's everyday bro
Odpisz
20 stycznia 2020, 14:26
@antonippp: dziękuję
Odpisz
11 stycznia 2020, 13:08
dobrze że jest zaznaczone bo bym nie zrozumiał o co chodzi
Odpisz
11 stycznia 2020, 13:53
Przynajmniej kółka są estetyczne i nie zaznaczają połowy ekranu zamiast tego, co mają zaznaczyć.
Odpisz
11 stycznia 2020, 10:22
?
Odpisz
11 stycznia 2020, 10:29
@bxwgmd: "Przeganiam całą konkurencję, Pewdiepie jest następny!".
A teraz porównaj sobie ile jeden i drugi mają subów.
No nie wygląda, jakby miał go wkrótce przegonić.
Odpisz
20 stycznia 2020, 19:16
@bxwgmd: Trzeba mieć iq powyżej cegły, aby to zrozumieć
Odpisz