memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
26 października 2025, 11:43
Rel jak nie wiem Ja poza tym lubię niepotrzebne przybory biurowe Trzymam w piórniku 3 zepsute długopisy W jednym jest zszywka z próbnego egzaminu ósmoklasisty z grudnia ubiegłego roku I chyba tylko dlatego go jeszcze trzymam (wysechł w marcu)
Odpisz
13 stycznia 2020, 23:08
czym jest acz
21 stycznia 2020, 15:47
@juzi46: chyba od "aczkolwiek"
21 stycznia 2020, 17:34
@KayonPL: może być
13 stycznia 2020, 19:58
Ołówek w większości zużywa się w 1 klasie, a pozostała część starcza na pozostałe 2-3 lata
13 stycznia 2020, 19:16
Centymwtrowa
13 stycznia 2020, 17:50
Ołówka? Ja wale znowu to zrobiłeś...
13 stycznia 2020, 16:43
Gdzie niby
13 stycznia 2020, 16:20
Ten mem, taki życiowy Nauczycielka w drugiej klasie nie chciała mi pozwolić pisać takimi jak to mówiła "ogryzkami" heh, a ja dalej swoje
13 stycznia 2020, 16:18
Ja takimi nawet rysuje
11 stycznia 2020, 14:28
Co?
11 stycznia 2020, 13:57
Ja mam taki ołóweczek w piórniku, od 1 gimnazjum
11 stycznia 2020, 12:59
litrówka w memie
11 stycznia 2020, 13:52
a h*j, ważne że wszyscy ogarnęli
11 stycznia 2020, 13:23
Czemu ja za każdym razem w tym memie widzę sami wiecie kogo z matrixa?
11 stycznia 2020, 13:08
Raczej ja przez całe życie. Końcówki ołówków są najlepsze, bo już się nie łamią.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież26 października 2025, 11:43
Rel jak nie wiem
Ja poza tym lubię niepotrzebne przybory biurowe
Trzymam w piórniku 3 zepsute długopisy
W jednym jest zszywka z próbnego egzaminu ósmoklasisty z grudnia ubiegłego roku
I chyba tylko dlatego go jeszcze trzymam (wysechł w marcu)
Odpisz
13 stycznia 2020, 23:08
czym jest acz
Odpisz
21 stycznia 2020, 15:47
@juzi46: chyba od "aczkolwiek"
Odpisz
21 stycznia 2020, 17:34
@KayonPL: może być
Odpisz
13 stycznia 2020, 19:58
Ołówek w większości zużywa się w 1 klasie, a pozostała część starcza na pozostałe 2-3 lata
Odpisz
13 stycznia 2020, 19:16
Centymwtrowa
Odpisz
13 stycznia 2020, 17:50
Ołówka? Ja wale znowu to zrobiłeś...
Odpisz
13 stycznia 2020, 16:43
Gdzie niby
Odpisz
13 stycznia 2020, 16:20
Ten mem, taki życiowy
Nauczycielka w drugiej klasie nie chciała mi pozwolić pisać takimi jak to mówiła "ogryzkami" heh, a ja dalej swoje
Odpisz
13 stycznia 2020, 16:18
Ja takimi nawet rysuje
Odpisz
11 stycznia 2020, 14:28
Co?
Odpisz
11 stycznia 2020, 13:57
Ja mam taki ołóweczek w piórniku, od 1 gimnazjum
Odpisz
11 stycznia 2020, 12:59
litrówka w memie
Odpisz
11 stycznia 2020, 13:52
a h*j, ważne że wszyscy ogarnęli
Odpisz
11 stycznia 2020, 13:23
Czemu ja za każdym razem w tym memie widzę sami wiecie kogo z matrixa?
Odpisz
11 stycznia 2020, 13:08
Raczej ja przez całe życie. Końcówki ołówków są najlepsze, bo już się nie łamią.
Odpisz