Ci to dopiero mieli smutne życie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Niegrzeczny Oskarek
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Dzieci koleżanek twojej mamy
Fajnie że odpowiedzieli
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 listopada 2023, 16:04
Czy tylko dla mnie ten opis pasuje do Pilota z ,,Małego Księcia"?
Odpisz
15 stycznia 2020, 08:01
Nadziei*
Odpisz
14 stycznia 2020, 21:12
Trochę smutne
Odpisz
11 stycznia 2020, 21:25
To dzięki nim możemy w wolności je*ać disa!!!
Odpisz
11 stycznia 2020, 21:33
https://youtu.be/O41Pc4nKb9k
Odpisz
14 stycznia 2020, 20:09
Nie tylko Disa
Odpisz
14 stycznia 2020, 20:08
Ja, czyli doomer staconej generacji Z:
- Nadwaga, brak pieniędzy na leczenie dentystyczne i bezsenność
- Życie zrujnowane od momentu poczęcia
- Ostatni dobry sen miałam w 2015
- Brak znajomych
- Brak nadzieji
- Zespół stresu pourazowego
- Matka martwa, ojciec głoduje
- Brak kogokolwiek, żeby zaspokoić swoje potrzeby emocjononalne
Odpisz
14 stycznia 2020, 20:17
@JaBezTrybu: Nadal nie mogę z tego, że masz zespół stresu pourazowego przez szkołę, a tylko jakaś część żołnierzy miała po wojnie.
Odpisz
Edytowano - 14 stycznia 2020, 20:29
@d0wek: Bo ch*ja się znasz na psychologii i widać, że o PTSD słyszałeś tylko na lekcji historii w kontekście wojny. Żołnierze po wojnie mieli PTSD z powodu strachu przed tym, że w każdej chwili mogą być zamordowani, który towarzyszył im, kiedy siedzieli w okopach. Strach, który towarzyszył mi w szkole polegał na bardzo podobnym mechanizmie. Był to strach przed tym, że w każdej chwili mogę być stalkowana, zmanipulowana, prześladowana, zwyzywana, okradziona lub skrzywdzona fizycznie przez innych uczniów w szkole. Był to strach całkowicie uzasadniony. Niebezpieczeństwa w szkole to nie to samo co niebezpieczeństwa wojenne, jednak mechanizm psychologiczny polegający na odczuwaniu nieustannego napięcia i lęku przed niebezpieczeństwem jest ten sam.
Odpisz
14 stycznia 2020, 20:43
@JaBezTrybu: Też Ci odwala czasami jak im? Badania robił Ci doktor psychiatrii dziecięcej, czy sama stwierdziłaś? xd
Nie jesteś doomerem, bo nie brałaś udziału w wojnie światowej.
Odpisz
14 stycznia 2020, 20:46
@Pobozny: Twoje podejście do tematu zdrowia psychicznego to poziom Filipa Chajzera
Odpisz
14 stycznia 2020, 20:55
@JaBezTrybu: Nie Chajzeruj
Odpisz
14 stycznia 2020, 20:58
@BubbleGum_14: To nie ja tu chajzeruje
Odpisz
14 stycznia 2020, 21:39
@JaBezTrybu: mienie nadwagi to wybór osobisty
Odpisz
14 stycznia 2020, 21:44
@Isyander: Nie sądzę, że to wybór, kiedy kości i mięśnie cały czas niemożebnie cię bolą jakbyś miał 80 lat, bo masz fibromialgię.
Odpisz
14 stycznia 2020, 22:13
@JaBezTrybu: ale to się normalnie leczy więc po leczeniu BĘDZIE to twój wybór
Odpisz
14 stycznia 2020, 22:15
@conect12345: W Polsce bardzo ciężko jest znaleźć lekarza, który pomógłby w tej chorobie.
Odpisz
14 stycznia 2020, 22:17
@JaBezTrybu: lekarz który stwierdził ci tą chorobę powinien cię gdzieś przekierować ale nie wiem
Odpisz
14 stycznia 2020, 22:24
@JaBezTrybu: to jest wybór, nawet jeżeli nie możesz ćwiczyć
Możesz po prostu jeść mniej
Odpisz
14 stycznia 2020, 22:35
@Isyander: Jem jeden posiłek dziennie.
Odpisz
14 stycznia 2020, 22:36
@JaBezTrybu: mało możliwe ale ok
Odpisz
14 stycznia 2020, 22:36
@conect12345: Co mało możliwe?
Odpisz
14 stycznia 2020, 22:38
@JaBezTrybu: "jem jeden posiłek dziennie"
Odpisz
14 stycznia 2020, 22:39
@conect12345: Bardzo możliwe. Przez PTSD mam kłopoty z jedzeniem, cały czas chce mi się wymiotować.
Odpisz
14 stycznia 2020, 23:18
@JaBezTrybu: nie?
Odpisz
14 stycznia 2020, 23:19
@JaBezTrybu: nie miałabyś nadwagi.
Jeden posiłek to maksymalnie 1500 kcal, jeżelibyś się starała. Co dalej wystarcza by zostać szkieletem dla większości ludzi
Odpisz
14 stycznia 2020, 23:19
@conect12345: akurat jest możliwe, tylko że teraz niemożliwa jest u niej nadwaga więc gdzieś wyolbrzymia
Odpisz
Edytowano - 14 stycznia 2020, 23:20
@Isyander: żadna z wymienionych chorób lub schorzeń nie przyczynia się w znacznym stopniu do nadwagi
Tu chodzi o CHĘĆ a nie choroby
Odpisz
14 stycznia 2020, 23:22
@conect12345: ból może sprawiać że odechciewa ci się żyć ale to trzeba chociaż spróbować
Odpisz
14 stycznia 2020, 23:25
@conect12345: Indeed, dlatego gdzieś wyolbrzymia
Odpisz
14 stycznia 2020, 23:26
@JaBezTrybu: zacznij od małych rzeczy, które sprawiają, że robisz coś produktywnego, np. posprzątaj pokój czy coś. Jak się nauczysz robić mniejsze rzeczy, to w końcu nauczysz się regularnie ćwiczyć, zdrowo się odżywiać, odzyskać pewność siebie i znaleźć jakiś powód, żeby żyć.
Miłej drogi w stronę bycia lepszym "ja"
Odpisz
14 stycznia 2020, 23:36
@JaBezTrybu: bo zapytałem się, czy przebadał Cię lekarz, z powodu takiego, że stawiasz bardzo śmiałe tezy. Albo chociaż psycholog?
Odpisz
14 stycznia 2020, 23:39
@Pobozny: Jestem na antydepresantach
Odpisz
15 stycznia 2020, 07:42
@JaBezTrybu: dobra dobra nie wymyślaj jakiś stresów pourazowych lepiej idz schudnij poćwicz czy coś
Odpisz
15 stycznia 2020, 07:42
@Pobozny: Nie mam pojęcia, aczkolwiek to jest w zasadzie problem wielu współczesnych ludzi, zwalanie wszystkiego na choroby i nie robienie nic ani z problemami ani z chorobami bo mówienie "to wina choroby, nie moja" jest wygodniejsze. W dodtaku ludzie dostają chorób psychocznych od coraz większych głupot, lub też nie dostają i sami sobie je diagnozują, cholera wie
Odpisz
15 stycznia 2020, 07:43
@JaBezTrybu: Czyli wszystko naraz? Brzmi fake'owo.
Odpisz
16 stycznia 2020, 08:13
@Isyander: To akurat pie**olenie. Ja nie chcę mieć nadwagi i się ku*wa staram, ale zajebiscie trudno jest się przemóc żeby np. Nie wpi***alac tych chipsów. Z tym jest problem, i to bardziej o sile woli chodzi niż niechciejstwo.
Odpisz
16 stycznia 2020, 12:35
@kozaczeq: przykro mi
Co nie zmienia że każdy może zostadć chudy
Sam jestem teraz ulańcem ale od +- miesiąca nie wpi***alałem tych zje**nych chrupkow
Btw polecam pobrać licznik kalorii i wbić na jakąś stronę i poczytać
Mi personalnie pomógł /fit/
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2020, 21:25
Doomer Sttaconej generacjinw 1939 w wieku 43 lat:
Ah shit, here we go again...
Odpisz
11 stycznia 2020, 21:24
niedługo będzie DLC dla nowoczesnych Doomerów
Odpisz