Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Niegrzeczny Oskarek
Nigdy na to nie wpadną
Za co ta premia
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 stycznia 2020, 08:41
Jeszcze ten dziwny biały pan w cylindrze co cyferki kradł
Odpisz
20 stycznia 2020, 14:14
Cyfrokrad? z bajki "supercyfry".
Odpisz
20 stycznia 2020, 14:18
@Antonek: no ten
Odpisz
13 stycznia 2020, 22:03
Największe rozczarowanie dzieciństwa, gdy czekało się na Tabalugę, a ostatecznie leciało to gówno.
Odpisz
14 stycznia 2020, 08:50
@PaulinkaPaulincia:
Oto Tabaluga, dzielny Tabaluga
Zuch i chwat
Choć taki maleńki chce ocalić wie~elki świat
Odpisz
14 stycznia 2020, 14:34
@Erenea: skory do pomocy, zawsze w ogień skoczy
Odpisz
14 stycznia 2020, 16:12
@napletnik: nigdy się nie lęka, zwalcza zło
Odpisz
19 stycznia 2020, 23:52
@PaulinkaPaulincia: A gdy go potrzebujesz, przybędzie raz dwa
Odpisz
14 stycznia 2020, 00:07
On był taki wysoki bo stał na krześle
Odpisz
14 stycznia 2020, 07:36
@CookieKitty: A czy dasz więcej ciekawostek?
Odpisz
19 stycznia 2020, 20:47
@MajnkraftAlusiek: nie znam więcej
Odpisz
16 stycznia 2020, 16:40
Nie wiem czemu ale ten kiciuś daje mi nostalgię a ja mam tylko 12 lat
Odpisz
16 stycznia 2020, 21:53
@Szyszka132: włącz TVP ABC i przestań
Odpisz
17 stycznia 2020, 03:10
@Peroczek: nie wiem w czym mam przestać, inne jejaki też mają około 13 więc w czym problem
Odpisz
18 stycznia 2020, 19:36
@Szyszka132: ja mam 15 rocznikowo 16 coś jeszcze?
Odpisz
14 stycznia 2020, 19:26
Co to za "bajka"? Patrząc na komentarze wnioskuję, że nie była najlepsza
Odpisz
18 stycznia 2020, 10:58
@NesquikBoi: lippy and messy
Odpisz
18 stycznia 2020, 12:09
dlaczego wszyscy się jej bali?
Odpisz
18 stycznia 2020, 12:58
@NesquikBoi: nwm ale może bo wszystko było po angielsku i mało kto rozumiał co mówią i gadali z brytyjskim akcentem
Odpisz
15 stycznia 2020, 14:10
Nie pamiętałem o tej bajce ale gdy to zobaczyłem poczułem jak by wróciła trauma o której zapomniałem
Odpisz
14 stycznia 2020, 22:48
Kiedyś był taki (chyba Czeski) program dla dzieci gdzie były różne pacynki albo kukiełki. Było kilka postaci kukiełkowych np. dziadek i babcia ale o ile dobrze pamiętam to czasem grali tam też ludzie. Wiem że to nie wiele informacji ale może ktoś kojarzy tytuł?
Odpisz
14 stycznia 2020, 17:23
Lippy and Messy? Byłem za młody, by cokolwiek z tego rozumieć, więc to nawet lubiłem. Bo fajna czołówka.
Odpisz
14 stycznia 2020, 14:21
Nie, byłem po prostu zdziwiony
Odpisz
14 stycznia 2020, 14:18
Odpisz
14 stycznia 2020, 07:29
Kiedyś to było
Odpisz
14 stycznia 2020, 02:55
Bardzo lubiłam ten program. I jeszcze można było się słówek pouczyć.
Ale rozumiem dlaczego ktoś mógłby się ich bać jako dziecko. Trochę dziwnie wyglądają.
Odpisz
14 stycznia 2020, 00:04
znam ten bol
Odpisz
13 stycznia 2020, 22:43
To była zajebista bajka
Odpisz
13 stycznia 2020, 23:59
@Avcio01: To nawet nie była bajka
Odpisz
11 stycznia 2020, 23:57
Myślałem, że to tylko moja opinia, dobrze wiedzieć, że więcej ludzi też tego nie lubiło
Odpisz
12 stycznia 2020, 02:32
Jeszcze chyba nie spotkałam osoby, która by miło wspominała te abominację z dzieciństwa
Odpisz
12 stycznia 2020, 07:52
Lippy & Messy było największym gównem puszczanym na dobranockę
Odpisz
13 stycznia 2020, 21:43
@CrazyMe: no to możesz umierać w spokoju, bo za tym przepadałam. Tylko nie oglądałam tego na wieczorynce ale miałam osobną płytę DVD. A z braku kanałów telewizyjnych z bajkami faszerowaliśmy się z rodzeństwem właśnie tym.
Odpisz
13 stycznia 2020, 23:23
@CrazyMe: Dla mnie była obojętna Teletubisie gorsze. Najgorszy był ten megafon na początku jak się wysuwał to dostawałem zawału
Odpisz