Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2020, 08:41

Jeszcze ten dziwny biały pan w cylindrze co cyferki kradł

Avatar Antonek

20 stycznia 2020, 14:14

Cyfrokrad? z bajki "supercyfry".

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2020, 14:18

@Antonek: no ten

Avatar PaulinkaPaulincia

13 stycznia 2020, 22:03

Największe rozczarowanie dzieciństwa, gdy czekało się na Tabalugę, a ostatecznie leciało to gówno.

Avatar Erenea

14 stycznia 2020, 08:50

@PaulinkaPaulincia:
Oto Tabaluga, dzielny Tabaluga
Zuch i chwat
Choć taki maleńki chce ocalić wie~elki świat

Avatar napletnik

14 stycznia 2020, 14:34

@Erenea: skory do pomocy, zawsze w ogień skoczy

Avatar PaulinkaPaulincia

14 stycznia 2020, 16:12

@napletnik: nigdy się nie lęka, zwalcza zło

Avatar StaraCholera

19 stycznia 2020, 23:52

@PaulinkaPaulincia: A gdy go potrzebujesz, przybędzie raz dwa

Avatar CookieKitty

14 stycznia 2020, 00:07

On był taki wysoki bo stał na krześle

Avatar MajnkraftAlusiek

14 stycznia 2020, 07:36

@CookieKitty: A czy dasz więcej ciekawostek?

Avatar CookieKitty

19 stycznia 2020, 20:47

@MajnkraftAlusiek: nie znam więcej

Avatar Szyszka132

16 stycznia 2020, 16:40

Nie wiem czemu ale ten kiciuś daje mi nostalgię a ja mam tylko 12 lat

Avatar Peroczek

16 stycznia 2020, 21:53

@Szyszka132: włącz TVP ABC i przestań

Avatar Szyszka132

17 stycznia 2020, 03:10

@Peroczek: nie wiem w czym mam przestać, inne jejaki też mają około 13 więc w czym problem

Avatar HusariaTV

18 stycznia 2020, 19:36

@Szyszka132: ja mam 15 rocznikowo 16 coś jeszcze?

Avatar NesquikBoi

14 stycznia 2020, 19:26

Co to za "bajka"? Patrząc na komentarze wnioskuję, że nie była najlepsza

Avatar
Konto usunięte

18 stycznia 2020, 10:58

@NesquikBoi: lippy and messy

Avatar NesquikBoi

18 stycznia 2020, 12:09

dlaczego wszyscy się jej bali?

Avatar
Konto usunięte

18 stycznia 2020, 12:58

@NesquikBoi: nwm ale może bo wszystko było po angielsku i mało kto rozumiał co mówią i gadali z brytyjskim akcentem

Avatar Bendy_Pl

15 stycznia 2020, 14:10

Nie pamiętałem o tej bajce ale gdy to zobaczyłem poczułem jak by wróciła trauma o której zapomniałem

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2020, 22:48

Kiedyś był taki (chyba Czeski) program dla dzieci gdzie były różne pacynki albo kukiełki. Było kilka postaci kukiełkowych np. dziadek i babcia ale o ile dobrze pamiętam to czasem grali tam też ludzie. Wiem że to nie wiele informacji ale może ktoś kojarzy tytuł?

Avatar Grzechoooo

14 stycznia 2020, 17:23

Lippy and Messy? Byłem za młody, by cokolwiek z tego rozumieć, więc to nawet lubiłem. Bo fajna czołówka.

Avatar lesio2you

14 stycznia 2020, 14:21

Nie, byłem po prostu zdziwiony

Avatar arni2012

14 stycznia 2020, 14:18

Avatar dkucyk

14 stycznia 2020, 07:29

Kiedyś to było

Avatar taranee4545

14 stycznia 2020, 02:55

Bardzo lubiłam ten program. I jeszcze można było się słówek pouczyć.
Ale rozumiem dlaczego ktoś mógłby się ich bać jako dziecko. Trochę dziwnie wyglądają.

Avatar qwsxza

14 stycznia 2020, 00:04

znam ten bol

Avatar Avcio01

13 stycznia 2020, 22:43

To była zajebista bajka

Avatar Uruchamiacz

13 stycznia 2020, 23:59

@Avcio01: To nawet nie była bajka

Avatar
Marowak12

11 stycznia 2020, 23:57

Myślałem, że to tylko moja opinia, dobrze wiedzieć, że więcej ludzi też tego nie lubiło

Avatar CrazyMe

12 stycznia 2020, 02:32

Jeszcze chyba nie spotkałam osoby, która by miło wspominała te abominację z dzieciństwa

Avatar Oldjedai

12 stycznia 2020, 07:52

Lippy & Messy było największym gównem puszczanym na dobranockę

Avatar Rddxrete

13 stycznia 2020, 21:43

@CrazyMe: no to możesz umierać w spokoju, bo za tym przepadałam. Tylko nie oglądałam tego na wieczorynce ale miałam osobną płytę DVD. A z braku kanałów telewizyjnych z bajkami faszerowaliśmy się z rodzeństwem właśnie tym.

Avatar Janek1312

13 stycznia 2020, 23:23

@CrazyMe: Dla mnie była obojętna Teletubisie gorsze. Najgorszy był ten megafon na początku jak się wysuwał to dostawałem zawału

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar papa3
Dodane przez: papa3

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Niegrzeczny Oskarek

Nigdy na to nie wpadną

Za co ta premia

Najbardziej realistyczny spośród modów

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka