Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Szybki jak błyskawica
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lipca 2017, 16:19
Fajnie w tym Czarnobylu było?
Odpisz
21 kwietnia 2015, 20:16
Grzybki Halucynki :D
Odpisz
Edytowano - 22 września 2013, 12:40
+ 20 życia
+ 12 punktów najedzenia
- 15 zdrowia psychicznego
Odpisz
23 września 2013, 18:13
@Sauron: ooo Sauron gra w don't starve cóż za niespodzianka :D
Odpisz
22 września 2013, 18:07
W czarnobylu XD!!!!!!!!!!!!
Odpisz
22 września 2013, 18:06
wiem gdzie takiego znaleźć
Odpisz
20 września 2013, 19:05
Jak bardzo trujący?
Odpisz
Edytowano - 22 września 2013, 10:39
@Mika444: Pewnie jak 20 chesseburgerów z McDonald ;P
Odpisz
22 września 2013, 16:33
@Slenderowiec2012: fajny avatar xDD
Odpisz
22 września 2013, 17:21
@nika5428: Fenks ;D
Odpisz
22 września 2013, 16:49
Urosło chyba w czarnobylu XD
Odpisz
22 września 2013, 11:49
niczym grzybek don't starve(swoją drogą polecam świetna gra sandboxowa w lekko mrocznych klimatach ;))
Odpisz
22 września 2013, 15:37
@dravecki: ja też polecam
Odpisz
22 września 2013, 12:24
To grzybki z Polanie 2 !!!
Odpisz
22 września 2013, 13:21
@qwertqwert: dobrze wiedzieć że ktoś pamięta tą grę :)
Odpisz
22 września 2013, 13:37
@qwertqwert: a nie z fable zapomniane opowieści trza było zebrać 3 niebieski grzyby :D
Odpisz
22 września 2013, 13:40
@Rander: Nostalgia łapie za serce ;d
Odpisz
22 września 2013, 13:58
@Jacusiek: Nostalgia?? :d j mam fable cały czas przy sobie nie zarysowana od 8 lat chyba :D
Odpisz
Edytowano - 22 września 2013, 14:00
@Rander: Też mam, ale pamiętam, że w polskiej wersji (przynajmniej u mnie) był taki błąd, który nie pozwalał kontynuować gry, po zniszczeniu/przejęciu maski... wywalało do pulpitu. Poza tym napisy się zamazywały.
Odpisz
22 września 2013, 14:06
@Jacusiek: Ja gre skończyłem wiele razy złym/dobrym Magiem,wojownikiem,łotrzykiem i troche z wszystkiego najlepsza część ze wszystkich fable a ta 4 to lipa że tylko na kinekta ;-;
Odpisz
22 września 2013, 14:09
@Rander: Ja też każdą możliwą opcją kończyłem, a w pozostałe gry nie grałem, bo chciałem po kolei, ale 2 nie wychodzi na PC i cóż... nie pogram sobie :<
Odpisz
22 września 2013, 14:14
@Jacusiek: 2 nawet niezła ale płyta mi się zapodziała ;-;
Odpisz
22 września 2013, 14:17
@Rander: To jak Ty dbasz o grę? ;-;
Odpisz
22 września 2013, 14:20
@Jacusiek: kude mówie ci wszystko od początku porzyczam koledze fable 2 połamała mu się ale on jest uczciwy i ją odkupił przyszedł do mnie zagraliśmy a potem ślad po niej zaginął nie wiedzieliśmy gdzie ona jest ;-;
Odpisz
22 września 2013, 13:17
Ciekawe co by się stało z Mario po jego zjedzeniu :)
Odpisz
22 września 2013, 12:50
to teraz już wiem z czego robią mana Point :D
Odpisz
22 września 2013, 12:13
to sprawka smerfów
Odpisz
22 września 2013, 11:32
Grzybek many ;P
Odpisz
22 września 2013, 10:43
Grzybek halucynek. :)
Odpisz
22 września 2013, 10:33
Purpurowy Corpinus albo Świetlik Rusulla. (Gimby nie znajo)
Odpisz