Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kurczak1122

30 kwietnia 2020, 08:49

Zrobię tak w przyszłym roku

Avatar
ZiemiaJestPlaska

18 maja 2020, 17:26

Avatar milkyway_

23 stycznia 2022, 00:35

@kurczak1122: zrobiłeś?

Avatar kurczak1122

23 stycznia 2022, 09:19

@milkyway_: nie bo nie mogłem zbierać przez to że u mnie w miejscowości zakazali nieletnim zbierać przez covida

Avatar masisi

15 stycznia 2020, 22:55

Je**** mnie strzałki, jak chcecie to możecie pobić rekord strzałek w dół

Avatar MemicznyInkwizytor

15 stycznia 2020, 22:59

@masisi: A jak sobie chcesz

Avatar
EverythingBlackk

14 stycznia 2020, 19:32

za rok zamierzam tak zrobić
+ przebiorę psa za Płotkę

Avatar masisi

13 stycznia 2020, 16:51

Ten pluszak z jego profilu jest z bajki Kasia i mim mim, to jest mim mim

Avatar masisi

13 stycznia 2020, 16:52

@masisi: to odp do tego fioletowego prof

Avatar Mojo21

13 stycznia 2020, 15:25

Ja tak robiłem. Tylko można byłoby grosza daj Owsiakowi

Avatar Domkri

13 stycznia 2020, 15:19

I takich ludzi potrzebujemy

Avatar Mydelniczka

13 stycznia 2020, 15:13

U nas pod kościołem śpiewali ,,Grosza daj WOŚPowi"

Avatar LowcaSCP

13 stycznia 2020, 13:40

Avatar MajnkraftAlusiek

13 stycznia 2020, 11:25

Albo Mim-mim i Kasia śpiewająca "grosza daj mim-mimowi".

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

13 stycznia 2020, 11:31

@MajnkraftAlusiek: co ku*wa

Avatar RayGuy_Player

13 stycznia 2020, 11:36

Avatar PieselArcheolog

13 stycznia 2020, 11:39

Avatar
Commonwealth

13 stycznia 2020, 11:44

@MajnkraftAlusiek: on jest pie**olnięty do reszty

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

Edytowano - 13 stycznia 2020, 12:23

Mało kto to kojarzy.
Ja ledwo kojarzę. To by nie pyklo

Avatar Broski

13 stycznia 2020, 11:08

Liczyłem że takich spotkam, ale niestety nie.

Avatar Oloest

12 stycznia 2020, 23:00

Za rok to zrobię z kumplem

Avatar
Konto usunięte

12 stycznia 2020, 23:01

@Oloest: Kto za rok będzie pamiętał o tej piosence?

Avatar Oloest

12 stycznia 2020, 23:02

ja na pewno

Avatar
Konto usunięte

12 stycznia 2020, 23:04

@Oloest: Przynajmniej Ty wrzucisz do puszki.

Avatar Oloest

12 stycznia 2020, 23:04

nie zupełnie nawet jeżeli ludzie nie będą pamiętać to za coś takiego już wiecej ludzi da

Avatar Marubir

13 stycznia 2020, 10:17

za rok wychodzi chyba drugi sezon, więc możliwe że większość sobie przypomni

Avatar Krzyniu

13 stycznia 2020, 00:10

Koncept konceptem, dopiero co czytałem jakiegoś tweeta że dwóch wiedminow faktycznie stało z puszkami

Avatar
ddawdad

Edytowano - 12 stycznia 2020, 23:04

Zawsze też można zrobić cosplay Owsiaka, a za nim jakiegoś muzyka związanego z WOŚP, które śpiewa "grosza daj Owsiakowi"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Dobrze czasem się oderwać

No to posłuchane

Najbardziej realistyczny spośród modów

Nie idź!

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka