Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Dobrze czasem się oderwać
No to posłuchane
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie idź!
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 kwietnia 2020, 08:49
Zrobię tak w przyszłym roku
Odpisz
18 maja 2020, 17:26
@kurczak1122: ok
Odpisz
23 stycznia 2022, 00:35
@kurczak1122: zrobiłeś?
Odpisz
23 stycznia 2022, 09:19
@milkyway_: nie bo nie mogłem zbierać przez to że u mnie w miejscowości zakazali nieletnim zbierać przez covida
Odpisz
15 stycznia 2020, 22:55
Je**** mnie strzałki, jak chcecie to możecie pobić rekord strzałek w dół
Odpisz
15 stycznia 2020, 22:59
@masisi: A jak sobie chcesz
Odpisz
14 stycznia 2020, 19:32
za rok zamierzam tak zrobić
+ przebiorę psa za Płotkę
Odpisz
13 stycznia 2020, 16:51
Ten pluszak z jego profilu jest z bajki Kasia i mim mim, to jest mim mim
Odpisz
13 stycznia 2020, 16:52
@masisi: to odp do tego fioletowego prof
Odpisz
13 stycznia 2020, 15:25
Ja tak robiłem. Tylko można byłoby grosza daj Owsiakowi
Odpisz
13 stycznia 2020, 15:19
I takich ludzi potrzebujemy
Odpisz
13 stycznia 2020, 15:13
U nas pod kościołem śpiewali ,,Grosza daj WOŚPowi"
Odpisz
13 stycznia 2020, 13:40
Odpisz
13 stycznia 2020, 11:25
Albo Mim-mim i Kasia śpiewająca "grosza daj mim-mimowi".
Odpisz
13 stycznia 2020, 11:31
@MajnkraftAlusiek: co ku*wa
Odpisz
13 stycznia 2020, 11:36
@MajnkraftAlusiek: co?
Odpisz
13 stycznia 2020, 11:39
@RayGuy_Player: ‽oc
Odpisz
13 stycznia 2020, 11:44
@MajnkraftAlusiek: on jest pie**olnięty do reszty
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2020, 12:23
Mało kto to kojarzy.
Ja ledwo kojarzę. To by nie pyklo
Odpisz
13 stycznia 2020, 11:08
Liczyłem że takich spotkam, ale niestety nie.
Odpisz
12 stycznia 2020, 23:00
Za rok to zrobię z kumplem
Odpisz
12 stycznia 2020, 23:01
@Oloest: Kto za rok będzie pamiętał o tej piosence?
Odpisz
12 stycznia 2020, 23:02
ja na pewno
Odpisz
12 stycznia 2020, 23:04
@Oloest: Przynajmniej Ty wrzucisz do puszki.
Odpisz
12 stycznia 2020, 23:04
nie zupełnie nawet jeżeli ludzie nie będą pamiętać to za coś takiego już wiecej ludzi da
Odpisz
13 stycznia 2020, 10:17
za rok wychodzi chyba drugi sezon, więc możliwe że większość sobie przypomni
Odpisz
13 stycznia 2020, 00:10
Koncept konceptem, dopiero co czytałem jakiegoś tweeta że dwóch wiedminow faktycznie stało z puszkami
Odpisz
Edytowano - 12 stycznia 2020, 23:04
Zawsze też można zrobić cosplay Owsiaka, a za nim jakiegoś muzyka związanego z WOŚP, które śpiewa "grosza daj Owsiakowi"
Odpisz