Są plusy dodatnie i ujemne
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ładne rzeczy
Zdeklasowani znowu
Młodzi gniewni
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 stycznia 2020, 12:17
A ju mnie się coś w telewizorze zje**ło, i oglądałem Spongeboba z Tureckimi napisami.
Odpisz
17 stycznia 2020, 12:28
@MajnkraftAlusiek: co zrozumiałeś?
Odpisz
17 stycznia 2020, 13:09
Tylko napisy były po turecku, dubbing był po polsku.
Odpisz
19 stycznia 2020, 10:53
@MajnkraftAlusiek: Kliknij na pilocie *settings*, albo coś co ty masz, i ci się pojawi taki panelek, tam będzie *napisy*
Odpisz
17 stycznia 2020, 15:17
Ja najbardziej lubię sobie puścić intro SpongeBoba po hiszpańsku.
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2020, 15:51
Pamiętam jak raz oglądałem jakiś serial na Disney XD i zamiast polskiego dubbingu nawijali jakimś nieznanym mi językiem.
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2020, 16:04
co takiego jest śmieszne w disney /s
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2020, 16:09
@Denom: Dobreeee xD
Odpisz
13 stycznia 2020, 16:13
@Towarzysz777: cieszę się że cię to śmieszy
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2020, 16:17
@Denom: Z początku nie załapałem (wróciłem po 9 godzinach w szkole) ale to tym bardziej zwiększyło śmiech gdy załapałem, dzięki ziomuś, to jest dobrze rozpoczęty czas wolny
Odpisz
13 stycznia 2020, 15:45
Przypomniało mi się jak oglądałam Fineasza i Ferba i przez dłuższą chwilę gadali oo hiszpańsku. Myślałam że to jakiś żart i poczekam ale okazało się że telewizor dostał pie**olca i się zje**ł i całe dwa odcinki były po hiszpańsku
Odpisz
13 stycznia 2020, 15:50
@Moxxie: ja jak kiedyś oglądałem nikelodon to nagle oje**ła się jakaś reklama po afrykańsku i potem wszystko normalnie
Odpisz
13 stycznia 2020, 15:43
Gość od komentarza ma mocną rację. Dzieci uczą się od tego, co robi na nich wrażenie, więc jeśli często oglądają bajki w obcym języku...
Odpisz
13 stycznia 2020, 15:43
Było kilka miesięcy temu
Odpisz
13 stycznia 2020, 15:49
@Dr_Memologii_Stosowanej: link?
Odpisz
13 stycznia 2020, 15:54
@Sergiusz1234: -_-
Odpisz
13 stycznia 2020, 15:55
@Dr_Memologii_Stosowanej: Trzeba mieć link jeśli to nie mem z tego tygodnia
Odpisz
13 stycznia 2020, 15:55
@Sergiusz1234: -_-
Odpisz
13 stycznia 2020, 15:55
@Dr_Memologii_Stosowanej: _-_
Odpisz
13 stycznia 2020, 15:56
@Sergiusz1234: a to nie wiedziałem
Odpisz
17 stycznia 2020, 13:10
@Dr_Memologii_Stosowanej: jesteś doktorem memologii , gdzie ty sie uczyłeś ? W Normie high school ? /s
Odpisz