Nigdy nie jest za późno...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Ikony
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To by wystarczyło
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 listopada 2017, 20:03
TO JEST W ROSJI
Odpisz
23 września 2013, 17:38
Na początku myślałem , że jest napity ... i się przewraca , zobaczyłem łyżwy i już tak nie myślałem
Odpisz
23 września 2013, 21:09
@Stiga: Ja tak samo XD
Odpisz
22 września 2013, 19:01
albo by przypomnieć sobie jak to kiedyś było
Odpisz
Edytowano - 22 września 2013, 21:14
@Atrix: Ponad 4 z kolei Twój komentarz i masz ponad 10 poparć pod każdym.
Naucz mnie mistrzu :D
Odpisz
23 września 2013, 16:16
@Error_404: piszę to co myślę
Odpisz