Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ikony
Były nóżki, nie ma nóżek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trzykrotny T
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 września 2013, 22:09
Magia photoshopa.
Odpisz
20 września 2013, 17:06
Garnitury są spoko :3 a szczególnie buciki
Odpisz
20 września 2013, 17:08
@jacek1s: Ja jednak wolę pozostać przy dresach i koszulce ;]
Odpisz
20 września 2013, 17:12
@Error_404: ja codziennie w jakimś dresie musze chodzić bo mam codziennie WF ._.
Odpisz
20 września 2013, 17:14
@jacek1s: A ja nie muszę chodzić codziennie w dresach, ale chodzę :D
Odpisz
20 września 2013, 17:43
@jacek1s: łączymy się z tobą w bulu i nadziei a tak wgl BUK HONOR ORTOGRAFJA - Bronisław Maria Komorowski
Odpisz
20 września 2013, 20:18
@Error_404: ja tam wole same bokserki ew. skarpetki
Odpisz
20 września 2013, 17:46
Dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy na garnitur. :)
Odpisz