Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Nie są aż takie pyszne
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Szybki jak błyskawica
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 stycznia 2020, 21:16
Ale to nie jest takie złe piekło, zakładając, że jego forma się nie zmieni i jeśli to jest obserwowanie na żywo. Pieskiem pewnie zaopiekuje się ktoś z rodziny i chociaż będzie on tęsknił za swoim panem, to gdy już skończą się jego dni, skończy się też piekło, więc może będzie szansa na szczęśliwą wieczność razem z pieskiem. To może być czyściec maskujący się jako piekło, skoro bohater tego komiksu jest na tyle dobry, że jest mu smutno z powodu pieska, a poza tym piesek go kocha. Tak, to jest dobra wersja wydarzeń.
Odpisz
18 stycznia 2020, 15:32
@MrocznyWilk: its mąkę a sensor
Odpisz
17 stycznia 2020, 21:42
Mnie by po prostu puścili nagranie głosu czytającego z kartki... wróć, książki, wszystkie rzeczy, które zrobiłem źle. To by nie miało końca
Odpisz
17 stycznia 2020, 06:30
Nien nien, nien!!
Odpisz
17 stycznia 2020, 00:39
co potem?
Odpisz
17 stycznia 2020, 09:48
a potem chomiki z media expert
Odpisz
16 stycznia 2020, 21:58
Moja kara to byłoby w ałabe podróbki gier
Odpisz
16 stycznia 2020, 22:24
@Xgamer: co
Odpisz
16 stycznia 2020, 23:10
np jakieś podróbki skyrima,cyberpunka,wiedźmina itp
Odpisz
16 stycznia 2020, 23:28
@Xgamer: Rozczulasz mnie kochany xd Masz strzałeczki
Odpisz
14 stycznia 2020, 07:59
Jabym dostala karę ogladania słabych animacji furry ( nic do tego nie mam, po prostu nie lubie animacji z tym ), słuchania polskiego rapu i... czytania słabych fanfików
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2020, 21:43
Coś jak potępienie Syzyfa - masz obejrzeć wszystkie animacje, wysłuchać każdego rapera, przeczytać wszystko... Ale zanim skończysz jedną animację/piosenkę/fanfik, powstanie kolejne...
Odpisz
16 stycznia 2020, 21:45
@Tajdeus: NIE! Ty jesteś jak Hitler, ale on przynajmnjej dbał o Niemcy!
Odpisz
16 stycznia 2020, 21:41
ziuuuuu
Szatan to gej
Odpisz
16 stycznia 2020, 21:11
Odpisz
14 stycznia 2020, 15:15
Oooo
Odpisz
14 stycznia 2020, 15:14
Odpisz
17 stycznia 2020, 13:22
@chemiabla: nie
Odpisz
14 stycznia 2020, 09:15
Już wolę żeby mnie usmażył w tym piekle zwyrol je**ny
Odpisz
14 stycznia 2020, 09:07
Nawet Szatan nie jest aż tak zły jak mogłeś diable
Odpisz
14 stycznia 2020, 08:54
Odpisz
Edytowano - 14 stycznia 2020, 08:44
Nieeeeee to zbyt źle ! Tak się nie robi
Odpisz
14 stycznia 2020, 08:18
Dobra to gdzie można się zapisać do nieba?
Odpisz