Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Rel
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 14 stycznia 2020, 15:21
Ja nie wiem nawet, jak ją włączyć i użyć!
Odpisz
Edytowano - 14 stycznia 2020, 15:23
Na komputerze ją pobierasz i wypakowywujesz. Potem wybierasz w która chcesz i w lewym górnym dajesz zainstaluj. Teraz możesz używać jej w paincie, Gimpie itp.
Niestety nie wiem jak na telefonie
Odpisz
Edytowano - 14 stycznia 2020, 19:31
@CupOfWater: mój komputer nie chce mi pobrać co mam zrobić
Ps: brat mi włamał się na telefonu 100% legit
Odpisz
14 stycznia 2020, 19:37
@KotBartek: W sensie? Nie klika się, wyskakuje błąd, czy coś innego?
Odpisz
14 stycznia 2020, 19:52
@CupOfWater: error wyskakuje
Odpisz
14 stycznia 2020, 19:58
@KotBartek: To nie wiem, może masz coś z przeglądarką lub komputerem
Odpisz
14 stycznia 2020, 19:59
@CupOfWater: nie wiem mam asusa
Odpisz
1 maja 2023, 00:36
@CupOfWater: Siema kubek
Odpisz
18 stycznia 2020, 12:36
I cyk banik
Odpisz
18 stycznia 2020, 12:54
@BilmoBlampkins: za co?
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2020, 01:00
@SG1030526: Chyba chodzi mu o to że właśnie nie ma tej czcionki albo nawiązywał do mema
Odpisz
19 stycznia 2020, 11:43
@jajo_kury: banik jest za tunele, porno, gnębienie itp, a nie za rozpowszechnienie ("kradnięcie") memów
Odpisz
19 stycznia 2020, 12:16
@SG1030526: Borno* xD
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2020, 12:36
Trzeba korzystać z podobnej i kursywą lub pogrubieniem dać pozory, że to exo. Może się nabiorą.
Odpisz
14 stycznia 2020, 15:22
Dzk teraz wiem jakiej czcionki użyć
Odpisz
14 stycznia 2020, 15:15
No jak to tak można
Odpisz