Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Tacy sami, a ściana między nami
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Równi i równiejsi
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 stycznia 2020, 10:35
Mleczna bez dodatków najlepsza
Odpisz
15 stycznia 2020, 12:03
@Frutti56: Szanuję mocno
Odpisz
17 stycznia 2020, 19:04
@Frutti56: Gorzka o smaku kebaba zdecydowanie wygrywa
Odpisz
17 stycznia 2020, 19:11
@Nanook: co
Odpisz
17 stycznia 2020, 19:39
@Nanook: ja wolę groszkową z czosnkiem
Odpisz
17 stycznia 2020, 20:57
@Frutti56: Daring today, aren't we?
Odpisz
21 kwietnia 2020, 09:42
@Frutti56: ja wolę z orzechami
Odpisz
17 stycznia 2020, 22:19
Czyż by to był nussbeiser?
Odpisz
17 stycznia 2020, 19:19
Akurat taką czekoladę teraz jem
Odpisz
Edytowano - 15 stycznia 2020, 10:16
Jak ja tego nie nawidzę.
Masz wgóręgłosa
Odpisz
15 stycznia 2020, 11:11
@ursusowanie: też tego nienawidzę, masz zielone
Odpisz